Jump to content
Dogomania

Terier walijski


Flaire

Recommended Posts

  • Replies 21k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • zadziorny

    3144

  • Ali26762

    2239

  • bos

    2111

  • coztego

    1051

[quote name='INA']Poczęstuje się kawką - poranną pozałatwiam drobiazgi na dogo:razz: i idę bo praca goni..
[/quote]
Dokładnie ,biorę kawę i zmykam do pracy .A po wczorajszym ciężkim dniu ,ten nie zapowiada się lepiej.
Na jednej kawie sie nie skończy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga_Mazury']zwracam się do Was jako znawców tej rasy...

wostródzie w schronisku gdzie bida aż piszczy jest taki psiak

podpada mi pod teriera, ale....ja się nie znam za bardzo...[/QUOTE]
Chyba najbliżej mu do szkotów :hmmmm:

Dzień dobry!
Ja już kończę kawkę w pracy. Dzisiaj jakoś strasznie wcześnie przyszłam. W zasadzie zrobiłam pracę na dziś, chyba się wcześnie urwę do domku :evil_lol:

Zapomniałam się pochwalić, wszystko wskazuje na to, że będę pracować w tym roku :p

Link to comment
Share on other sites

[B]Flaire[/B], jak to, co??? Bedzie posty na dogo pisać i....jeszcze jej za to zapłacą!
Tak trzymać, Coztego!

Jak pracowałam w Izbie wytrzeźwień to jak juz miałam dośc towarzycha zapijaczonego i personelu rodem z RM i brazylijskich seriali, to sobie powtarzałam jak mantrę: 12 zł za godzinę....Pomagalo, nie ucieklam stamtąd aż Izbę zamknęli.:placz:
[SIZE=3][COLOR=DarkOrange][B]
Zycze Wszystkim stałej, dobrze-płatnej pracy na pełnym etacie.[/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[B]Bosafku[/B], mądra z Ciebie kobieta :loveu:
[SIZE=1](chociaż straszny merkantylizm z Ciebie wyłazi ;), bo przecie w tej izbie służyłas tez porządkowi spolecznemu :haha:).[/SIZE]
[B]Coztego[/B], nie :p tylko :multi:

[B]Jovanna[/B] ma rację, śpiący dzień i to najbardziej widać po moim psie, który się tylko poniewiera po podłodze, z przerwą na wyjście. Spacerek był zresztą bardzo przyjemny, bo spotkałyśmy małą kundliczkę, która Fredzię rozkręciła, ale gdzie tam Fredzi do tej małej kluski dynamitu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']I z tego się cieszysz? :eek: ;-) [/QUOTE]
A niby po czym poznać, że się cieszę? :razz:
[QUOTE]To powiedz chociaż, co będziesz robić... :knuje:[/QUOTE]
Prawie to samo co dotychczas, czyli będę prowadzić biuro Stowarzyszenia, z tą tylko różnicą, że teraz będę już musiała być bardziej samodzielna, co oznacza więcej pracy za te same, znikome zresztą, pieniądze :diabloti:
Ale nie narzekam, bo lubię tę pracę, mam w niej bardzo miłą atmosferę, dużo się uczę, mogę sobie siedzieć na Dogomanii... :evil_lol:

Właśnie zadzwonił domofon, jako, że przez nasz domofon nic nie słychać, to wpuściłam tajemniczego gościa. Otwieram drzwi, a tam jakiś obcy facet mówi: "Przyjechałem meble do komisu wycenić" :crazyeye: już się zastanawiałam co i dlaczego mój ojciec postanowił sprzedać, nie informując nas o tym :diabloti: Na szczęście okazało się, że pan pomylił klatki schodowe :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='coztego']
Właśnie zadzwonił domofon, jako, że przez nasz domofon nic nie słychać, to wpuściłam tajemniczego gościa. Otwieram drzwi, a tam jakiś obcy facet mówi: "Przyjechałem meble do komisu wycenić" :crazyeye: już się zastanawiałam co i dlaczego mój ojciec postanowił sprzedać, nie informując nas o tym :diabloti: Na szczęście okazało się, że pan pomylił klatki schodowe :evil_lol:[/quote]Trza było sprzedać parę gratów :razz:. Kaska by Ci się przydała :cool3: :evil_lol: :eviltong:

Gratuluję pracy :cool2:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zadziorny']Ja mam w lodówce jeszcze pięć ([COLOR=Red]Pilsner Urquell[/COLOR] :loveu: :multi:). Reflektujesz? :cool3:[/quote]
[COLOR=Blue][B]zadziorny[/B] to moje ulubione piwo :eviltong: kiedyś, jak jeszcze dużo piwa spożywałam, tylko Pilsner Urquell właśnie piłam :multi:

Teraz mi już tylko kawka pozostała :-(, na którą Was serdecznie zapraszam z rana :kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2:
Herbatka :drinka::drinka: dla [B]Flaire[/B] i [B]Welsh Terrierki[/B] (gdzie jesteś?).

Miłego dnia Dogomaniacy.

[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...