Jump to content
Dogomania

Był sobie Ozzy pies ideał 19.08.2004-8.09.2015 , posłał nam Tytusa małe utrapienie :) ur.18.10.2015


Alicja

Recommended Posts

[FONT=Arial][COLOR=navy][B]Wróciliśmy cosik po 14 ale po zjedzeniu czegoś tam padłam , zresztą i Ozzy i TZ też .

Pani Olender określiła Ozzulkowe schorzenie na zapalenie/porażenie( nie pamiętam dokladnego wyrażenia) nerwu trójdzielnego . Ozzy ma zeza dobrzusznego ...źrenice pięknie reagują na światło :mad:więc niepotrzebnie zostałam nastraszona w poniedziałek ze nie ma reakcji ... powiększają się mu w stresie , ale reakcja jest prawidłowa , są też reakcje bólowe tego prawego ucha jak pani zaczęła mu w nim gmerać , no i lewa tylna łapka działa z opóźnieniem podczas badań neurologicznych . Został ostukany , obsłuchany , upuszczono mu krew , zaliczyliśmy spacer nad Jeziorko Paprocańskie , potem wróciliśmy do pani i dostaliśmy plik recept do wykupienia i za 2 tygodnie do kontroli.
Testu na odkleszczowe nie robiliśmy , bo pani stwierdziła że nie warto skoro i tak dostałby ten sam antybiotyk który dostał na ten stan zapalny.
Niestety wracamy do sterydu więc lodówka na kłódkę :diabloti:
Mamy zapisany :
Encorton , Enarenal , Ranigast, Doxycyklina, Lakcid, Polocard , Vit E .[/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=navy][B]

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA KCIUKI I DOBRE MYŚLI [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]:Rose:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=navy][B]Wróciliśmy cosik po 14 ale po zjedzeniu czegoś tam padłam , zresztą i Ozzy i TZ też .
Pani Olender określiła Ozzulkowe schorzenie na zapalenie/porażenie( nie pamiętam dokladnego wyrażenia) nerwu trójdzielnego . Ozzy ma zeza dobrzusznego ...źrenice pięknie reagują na światło :mad:więc niepotrzebnie zostałam nastraszona w poniedziałek ze nie ma reakcji ... powiększają się mu w stresie , ale reakcja jest prawidłowa , są też reakcje bólowe tego prawego ucha jak pani zaczęła mu w nim gmerać , no i lewa tylna łapka działa z opóźnieniem podczas badań neurologicznych . Został ostukany , obsłuchany , upuszczono mu krew , zaliczyliśmy spacer nad Jeziorko Paprocańskie , potem wróciliśmy do pani i dostaliśmy plik recept do wykupienia i za 2 tygodnie do kontroli.
Testu na odkleszczowe nie robiliśmy , bo pani stwierdziła że nie warto skoro i tak dostałby ten sam antybiotyk który dostał na ten stan zapalny.
Niestety wracamy do sterydu więc lodówka na kłódkę :diabloti:
Mamy zapisany :
Encorton , Enarenal , Ranigast, Doxycyklina, Lakcid, Polocard , Vit E .[/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=navy][B]
DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA KCIUKI I DOBRE MYŚLI [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]:Rose:[/QUOTE]
Uffff....... w sumie dobre wieści:)

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[I][B]Siemka...
No widzee ze tu też szalenstwo wetowe.....
Dobrze ze wieści w miare spokojne ...
Alez ma tych medykamentów ...oby skuteczne były czego życze Ozulkowi z całego serca!!!!!

Buziam Alusiowaa !!![/B][/I]


[I][B]a jja jade na długi week w Bieszczady :multi::multi: do osady Magura :multi:[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia&Safi']jeejjj ozzulek był w Tychach :) ciamu nie pisałas :([/QUOTE]
Basiu chciałam zadzwonić , ale posiałam Twój nr , poza tym nerwy robiły swoje .....

będziemy znowu w poniedziałek lub wtorek 7lub 8 listopada po południu , na Paprocanach

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzolandia'][I][B]Siemka...
No widzee ze tu też szalenstwo wetowe.....
Dobrze ze wieści w miare spokojne ...
Alez ma tych medykamentów ...oby skuteczne były czego życze Ozulkowi z całego serca!!!!!

Buziam Alusiowaa !!![/B][/I]


[I][B]a jja jade na długi week w Bieszczady :multi::multi: do osady Magura :multi:[/B][/I][/QUOTE]

[FONT=Arial][COLOR=navy][B]odpoczywajta :cool2:

my też wierzymy że to wszystko pomoże [/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='tatankas']Alicjo zapraszam cię na bazarek na boksie,asty i zwykłe kundelki,link w moim podpisie :)[/QUOTE]

[FONT=Arial][COLOR=navy][B]zaraz zajrzę [/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Teraz na pewno Ozzulcowi się polepszy![/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]

[COLOR=navy][B]nie biorę pod uwagę innej opcji [/B][/COLOR]

[quote name='Iv_']uffff to nie jest tak źle :loveu: bardzo się cieszę :loveu:
nadal trzymam :kciuki: za Ozulka :loveu:[/QUOTE]
[COLOR=navy][B]trzymaj Ivciu [/B][/COLOR]

[quote name='unikatowydiament']ciesze się że wieści nie takie złe,trzymam kciuki za Ozzulcia i zdrowia życzę[/QUOTE]
[COLOR=navy][B]dzięki , trzymaj nadal :)[/B][/COLOR]

[quote name='Tengusia']przyszlam was odwiedzic ;)[/QUOTE]
[COLOR=navy][B]cieszkamy :)[/B][/COLOR]

[quote name='sabinka40']Aluś jesteś już?[/QUOTE]
[COLOR=navy][B]kochana o tej porze to ja jeszcze w poczekalni siedzialam .... [/B][/COLOR]

[quote name='Asiaczek']Witamy się i my i czekamy na pojawienie się Alicji:)

pzdr.[/QUOTE]

[COLOR=navy][B]witam i jestem [/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...