Jump to content
Dogomania

Terier walijski


Flaire

Recommended Posts

[B]Kardusia[/B] - większość ludzi jak widzi teriera to od razu mówi, że to foxterier. Kiedyś w lecznicy jeden pan z wyrzutem mnie zapytał jak wchodziłam z Bondem od kiedy to nie obcina sie ogonów u foksów. Powiedziałam panu, że to nie foks tylko erdel (nawet nie umiał powtórzyć :evil_lol: ) a o ogonie już nic nie mówiłam, mój Bond ma kopiowany ogon :lol:

W tym roku poszliśmy z moim TZ na plażę i z Cześką. W jeziorku kąpala się grupka dzieci, której pilnował jeden starszy pan. Pan widząc nas bardzo autorytatywnie krzyknał: DZIECI CO TO ZA RASA ?? Dzieci powiedziały że nie wiedzą, na to on bardzo donośnie FOKSTERIER. Niestety autorytet dziadka padł w gruzach kiedy równie głośno odpowiedziałam że to nie foksterier :evil_lol: Zmieszany dopytał się o rasę, a ja z TZ wróciliśmy z wielkim usmiechem na twarzach, bo cała sytuacja nas bardzo rozśmieszyła

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 21k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • zadziorny

    3144

  • Ali26762

    2239

  • bos

    2111

  • coztego

    1051

[quote name='zadziorny']No, jestem już po basenie ([B]INA[/B] a Ty? :roll:) :cool3:. Piffko smakuje jak 150 :loveu: :multi:, a tu na weszterierach nikogo :shake:. [B]Ali[/B] Twoja zmiana dawno się zaczęła :mad: ;)[/quote]

[B]zadziorny[/B] ty mnie nie dołuj:placz: ja trzeci tydzień opuszczam basen..
no pierwszy raz to dałam sobie rozgrzeszenie bo byliśmy w czartek pod wieczór już w Gnieznie.... a tak to od dwóch tygodni zdycham a ten mijający to prawie z łóżka nie wyłażę a ty mi o basene przypominasz:shake: :placz: :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga_ostaszewska']
Sluchajcie... poniewaz zadziorny zrobil mi "psikusa" to czuje sie w obowiazku rozpoczac akcje agitacyjna...

Ladnie prosze o glosy :lol: a jak nie.. :mad: :cool3:[/quote]

.. my się z Vigo tak dla hecy i przepędzenia listopadowych dołów- też tam na listopadową fotkę zgłosiliśmy:diabloti:
znaczy się ja zgłosiłam fotkę z Vigo i burdel jaki zrobił:mad: :evil_lol:
- można jedną rączka zagłosowć jaby ktoś nie miał nic innego do roboty:razz: ;)

[quote name='coztego']


A jak już jesteśmy przy łysych psach, na światówce miałyśmy okazję pogłaskać takiego dużego łysola (nie wiem, jakiś meksykańczyk, czy peruwiańczyk :niewiem: ), i powiem Wam, że było to całkiem miłe, pies był bardzo psi, natychmiast skoczył na mnie radośnie i przykleił mi się do rąk :loveu:[/quote]

[B]Coztego[/B] - piszesz o tym psie który TAKŻE:eviltong: mi skoczył radośnie i przykleił się do rąk - i który miał skórkę pod szyjką w dotyku jak niemowlak:loveu: a na grzbiecie jak facet z trzydniowym zarostem:razz: :cool3: :eviltong: ;)

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=6][COLOR=Red][SIZE=2][COLOR=Black][FONT=Verdana]Heyka :)

[/FONT][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Comic Sans MS][SIZE=6][COLOR=Red][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=Black]A oto nad czym ostatnio siedziałam razem z [B]jovanną[/B] i moim TZ-tem:

[/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Comic Sans MS][B][SIZE=6][COLOR=Red]TADAAAAM!
[/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=6][COLOR=Red][SIZE=2][COLOR=Black][FONT=Verdana]
[URL="http://www.deryl.dog.pl"][IMG]http://republika.pl/terrier_deryl/baner1.gif[/IMG][/URL][/FONT][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][B][SIZE=6][COLOR=Red][SIZE=2][COLOR=Black][FONT=Verdana]
[/FONT][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=6][COLOR=Red][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=Black]

[B]jovanna[/B] - ogromne dzięki !!! :loveu: :loveu: :loveu:
[/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='borsaf'][B]Ali[/B], ŁAPA Kazabor i ŁABA Kazabor to dwie różne suki, czy jedna i tylko literówka?[/quote]
Wychodzi na to, że dwie suki, widocznie z jednego miotu były.
U Bodora w rodowodzie widnieje dokładnie to samo, sprawdziłam przed chwilą :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...