Jump to content
Dogomania

Faworek już za tęczowym mostem. Są następcy w potrzebie....


wisela1

Recommended Posts

Małe ładnie same jedzą już więc wczoraj nagotowałam duuuużo. Dałam karmicielce też suchego dla szczylków żeby zrobiła próbe. Ja nie byłam bo pożarłam 2 Gripexy i byłam jak zakręcona....
Przypilnuję jak wyjdzie rano z psem to dopytam i napiszę.
Na dziś zaplanowałam kilogram wątróbki drobiowej z 2 paczuszkami drobniutkiego makaronu - zacierka.... Pół kg z jedną paczuszką to sunia zassała w ułamku sekundy

[quote name='Soema']Krystalizuje się pomału coś dla maluchów i mamy.. dziś SM dostała telefon, że małe chodzą i trzeba je zabrać.
6 łaziło poza rurą... ehh mam nadzieję, że panie przypilnują i nie stanie się im krzywda przez te kilka dni.[/QUOTE]

Jedyne co mogę zrobić to te szczylki które dziś wieczór będą poza rurą zabrać.... Ale i tak dopiero wieczór bo wiesz że ja nie zejdę. Nawet gotowa bym była zjechać tam na doo. ale jestem podziębiona i grypy czy zapalenia płuc wolę unikać....

Nawet kiedy zabiorę to wiesz jakie u mnie warunki na kojec...........
No i martwię się o Rexika. Do dziś nie moge sobie darować jak na prośbę znajomych kilkanaście godzin przetrzymałam Im szczylka jamorka....
To był czas kiedy odchodziła Zorka. To była JEJ ostatnia cała doba, ale któż to wiedział...
Ja skupiłam sie na szczeniaku żeby Zorce nie przeszkadzał zamiast zajmować sie tylko NIĄ...

Do dziś na wspomnienie tego łzy same lecą.......

Link to comment
Share on other sites

Sprawozdaję........... Szczylki z apetytem zjadły wczoraj suche namoczone.....
Ale karmicielka sie wystraszyła...Zobaczyła ślady meskich butów i jakieś pudło. Wykombinowała że pewnie jakiś dziad albo bezdomny się tam dobiera... Pudło wyrzuciła.
A ode mnie prywatnie po nosie !!! Dlaczego zabrał nam wszystkie pudełka - miseczki ??? Teraz problem w czym karmic. Pudełek ciągle nam brakuje bo bezdomniaki też rozwłóczą..... Nie ma w czym nawet kocinom wynosić....
Prosimy o zwrot pudełek. To towar u nas bardzo deficytowy.
Jeśli duze pudło potrzebne to niech Marcin do mnie podjedzie. Mam do wyboru do koloru różne różniste.
[B]
JESLI DZIŚ MARCIN ALBO KTOŚ INNY WYBIERA SIĘ DO STADKA Z JEDZONKIEM TO DAJCIE ZNAĆ !!!
TEL. ALBO FORUM, ALBO MAIL.......... PROSZĘ.[/B]

Link to comment
Share on other sites

Marcin to na pewno się nie wybiera.
Nie mam pojęcia czego Straż Miejska zabrała miseczki.. wiem, że próbowali wywabić sukę, ale im się nie udało.
Maluchy z rury wypadają i nie mogą wrócić. Trzeba by tego non stop pilnować, no ale jak..

Jest ich taka liczba, że ciężko znaleźć miejsce. A u nas jakiś skur**** wszedł w nocy do przytuliska tydzień temu i rozwalił nowy kojec..:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wisela1']A kto wysłał tam Straż Miejską?

Ja się ich boję jak sie zaczynają wtrącać w sprawy zwierząt....
łapią równo i do schronu badź jakiego..............[/QUOTE]
No właśnie, jakieś panie które tam widziały psy, że chodzą i ktoś z MOSiRU.
Nie byle gdzie... a do nas. Jak dostaną zgodę.
Wczoraj **** przerzucili nam sukę przez siatkę.:angryy: bo się im czekać nie chciało.

Link to comment
Share on other sites

Cud miód ultramarana jak sie mawiało w dawnych czasach !!!!!
Na dziś już mają ugotowane. Sasiadka pójdzie dziś wcześniej. Straż zrobiła tam straszliwy burdel. Poodsłaniali takie miejsca że jak szczylek tam wejdzie to mogiła....
Wiesz co myślę tak sobie ze jak któreś szczylki są w niebezpieczeństwie, wyziębione albo co to moze zabrać do domu... do niedzieli to nie jest długo jakos wytrzymam najwyżej nie będę spała....
Matka jest straszliwie zarobaczona. Mam w domu 1 tabl. Pratel - a. Podam chyba dziś jak sie uda

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wisela1']Cud miód ultramarana jak sie mawiało w dawnych czasach !!!!!
Na dziś już mają ugotowane. Sasiadka pójdzie dziś wcześniej. Straż zrobiła tam straszliwy burdel. Poodsłaniali takie miejsca że jak szczylek tam wejdzie to mogiła....
Wiesz co myślę tak sobie ze jak któreś szczylki są w niebezpieczeństwie, wyziębione albo co to moze zabrać do domu... do niedzieli to nie jest długo jakos wytrzymam najwyżej nie będę spała....
Matka jest straszliwie zarobaczona. Mam w domu 1 tabl. Pratel - a. Podam chyba dziś jak sie uda[/QUOTE]
Elu nie podawaj bo to za mało, my mamy środki na odrobaczenie więc wszystkie dostaną wg wagi. Nie wiem, czy rozdzielanie a potem oddawanie maluchów jest dobrym pomysłem. One mimo wszystko są za małe, by je zabierać od mleka matki, bo ssać ją ssą jeszcze.
A co do SM, to ja się nie wypowiadam, bo sensu brak.
Ktoś od nas przyjedzie je wyłapać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isabel']Jaka ta sunia jest duża? Bo 1 tabletkę Pratel podaje się na 10 kg wagi.[/QUOTE]
Na pewno kilkanaście kilo. Koło 18 wg mnie. bo bardzo ubita jest. A może to wrażenie, przez te wyciągnięte cycuchy..
Się okaże na dniach. Ale maluchy też trzeba odrobaczyć wszystkie na raz. Muszę jakieś wstążeczki im poszukać..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wisela1']Jak bedziecie jechać dajcie znać.... Tesia KONIECZNIE Chce Wam pomóc. Znają Ją i do Niej wyjdą.... Będzie operacja odławiania mniej kłopotliwa...[/QUOTE]
Szczeniaki to raczej trzeba będzie wyciągnąć. Zobaczymy ile będzie osób i kiedy to będzie.

Link to comment
Share on other sites

No tak.... Znowu nie spałąm całą noc. Wlazłam do wyrka dosc wcześnie po Gripexie i gorącej herbatce.
Jak to po Gripexie -siódme poty. Tymczasem Ksieciunio punkt północ zaprasza na spacer. Cóż robić - Pan każe, sługa musi...
O 4,00 ponowił zaproszonko, przed 6,00 również.........
Nie kumam - za każdym razem sie skupiał ale normalnie. Skąd tyle tego w Rexiku? Moze nagle perystaltyka jelit poprawiła? Chyba wole żeby Rexikowe kiszeczki były trochę bardziej leniwe....
Czy te nocne spacerki wywołąją jakieś konsekwencje u mnie - to sie okaze. Matka Natura za bardzo mnie nie lubi ale może tym razem okaże sie łaskawa....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...