Jump to content
Dogomania

Terier walijski


Flaire

Recommended Posts

  • Replies 21k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • zadziorny

    3144

  • Ali26762

    2239

  • bos

    2111

  • coztego

    1051

Dziewczynkom dzis minął 3 tydzień :)
zdjątka mozna zobaczyć u mnie na stronie :)
[IMG]http://s32.photobucket.com/albums/d11/Nitencja/puppies/th_100_0032.jpg[/IMG]
[URL]http://s32.photobucket.com/albums/d11/Nitencja/puppies/?sc=1&addtype=local[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Blue]Heyka :multi:

Zapraszam na kawkę.

U nas nadal cieplutko.
[B]Nitencja[/B] dziewczynki przesłodkie, ale najbardziej podoba mi się wujcio Mati :evil_lol:
super się pannami opiekuje :loveu:

Miłego czwartku Dogomaniacy.
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nitencja']Zadziorny .. bo jestem za leniwa ;-) a tak dam link i jest prosciej :oops:
Bogula probuja lazic :) juz coraz stabilniejsze sa , zabki im sie wyrzynaja, zaczynaja warczec i szczekac i zwracaja baczniejsza uwage na otoczenie. :)[/quote]
Nitencja ale to chyba najfajniejszy okres sie zaczyna u tych słodkich klusek,taka ciekawosc swiata,tylko ty bedziesz miała wiecej pracy aby ustawic to damskie towarzystwo.Pozdrow Jaska od wnuczka Parysa.:lol:

Link to comment
Share on other sites

Rita-zajrzyj na airedale :loveu: tam jest prezent dla ciebie ;)

Nitencja -młode do schrupania :multi: to cudowny wiek, słodkie, juz ruchliwe,ale jeszcze nie rozłażą się wszędzie, nie broją a za to zaczynają się bawić, memlać po paszczach, rewelacja...jak ja kocham szczeniaki :loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niedzwiedzica']Rita-zajrzyj na airedale :loveu: tam jest prezent dla ciebie ;)

Nitencja -młode do schrupania :multi: to cudowny wiek, słodkie, juz ruchliwe,ale jeszcze nie rozłażą się wszędzie, nie broją a za to zaczynają się bawić, memlać po paszczach, rewelacja...jak ja kocham szczeniaki :loveu::loveu:[/quote]
.........i szybko ida spac :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Hej Kochani,

Dzieki za wsparcie :-) Na Was Dogomaniackich Przyjaciol zawsze mozna liczyc :loveu: Czujemy sie zdecydowanie lepiej, a Majka to musze stwierdzic twardzielka :p Jedyna pozostaloscia jest jeszcze pocharatany brzuszek i to, ze raczej nie bardzo chce trenowac na tej kabackiej lace :shake: Rozglada sie na prawo, na lewo, znowu na prawo ... trudno sie jej skupic ... Ale w innych miejscach jest ok :-) Moja trenerka mowi, ze to ze mna jest teraz gorzej niz z psem :oops:

[B]Nitencjo,[/B]

Cudne kluseczki :loveu: I pomyslec, ze dopiero co byly jedynie pelzajacymi, slepymi krecikami ;) Bosze ... jeszcze chwila, a bedziesz im wyprawke robic :p

[B]aguniu,[/B]

Mocno bedziemy za Ciebie sciskac kciukasy :-) Badz dzielna! Wszystko bedzie ok :-)

[B]bosik,[/B]

No wlasnie, a Ty gdzie sie podziewasz? [B]zadziorny[/B] dzielnie Cie zastepuje w fotorelacjach i fotograficznych ploteczkach :cool3: Brawa dla zadziornego!

[B]zadziorny,[/B]

Czy ja juz Ci mowilam, ze podziwiam Twoja cierpliwosc i fachowosc, gdy ze stoickim spokojem wspaniale tlumaczysz kolejny raz, jak umiescic zdjecie i jak poruszac sie po Dogo? :multi: Jestes niezastapiony!

