Jump to content
Dogomania

WyStaWy kLuBoWe- ŁóDz


flashka-g

Recommended Posts

[quote]Ale nie rozumiem, dlaczego suka, której potomstwo bierze udział w konkurencji "Suka hodowlana", musi być zaprezentowana na wystawie, a pies reproduktor - nie. Tak przynajmniej wynika z zamieszczonej wyżej informacji. [/quote]
Do Asiczka.
Suka nie musi być na wystawie aby jej potomstwo brało udział w konkurencjach hodowlanych. Dana1

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 478
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='dana1'][quote]Ale nie rozumiem, dlaczego suka, której potomstwo bierze udział w konkurencji "Suka hodowlana", musi być zaprezentowana na wystawie, a pies reproduktor - nie. Tak przynajmniej wynika z zamieszczonej wyżej informacji. [/quote]
Do Asiczka.
Suka nie musi być na wystawie aby jej potomstwo brało udział w konkurencjach hodowlanych. Dana1[/quote]
[b]Dana1[/b] - bardzo dziękuję za informację. Jest ona dla mnie bardzo korzystna i dlatego tak nalegałam na Twoją odpowiedź. Jeszcze raz dziękuję.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Dzieki [b]karenina[/b] i [b]Ajrisz[/b] za chec pomocy, na razie wyslalam mailem :)
Jak beda problemy to sie do Was zglosze :thumbs:

[b]Dana1[/b] jakbys mogla sprawdzic czy wszystko doszlo tak jak powinno to bede wdzieczna.
Moja suka to collie smooth Timonan NORIANN NOELANI :)

Link to comment
Share on other sites

[b]Dana1[/b]

mam pytanie odnosnie wyslania championatow. Wlasnie wpakowalam do koperty 3 zgloszenia dla moich 3 PONow. Dodatkowo 3 kserokopie rodowodow i juz koperta niemalze peka w szwach. Chcialabym by championaty psow zostaly wydrukowane przy nazwie psa. Czy moge championaty doslac mailem? W ogole wymagacie tego?

bede wdzieczna za odp :wink:

pozdr
Ula

Link to comment
Share on other sites

Diana.
[color=red]Dlaczego na ostatnią chwilę?[/color]
[b]Mam prośbę do wszystkich, jeżeli możecie to zgłaszajcie swoje psiaki już teraz. Można bez problemu dodzwonić się i sprawdzić czy wszystko jest o.k. [/b]
[b][color=red]Zlitujcie się bo później to trzeba będzie po 200 zgłoszeń dziennie wpisać.[/color][/b]
Dana1

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Savannah'][quote name='Daisunia']we wtorek zglaszam piesa na klubową szpicow w lodzi (18 wrzesnia)

:D
Pozdrawiam i do zobaczyska :D[/quote]
o super bedziesz z psinką :)[/quote]
:D
to się zobaczymy :D
jakbym nie miala aparatu to podejdz i zrób nam fotek na ringu :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...