Jump to content
Dogomania

Bojusek pojechał do domu:)


ocelot

Recommended Posts

Piromanko, ja ostatnio robiłam Dzokusiowi ogłoszenie na gumtree. Płatnośc robiłam karta kredytowa akurat. I konta nie zakładałam. Potrzebny był tylko mój mail do potwierdzenia ogłoszenia oraz do edycji. Wiem, że na ale.gratka trzeba mieć konto itd

Zobaczcie jak to wyglada w przypadku ogłoszenia Dzokusia....
[URL]http://warszawa.gumtree.pl/f-Zwierzaki-psy-szczenieta-W0QQCatIdZ9131[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bojusek wcale nie jest ciężkim przypadkiem.
Jest przerażony ale na szczęście nie wycofany, po dwóch spacerach - odstęp mniej więcej miesiąca mały ruszył na smyczy, podniósł się z ziemi i zaszczekał:) I podbiega na nasz widok do krat. O czym wcześniej nie było mowy.

Link to comment
Share on other sites

jeśli ktoś sie zadeklaruje to bardzo dobrze, jeśli nie to mamy wyjście alternatywne.
Ania - wolontariuszka zakłada hotelik, od nas za dwa psiaki będzie brała taniej. Natomiast ja nie wiem czy te dwa utrzymamy miesięcznie. Pierwsi na liscie są Śmieszek z racji traumy jaką przeżył przy wyjeździe dwóch kumpli z boksu, a przeżył to strasznie I Rysiek, który jest brzydkim kaczątkiem i chcę z niego zrobić w hoteliku łabądka:)
Potem Bojus i dalsze psiny.
W sobotę mamy zebranie wolontariuszy i między innymi che się spytać czy damy radę o własnych siłach te psy utrzymać

Link to comment
Share on other sites

dwóch 400 zł. + karma, ale karma nie problem, bo zaprzyjaźnione fundacje z Polski i Holandii nam przywiozą.
My mamy tu taką akcję na dogo i zbieramy górę grosza licząc, że no na jednego z tych groszaków by się uzbierało. Oczywiście jeśli pociągniemy to cały czas.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...