Jump to content
Dogomania

WyStaWy kLuBoWe- ŁóDz


flashka-g

Recommended Posts

  • Replies 478
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Podobno sedziowac ma p. Kristina Purens,
hehehe tylko ze i tak wiekszosc z obecnych PONiarzy jej nie zna jako sedziego, wec co nam po tej informacji :D
Sedziowala w Szczecinie 24.06.1995 ( wtedy urodzil sie Pomponik :) i rase zgarnal wtedy Int.Ch. ŻUR z Wielgowa. Reszty wynikow niestety nie pamietam :(
Flashka - Ola bedzie wystawaic? Cala ferajne zabieracie? Birek w champ czy otw? 8)

pzodr
Ula
p.s. Ja wybieram sie z Trufla, Pomponikiem raczej tez, najparwdopodbniej z Szymonem i mam andzieje ze z Idolem i Namyslem -- Rufim :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

:BIG: [color=red]UWAGA, UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!!
RUSZYŁA ŁÓDZKA STRONA!!!!!!!!!!!!!!!!
PROSZĘ O WYROZUMIAŁOŚĆ BO NIE WSZYSTKO JEST JESZCZE DOGRANE.
W AKTUALNOŚCIACH FOLDERY KLUBOWYCH WYSTAW.[/color]

[url]http://www.zkwp.lodz.pl/[/url]

Pozdrawiam Dana1

Link to comment
Share on other sites

[size=6]BRAWOOOOOOOOOOOO!!!![/size] :laola:

strona ladniutka i czytelna, bardo psia :D ja tylko nie lubie muzyczek, ale moge sobie wylaczyc, co mi tam :D :wink:

[b]Dana1[/b] - o Klubowej Briardow i Beauceronkow beda informacje na stronce tez?

Link to comment
Share on other sites

Agasia. Przeoczyłaśsędzinę PON. Foldery po otworzeniu można powiększać, aby były czytelniejsze lupką z +. PON sędziuje Szwedka. Strona albo dwie wstecz było podane jej nazwisko.
Dogi Niemieckie i Briardy, też będą, jak tylko wyślą swoje dane. W środę będę w zk, to może dowiem się czegoś wcześniej.

[color=red][b]WSZYSTKIE WYSTAWY MAJĄ TERMIN PRZYJMOWANIA ZGŁOSZEŃ DO 31.08.2005 R.[/b][/color]

Cieszę się, że strona Wam się podoba. Na pewno wymaga jeszcze dopracowania. Dana1

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...