Jump to content
Dogomania

WyStaWy kLuBoWe- ŁóDz


flashka-g

Recommended Posts

  • Replies 478
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Jej, a ja wlasnie dostalam kopa psychicznego ze zgloilam wszystkie psiory do Kecskemet na wystawe i klubowa mi przejdzie.. Uf, na szczescie nie ten tydzien.. Dobra.. A ja czepliwa jestem z natury, i spytam, czy ten sedzia Eugene Yerusalimsky to widzial kiedys cirneco dell`etna? A inne pierwotne widzial? Kto sie z nim spotkal? Asiaczek, moze Ty cos powiesz na temat..

Link to comment
Share on other sites

Tak. Pan E. Yerusalimsky sędziował mnie raz na kilka lat temu na wystawie m-rodowej w Łodzi. To, co mnie w nim zaskoczyło pozytywnie, to to, że na ringu narysował sobie kreseczkę i przy tej kreseczce polecał prezentować psiaki (perspektywa dla niego); dał dyska pieskowi, który za nic w świcie nie chciał pokazać zębów (ani na rękach, ani na ziemi) i nie jestem pewna, czy nie walnął zębami swojego właściciela. Ale piesek i tak nic by nie ugrał, bo wyglądał bardzo suczo, a to była już klasa dorosła.

Generalnie wspominam jego sędziowanie OK. Moja Włoszka dostała r.CACIB-a, a jej córka (już, niestety, nie żyjąca) CACIB-a. Czy się zgadzam z taką oceną, czy nie - sprawa już nieaktualna, bo i tak wtedy moja Włoszka wydawała mi się bardzo ładna, no i "najładniejsza za całej wsi". Ale tak to jest z naszymi, jednymi z pierwszych, psiakami.

Na ringu kultura, spokój, ale też i tempo. Nie lubi przewlekania i zbędnego tracenia czasu.

Taka jest moja opinia. Nie wiem, jak będzie na klubówce. zobaczymy.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Noelani, ja na miedzynarodowa wdo lodzi zglaszalam mailem... No i jak zadzonilam ze cztey dni po zamknieciu zgloszen pani powiedziala ze nie ma zgloszenia ( ale wplata byla :evilbat: ), kazala jeszcze raz slac, wyslalam, dzwonie za godzine pani mowi ze nie umie poczty sprawdzic, dzwonie znowu pani mowi ze jest, ale nie daje sie mail wydrukowac !!! i ze nie bedzie pisala z komputera. Narobilam wrzasku, i wyslalam jeszcze raz faxem. Fax w koncu doszedl i dal sie odczytac :). Ot, moje doswiadczenie z lodzkim mailem :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AiMiN'][quote name='Noelani']Czy mozna zglaszac przez e-mail?[/quote]
[url]http://www.zkwp.lodz.pl/html/pliki/zgloszenie.pdf[/url]
Pod zgłoszeniem jest wymienione co nalezy do niego dołączyć.[/quote]

:confused:
Chodzi mi o to czy mozna zgloszenie i cala reszta wyslac na [b]e-mail[/b].
Czy przyjmuja w ten sposob wyslane zgloszenia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Noelani'][quote name='AiMiN'][quote name='Noelani']Czy mozna zglaszac przez e-mail?[/quote]
[url]http://www.zkwp.lodz.pl/html/pliki/zgloszenie.pdf[/url]
Pod zgłoszeniem jest wymienione co nalezy do niego dołączyć.[/quote]

:confused:
Chodzi mi o to czy mozna zgloszenie i cala reszta wyslac na [b]e-mail[/b].
Czy przyjmuja w ten sposob wyslane zgloszenia.[/quote]
Nie, bo jak dołączysz ksero rodowodu i dowodu wpłaty? Chyba lepiej to wszystko wysłać listem poleconym...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AiMiN']
Nie, bo jak dołączysz ksero rodowodu i dowodu wpłaty? Chyba lepiej to wszystko wysłać listem poleconym...[/quote]
Tak samo jak przy wszystkich innych zgloszeniach wysylanych via e-mail :lol:

[size=1]skan[/size]

Nie chodzilo mi o techniczna strone wysylania zgloszenia mailem (dotychczas 100% zgloszen mojej suki bylo w ten sposob wysylanych) tylko o to czy oddzial Lodz, ktory dopiero co dorobil sie stronki www, praktykuje ten sposb przyjmowania zgloszen.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Jest jeszcze na tyle czasu, że możesz dokumenty wysłać pocztą. I wtedy nie masz żadnych problemów, że ktoś nie umie otworzyć poczty, nie doszło itp.[/quote]
Tak, tylko jestem teraz w USA i naprawde e-mail bylby dla mnie rozwiazaniem optymalnym. Jest tu ktos z LOdzi??

Link to comment
Share on other sites

[color=orange]Noelani[/color]
Możesz przesłać zgłoszenie e-meilem. Dołącz zeskanowane: rodowód, dowód wpłaty i ewentualnie championaty. Jak wyślesz daj mi znać, to sprawdzę, czy wszystko przeszło czytelnie i poinformuję Cię. Przed majówką faktycznie mieliśmy problem z pocztą, ale teraz jest wszystko naprawione. Pozdrawiam Dana1

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...