Jump to content
Dogomania

Terier walijski


Flaire

Recommended Posts

  • Replies 21k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • zadziorny

    3144

  • Ali26762

    2239

  • bos

    2111

  • coztego

    1051

[quote name='Ibolya'][COLOR=blue]U mnie w pracy też zawisł kalendarz, tylko fotki nie mam jak pstryknąć :multi: [/COLOR]
[COLOR=#0000ff]Czy ktoś wie gdzie się podziewa [B]aga_o[/B] :confused: :confused: :confused: [/COLOR][/quote]

wraca z upojnego Sylwestra ?? :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ibolya'][COLOR=blue]U mnie w pracy też zawisł kalendarz, tylko fotki nie mam jak pstryknąć :multi: [/COLOR]
[COLOR=#0000ff]Czy ktoś wie gdzie się podziewa [B]aga_o[/B] :confused: :confused: :confused: [/COLOR][/quote]

Chyba zawiało ją w tych Jerutkach??? Miała się do mnie odezwać na tel. a tu cichosza....ani widu ani słychu...z tego co wiem to chyba już jutro powinna tu na dogo zajrzeć :lol:.

Link to comment
Share on other sites

A ja nie mam terrierowego kalendarza... :shake: Nie mam też kasy na koncie, żeby przelać za belgowy, a na pocztę nie mam kiedy pójść, bo do domu wracam najwcześniej o 18, a pocztę właśnie o tej godz. zamykają... :placz: Także wisi u mnie kalendarz oczywiście też z psami, ale z [URL="http://www.pieskowo.pl/go/_info/?id=730"]fotami Rachel Hale[/URL] (swoją drogą jest tam strasznie dorgi, ja kupiłam w empiku za 19 zł), na szczęście jest przepiękny! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ali26762']Heyka :)

.....[B]jov[/B] dawaj fotę beaglowego :)[/quote]

nio to masz fote :evil_lol: mam go wciaz na oku hehe
dla niewtajemniczonych beagle na focie kalendarza to babcia i mama mojej Angie

[IMG]http://republika.pl/beagle_angie/kalendarz.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zadziorny']Ja też biorę jedną [COLOR=blue][COLOR=black]:kaffee_2: (jak zwykle rozpuszczalską z mleczkiem [/COLOR]:cool3:).
[COLOR=black]Miłego dnia wszystkim :multi:.[/COLOR]
[/COLOR][/quote]
Ja tez dokłanie taką samą ,ale mojej pięknej nowej filiżance ( z pojemnością kubka) którą dostałam od Extremi.
Ja juz od wczoraj mam super dzień ,mój zarazek Magic Sell idzie w fantastyczne ręce i jestem w euforii :loveu: i niech tylko ktoś spróbuje mi to zepsuć:mad: :mad:
Chyba odfrunę z radości ( nawet waga ciężka mi w tym nie przeszkodzi)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magicnesca']Ja tez dokłanie taką samą ,ale mojej pięknej nowej filiżance ( z pojemnością kubka) którą dostałam od Extremi.
Ja juz od wczoraj mam super dzień ,mój zarazek Magic Sell idzie w fantastyczne ręce i jestem w euforii :loveu: i niech tylko ktoś spróbuje mi to zepsuć:mad: :mad:
Chyba odfrunę z radości ( nawet waga ciężka mi w tym nie przeszkodzi)[/quote]

Super - cieszę się z Tobą :loveu: :multi::loveu:.


[quote name='Ibolya'][COLOR=Blue]Witajcie :multi:
Kawka gotowa, wstawajcie :kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2: zapraszam.

Miłego dnia Dogomaniacy.
[/COLOR][/quote]
A ja jak zwykle :oops: - spóźniona....znowu przespalam ciepłą kawusię :oops:...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ibolya'][COLOR=blue][/COLOR][COLOR=#0000ff]Czy ktoś wie gdzie się podziewa [B]aga_o[/B] :confused: :confused: :confused: [/COLOR][/quote]

Kochani... juz jestem!

[COLOR=SeaGreen][SIZE=4]:multi: Buziaki na cały roczek dla wszystkich :multi:

[COLOR=Black][SIZE=2]Wrocilam z Sylwestra wczoraj do Warszawy o 23... dzis do pracy wcae a wcale niefajnie bylo wstac.

[B]Kardusia:[/B] Nie mialam autka, zeby dotrzec do Ciebie do Szczytna... :placz:
[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[B]Aga [/B]- witaj :loveu::loveu::loveu:. Nic to. Co się odwlecze , to.... ;) będzie potem. Ja po świętach byłam chwilowo "nieczynna" ;). Trochę przychorzałam tak, że na pewno nie wsiadłabym do samochodu, by prowadzić autko. Trudno mi w ogóle było utrzymać pion. Śmieszne - ale prawdziwe :shake:. Jakieś (chyba) błędnikowe zawroty głowy i do tego wysokie ciśnienie. To chyba wszystko przez przemęczenie i wypadek drogowy jaki zdarzył się w Wigilię pod naszą chatką :-(:-(:-(. Puknęły się czołowo dwa autka, dokładnie pod naszą bramą i dokładnie w czasie gdy siedzieliśmy całą rodzinką przy stole wigilijnym. Przeżyłam to strasznie. Do dzisjaj mam jakąś traumę, gdy wychodzę przed dom :-(. Mam to wszystko przed oczami.
[B]Aga [/B] - ale w tym czasie, gdy byłaś w Jerutkach - nie było pogody :roll:. Inaczej byłoby gdyby był śnieg :cool3:...U nas w Sylwestra przez 5 godzin nie było prądu... zupkę grzałam na butli turystycznej :mad:. Prawie dwudziesty stopień zasilania :evil_lol::evil_lol::evil_lol: jak w dawnych czasach ;).

Link to comment
Share on other sites

[B]Witam !!![/B]

Agusia jak miło Cię widzieć:loveu: :loveu:

[quote name='Kardusia']........:-( :-( :-( Puknęły się czołowo dwa autka, dokładnie pod naszą bramą i dokładnie w czasie gdy siedzieliśmy całą rodzinką przy stole wigilijnym. Przeżyłam to strasznie. Do dzisjaj mam jakąś traumę, gdy wychodzę przed dom:-( . Mam to wszystko przed oczami.[/QUOTE]

Straszne to co piszesz :-( Ale stary rok już minął przed nami 200[B]7[/B]
siódemka to dobry znak i na pewno będzie lepiej :loveu:
Diabelski rok się skończył i dzięki Bogu. Ja też kończe rok bardzo smutno
dziś sie dowiedziałam, że w sylwestra zmarł nasz kolega
szykował się na zabawe sylwestrową i serducho mu nie wytrzymało miał
47 lat ['] zostawił żone i troje dzieci w wieku szkolnym. :-( :-( :-(

[B]Flaire[/B] trymer wybróbowany na stole staneła najbardziej zarośnięta
dama w tym domu wprawdzie 3 godzniny trymowania 2 pęcherze na
dłoni i zrobiony tylko czaprak i głowa na więcej nie miałam siły.
Trymer pasuje mi do ręki i jest rewelacyjny.

Link to comment
Share on other sites

zwracam się do Was jako znawców tej rasy...

wostródzie w schronisku gdzie bida aż piszczy jest taki psiak
[URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img362.imageshack.us/img362/5908/dzieciaczkiwsio2306resiwa4.jpg[/IMG][/URL]

podpada mi pod teriera, ale....ja się nie znam za bardzo...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...