Jump to content
Dogomania

wstepny kalendarz zawodow


PaYooK

Recommended Posts

  • Replies 114
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

"Jeszcze jedno- niektórzy z nas, ci nowi, starają się powstrzymać swoją ognistą naturę na wodzy- czytacze tego tematu wiedzą o kogo chodzi. Pozdrawiam."

O ile dobrze zrozumiałam, odnosi się to do mnie (chociaż nie zdziwiłabym się, gdyby znowu moja interpretacja czyichś słów została skorygowana tak jak poprzednio). Co zaś do ognistej natury, to chyba nigdy jeszcze nie mieliście okazji spotkać kieleckiego scyzoryka, skoro mój zwykły sprzeciw wobec czyjejś wypowiedzi zostal w ten sposób odebrany. Czy forum to służy jedynie przyjmowaniu tez podanych w każdym temacie na zasadie aklamacji?

W takim przypadku CI NOWI nie grający w tych samych skrzypiec nie mają tutaj czego szukać. Z prześledzonych przeze mnie tematów jasno wynika, że każda teza, niezgodna z poglądami koła wzajemnej adoracji spotyka się z chóralną naganą.

Szkoda, bo nie na tym polega sztuka prowadzenia dyskusji.

Przypuszczam, że moja wypowiedź znowu wywoła szereg ostrych sprzeciwów, z cyklu: poczytasz sobie to zrozumiesz..., na ten temat już kiedyś się wypowiadaliśmy..., itp.

Fajne jest to, że na tym forum jest tak wiele indywidualności, dzielących się swymi spostrzeżeniami i doświadczeniem. Ale kreujac siebie, dajcie również szanse innym przedstawienia swoich podlądów. Chyba, ze rzeczywiście traktujecie to forum jako prywatny czat, w którym nowe osoby mogą brac udział, ale lepiej na prawach biernych obserwatorów, nie zakłócajac fachowcom wymiany poglądów.

Pozdrawiam

Katarzyna

Link to comment
Share on other sites

No cóż Katarzyno, dużo słów. Zwróć uwagę- bo to już chyba pominęłaś, że zaatakowałaś Ati, a jego wypowiedźbyła- już o tym pisałem w I osobie, więc..... Forum nie służy do przyjmowania postów w formie aklamacji, lecz ważne jest to, aby dokładnie czytać a dopiero potem interpretować, bo czasami wychodzą bzdury- sam to nieraz robiłem, ale teraz bardziej się pilnuje, gdyż po co wypisywać brednie. To koło wzajemnej adoracji jak to pieknie nazwałaś ma tylko jeden cel- aby pieskom było lepiej i lepiej. Niewątpliwie Ty także masz to na celu, skoro masz na głowie trzy (3) pieski i to chyba malamuty, choć bez papierów. Każdy może napisać co myśli, może to być niezgodne z poglądami innych, ale ma to prawo. Ja tylko napisałem, że szkoda czasu na dyskusje o psach z papierami i bez- po co zajmować miejscem skoro nic nowego powiedzieć się nie da. To tyle- Kadziumia, jesteś tu osobą nową, ja też ale staram się czytać to forum żeby uzyskać jak najwięcej informacji o naszych pupilach. Fajnie że jesteś i nie obruszaj się na mnie, bo ani ja ani nikt inny nie ma tu złych zamiarów. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

ej nie kłócić mi się tam i nie obrażać na siebie nawzajem. A żeby sprawiedliwości stało się zadość to dorzucam wstępny kalendarz federacji "otwartej". Do obu kalendarzy trzeba dodać jeszcze z pewnością zawody w Wysokiej, Morsku, Triathlon Maszerski i Biegnącego Wilka u Darka Morsztyna i te Ostrowie Wlkp.

WSTĘPNY KALENDARZ WY?CIGÓW OTWARTYCH

Sezon 2003/2004

28-29.IX.2003 Dziergowice I Jesienny Cross Sprint

3-4-5.X.2003 Pomiechówek EUROCANICROSS 2003 Sprint Canicross, Bikejoring,

11-12.X.2003 Baranowo KURP? Sprint Puchar POZSSPZ

Styczeń 2004 Mikołajki   Sprint  

31.I-01.II.2004 Augustów   Sprint Puchar POZSSPZ

28-29.II.2004 ? Korczew Ogólnokrajowe Mistrzostwa S + J Sprint IFSS Cup,

Puchar POZSSPZ

Kwiecień 2004 Łęg Tropem Dzika Sprint  

Maj 2004 Pomiechówek Wkra Trophy Sprint Canicross, Bikejoring

Puchar POZSSPZ

Do Dziegrowic można się jeszcze zgłaszać, do Baranowa zgłoszenie też już dostałam, więc zaintersowanym mogę podesłać. Niestety KURPś jest w tym samym czasie co Sieradz, ja z racji tego że mam do Sieradza 40 km wybiorę raczej zawody Payookowe. ;-)

Link to comment
Share on other sites

Wiosna, gapa jesteś! przecież napisałam, że do tych kalendarzy trzeba dopisać jeszcze conajmniej zawody w Wysokiej (listopad) , Morsku (grudzień), Triathlon Maszerski i Biegnącego Wilka u Darka Morsztyna (styczeń - luty) i te Ostrowie Wlkp u CZukczów (marzec kwiecień).

Na pewno w Wysokiej będą zawody jak zwykle przy współudziale i w oparciu o regulamin związku otwartego. Termin będzie znany na dniach. I od razu uprzedzam fakty - wbrem plotkom zawody nie odbędą się przed M1 w Krakowie, a trasa będzie trudna. Dla tych co nie byli w zeszłym roku podaję do wiadomości, że nie będzie też przejazdu przez stodołę, bo tuż przed tamtymi zawodami wichura zmiotła ją z powierzchni ziemii ;-) ;-)

Link to comment
Share on other sites

Miłek, szczerze mówiąc - nic. Trochę ten facet co to współorganizował to jest dziwny. Ostatnio naspraszał do Wiśniowej Góry, tam gdzie spaliśmy podczas uciągów, ludzi i nagadał że będą jakieś pokazy psich zaprzegów, jakieś filmy o psach północy, a tak naprawdę to miały być tylko owczarki nieieckie ze straży pożarnej, które i tak nie przyjechały, bo wezwanie do pożaru było. Ludzie mieli pretensje do nas, a my niec nie wiedzieliśmy o planach tego pana. Z kolei kilka miesięcy temu organizował jakieś biegi canicrossowe dla dzieci, też ponoć przy naszym współudziale, co wyglądało tak, że dostaliśmy powiadomienie, że za kilka dni mamy przyjść z psami i biegać. Nikt z nas nic o tym nie wiedział, byliśmy u Prochala i koniec końców nic z tego nie wyszło chyba.

te kobitki tam na ranczo są bardzo sympatyczne, ale same chyba niepodzwigną tej imprezy. Ponoć ty masz jakiś kontakt z Czerwińską, może ona coś wie. Ja bym się chętnie wybrała, ale przeraża mnie nie tyle brak organizacji, co brak zabezpieczenia trasy. Teraz z całym zaprzęgiem, to sobie nie wyobrażam, żeby tam samochody jeździły :-? Szkoda tylko by było dzieciaków, bo tam miały co robić, ale myślę, że u Tomka R. też będą się mogły w biegu wyżyć :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...