Jump to content
Dogomania

WyStaWy kLuBoWe- ŁóDz


flashka-g

Recommended Posts

Może ktoś zna obsade na klubówke Ponów ora zna Klubówke Szpiców?? Bo Oddział to sobie chyba w kulki leci? Nic nie wiadomo a zapewne w połowie sierpnia konczy sie termin zgłoszen, gdzie ludzie takze bywaja na wakacjach, a wtedy nikt nie mysli o zgłoszeniach na wystawe.
Pony to słyszałam ze jakas Szwedka podobno...a Szpicaki???

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 478
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ostatnio jak tam dzwoniłam i pytałam o jakiekolwiek info o klubówkach, to usłyszałam, że jeszcze wielu sędziów (w przewadze zagranicznych) nie potwierdziło swojego przyjazdu :evil: Co jak co, ale w lipcu już powinny być jakieś konkretne informacje :evil: Też jestem ciekawa jaki sędzia będzie oceniał pastuchy, a przede wszystkim szetlandy. Nie wiemy do kiedy zgłoszenia, jakie koszty.... nic nie wiemy... :evil:

Link to comment
Share on other sites

[b][color=red]O B S A D A S Ę D Z I O W S K A[/color][/b]

[color=blue][u]PIERLUIGI BURATTI – WŁOCHY (I)[/u][/color] - Akita, Samoyed,

[color=blue][u]EUGENIN KUPLAUSKAS – ROSJA (RUS)[/u][/color] - Chow Chow, Eurazjer, Shikoku, Kai, Kishu, Jindo Dog, Duży Pies Japoński,

[color=blue][u]HANA BLATONOVA – CZECHY (CZ)[/u][/color] - Alaskan Malamute,

[color=blue][u]MIKLOS LEVENTE – WĘGRY (H)[/u][/color] - Siberian Husky,

[color=blue][u]ISTVÁN CSÉPAI – WĘGRY (H)[/u][/color] - Szpic Niemiecki duży, Szpic Niemiecki średni, Szpic Niemiecki mały, Szpic Niemiecki miniaturowy, Szpic wilczy, Svensk Lapphund, Szpic Fiński, Szpic Japoński, Norrbottenspitz, Volpino Italiano, Canan Dog,

[color=blue][u]EUGENE YERUSALIMSKY – ROSJA (RUS)[/u][/color] - Basenji, Pies faraona, Nagi Pies Peruwiański, Nagi pies Meksykański, Thai Ridgeback Dog, Podengo portugalski, Podenco Ibicenco, Podenco Canario, Cirneco dell`Etna, Lapinporokoira, Suomenlapinkoira, Elghund, Norsk Lundehund, Jämthund, Islandzki szpic pasterski, Norks Buhund, Svensk Lapphund, Västgötaspets, Karelski Pies na niedźwiedzie, Pies Grenlandzki, Łajka Zachodnio-Syberyjska, Łajka Wschodnio-Syberyjska, Łajka Rosyjsko-Europejska, Hokkaido, Shiba,

[color=violet][b]TERMIN PRZYJMOWANIA ZGŁOSZEŃ - [u]31.08.2005 R[/u].[/b][/color]

POZDRAWIAM I DO ZOBACZENIA NA WYSTAWIE. DANA1

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dana1'][b][color=red]O B S A D A S Ę D Z I O W S K A[/color][/b][/quote]

dana1 serdecznie dziękuję Ci za fatygę :modla:
Bez względu na to, kto sędziuję, na wystawie klubowej być MUSIMY- taki już mamy zwyczaj :wink:
Dlatego byłabym wdzięczna za jeszcze kilka informacji:
- cena za zgłoszenie (również weterana)
- jakie konkurencje hodowlane są przewidywane (+ ewentualne koszty dodatkowe)
- czy przewidywane są jakieś seminaria w sobotę (jeśli tak, to jakie, gdzie i o której? :roll: )
Ja wiem, że jestem bezwzględna, ale skoro trafiła nam się tu Dobra Duszyczka.... :wink:

Link to comment
Share on other sites

więc juz sie dowiedziałam troszkę

wystawa odbędzie się na starcie
zgłoszenie 70zł, szczeniaki 35 zł weterany bezpłatnie
konkurencje hodowlane również bezpłatnie
te co zawsze czyli na reproduktora parę i hodowlę
a seminariów w tym roku niestety nie będzie :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malwa&Landi']więc juz sie dowiedziałam troszkę

wystawa odbędzie się na starcie
zgłoszenie 70zł, szczeniaki 35 zł weterany bezpłatnie
konkurencje hodowlane również bezpłatnie
te co zawsze czyli na reproduktora parę i hodowlę
a seminariów w tym roku niestety nie będzie :([/quote]

:modla:
No i bym zapomniała..... :-?
Do kiedy można zgłaszać? :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote]a seminariów w tym roku niestety nie będzie [/quote]

Nie wiem skąd masz takie wiadomości. Są między innymi prowadzone rozmowy z firmami farmaceutycznymi "psimi" i innymi osobami w sprawie referatów na sympozjum Vgrupy i na 99% odbędzie się. Wiadomość o sympozjum będzie rozesłane z potwierdzeniami, będzie bezpłatne. Odbędzie się w sobotę przed wystawą w Grant Hotelu. Do końca lipca bedzie wiadomo na 100%.

klasa baby tak jak szczenięta 35 zł.
70 zł za pierwszego psa z katalogiem, każdy następny 60 zł.
klasa weteranów bezpłatnie
opłata w dniu wystawy 150zł.
konkurencje hodowlane bezpłatnie
żadnych kosztów dodatkowych
Dana1

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...