Jump to content
Dogomania

Bojusek pojechał do domu:)


ocelot

Recommended Posts

[quote name='NusiaiJa']może ocelotek został jeszcze w pracy??????????
albo jej do domu nie wypuścli na święta :diabloti::diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol::eviltong::eviltong:
:lol::lol:[/QUOTE]

Ocelotka pisała, że 1 dnia Świąt wyjeżdża, więc chyba dopiero po Świętach się odezwie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Cajus JB']Zapisuję się. Na razie mogę deklarować 10 miesięcznie.

Widziałem, że są dane do ogłoszeń. Bojuś ma jakieś ogłoszenia?

Jeśli nie to 30 grudnia mogę zrobić kilka.[/QUOTE]

Nieoceniony Cajus!!!!
Chapeau bas za niezliczone ogłoszenia!!!

Napisałam taki tekścik ogłoszeniowy - możecie go przerobić według uznania, ale od czegoś trzeba zacząć ;-).
Zastanawiam się tylko czy już ogłaszać Bojunia, czy dać mu trochę czasu w DT/hoteliku na odzyskanie równowagi i oszczędzenie przyszłym opiekunom pierwszych stresujących poza schroniskowych chwil. Nie wiadomo na kogo trafi, a np. osoby pracujące nie będą mogły mu poświęcić całych dni na oswajanie z nową sytuacją. Dobrze by było, gdyby bezproblemowo załatwiał się na spacerkach...

A to ten tekścik --

[FONT=Calibri][SIZE=3]Bojuś – to mały, młody (około 2-letni), sparaliżowany strachem piesek. Widać w dotychczasowym życiu nie dane mu było nabrać pewności siebie i nie potrafi odnaleźć się w schroniskowych warunkach.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3]Wolontariusze boją się, że zdominowany przez inne psy, nie będzie umiał walczyć o swoją miskę i – pozostając poza stadem – stanie się celem ataków…[/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3]Dla ludzi kochających zwierzęta niewiele jest piękniejszych rzeczy, niż patrzeć jak skrzywdzony schroniskowy pies otwiera się na życie i przyjaźń z człowiekiem. Przygarnięcie Bojusia niesie ze sobą wielką satysfakcję, jaką daje poczucie, że zdążyliśmy z pomocą...[/SIZE][/FONT]

[FONT=Calibri][SIZE=3]Przerażony Bojuś nawet nie wie, że mógłby być kochany...[/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3]Oby jak najszybciej przekonał się, że jest to możliwe…[/SIZE][/FONT]

[FONT=Calibri][SIZE=3]Tu można przeczytać więcej o Bojusiu, który czeka na życie bez strachu:[/SIZE][/FONT]
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/149285-BA-l-strach-i-zwAE-tpienie-kaA-dy-grosz-moA-e-uratowaAE-przed-zagryzieniem[/URL]

[FONT=Calibri][SIZE=3]Kontakt w sprawie adopcji:[/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3].............................................[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

No i jeszcze trzy wspaniałe informacje :bigcool:

1. Do 5-złotowej Grupy Wsparcia dołączyła Lazy:bigcool:
2. Anonimka deklaruje wpłatę 15 zł/mc :bigcool:
3. Do 5-złotowej Grupy Wsparcia dołączyła Maash:bigcool:

[B]A oto obecny skład 5- złotowej Grupy Wsparcia:[/B]

[B]1. Livka ---------5 zł[/B]
[B]2. MakS --------5 zł[/B]
[B]3. Natalijo ------5 zł[/B]
[B]4. Cajus JB ----10 zł[/B]
[B]5. Lucyfrecja ---5 zł[/B]
[B]6. Anonimka --15 zł[/B]
[B]7. Magenka1 ---5 zł[/B]
[B]8. maggot [/B]
[B]i Jej Chłopak ---10 zł[/B]
[B]9. jola_li --------5 zł[/B]
[B]10. LAZY --------20 zł[/B]
[B]11. Maash ------5 zł[/B]
[B]=====================[/B]
[B]Razem --------- 90 zł :bigcool:[/B]

I niech mi ktoś powie, że 5 zł nic nie znaczy ;-)!!!!

[B]Od stycznia (?) rozpoczynamy wpłaty!!! [/B]
[B]No właśnie - czy od stycznia???[/B]
[B]Kiedy Bojunio ma szansę na tymczasową przystań?[/B]

Bardzo proszę o numer konta - będę rozsyłać do Członków Grupy [B]:-).[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cajus JB']Zapisuję się. Na razie mogę deklarować 10 miesięcznie.

Widziałem, że są dane do ogłoszeń. Bojuś ma jakieś ogłoszenia?

Jeśli nie to 30 grudnia mogę zrobić kilka.[/QUOTE]

Bojusowi masę ogłoszeń zrobiła Piromanka, postaram się je odnaleźć i wrzucić na pierwszą stronę. Ma nawet allegro wyróżnione, ale... cisza okrutna. Zero odzewu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ocelot']Kochani... na razie poczekajmy, az miejsce dla Bojusa znajdziemy, a potem wpłaty może?[/QUOTE]

To umówmy się może, że chwilę (oby jak najkrótszą ;-)) poczekamy na sygnał do wpłat. Wtedy od razu wyślę numer konta do 5-złotowej Członków Grupy Wsparcia (tak, żeby nie musiał zbyt długo leżeć odłogiem ;-)).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obraczus87']a ja uważam, że kasa powinna już być gromadzona. Zawsze łatwiej jestr namawiać ludzi do wpłacania grosików--> pojawia się ktos chętny, od razu wpłaca. Nie musi czekać. W trakcie czekania zazwyczaj pojawiaja sie już inne wydatki na inne bidy.
Ale to jest moje skromne zdanie na ten temat.[/QUOTE]
Może i masz racje obrączusiu.
Jola co Ty na to?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ocelot']Może i masz racje obrączusiu.
Jola co Ty na to?[/QUOTE]

Jeżeli byłaby pewność, że hotelik tuż-tuż czyli "w bliższym lub dalszym styczniu" to można już wpłacać, ale jak to by się miało jeszcze przeciągać parę miesięcy, to nie wiem...
To znaczy ja od siebie mogłabym wpłacać - nie ma sprawy, ale jak miałabym "podjąć decyzję w imieniu Grupy" to bez konsultacji trochę mi niezręcznie...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...