[B]coztego,[/B]

Tak czytam i czytam o Twojej Maliznie i mysle, ze ona to juz u Ciebie NA PEWNO na stale zostanie! :cool3: I ciesze, ze z Kreska zaczely sie fajnie zgadzac :-)

Milego dzionka, pysznych obiadkow (piska mi cos w zoladku, wiec to czas aby dokonac konsumpcji) i wciaz cieplutkiej pogody :-)

W.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga_ostaszewska']To moze jakas "zonke na stale" dla Elma sobie sprawisz... :cool3:[/quote]
nawet nie wiesz jak bardzo bym chciała, ale obawiam się, że pod mostem bym wtedy musiała z nimi wszystkimi zamieszkać:p

Link to comment
Share on other sites

Kochani, sorki za offa, ale nie mogę się powstrzymać :D

Uśmiechnijcie się na dobre popołudnie:

W królestwie pojawił się straszny smok, palił wszystko co napotkał.
Król postanowił poprosić o pomoc swoich trzech synów. Poszedł do najstarszego i mówi:
Synu, w królestwie pojawił się smok, który chce nas zniszczyć. Weź
najepszy sprzęt jaki mam i idź go zabij. W nagrodę dostaniesz pół królestwa.
Syn się zgodził, wziął najlepszego konia, najlepszy miecz i pojechał do jaskini
smoka. Po drodze spotkał mrowisko. Wyjął miecz i je rozwalił. Pojechał dalej.

Gdy dotarł do jamy smoka rzekł:
Smoku, ty c h.., wychodź, przyszedłem cię zabić!
A smok wyszedł i go spalił.

Wieść dotarła do króla. Poszedł on do średniego syna i mówi: Synu w królestwie pojawił się smok, który chce nas zniszczyć. Weź najepszy sprzęt jaki mam i idź go zabij i pomścij brata. W nagrodę dostaniesz pół królestwa.
Syn się zgodził, wziął najlepszego konia, najlepszy miecz i pojechał do jaskini
smoka. Po drodze zobaczył rozwalone mrowisko. Wyjął miecz i rozwalił je jeszcze bardziej.

Idąc dalej zobaczył lecącego orła. Obciął mu skrzydła i go osikał. Gdy dotarł do jamy smoka rzekł:
Smoku, ty c h.., wychodź, przyszedłem cię zabić!
A smok wyszedł i go spalił.

Wieść dotarła do króla. Poszedł on do najmłodszego syna i mówi: Synu, w królestwie pojawił się smok, który chce nas zniszczyć. Weź najepszy sprzęt jaki mam i idź go zabij i pomścij braci. W nagrodę dostaniesz pół królestwa. Syn się zgodził, wziął zioło, mydło, discmana i taśmę klejącą i pojechał do jaskini smoka. Po drodze zobaczył rozwalone mrowisko. Wziął je ładnie ułożył. Potem zapalił z mrówkami zioło. Mrówki mu powiedziały: Jesteśmy ci bardzo wdzięczne. Jak będziesz potrzebował pomocy zawołaj nas, napewno ci pomożemy.
Syn poszedł dalej. Zobaczył w rowie osikanego orła bez skrzydeł. Umył
go, a skrzydła przykleił taśmą klejącą. Potem zapalił z orłem zioło. Orzeł
powiedział: Jestem ci bardzo wdzięczny. Jak będziesz potrzebował pomocy zawołaj mnie, napewno ci pomogę. Syn ruszył dalej.

Gdy dotarł do jamy smoka, rzekł:
Smoku, ty c h.., wychodź, przyszedłem cię zabić!
A smok wyszedł i go spalił.

[IMG]http://twoj.net/style_emoticons/default/rotfl.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[B]Ali--- [/B]dobre!:cool1: :cool1: :cool1: była jeszcze o ośle, co wpadł do dziury, a nikt nie chciał go wyciągnąć; ludzie śmiali się i wrzucali śmieci, a osioł w koncu wydostał się na wolność dzięki górze śmieci...morał? niech każdy sobie dopowie...
[B]Wind[/B]---dobre wiadomości! tak trzymać...:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...