Jump to content
Dogomania

Przytulisko " Cztery Łapy " Boguchwała - super psy szukają domków - prosimy o pomoc!


majuska

Recommended Posts

Nie no stwierdziła, że go nie uśpi bo to jej kot...
Ale sama chyba nie wie czego chce. Powiedziała, że może sąsiadka go weźmie albo jej były się nim zajmie.
Beznadziejne foty mam ale kom.więc zanim je prześlę to muszę skombinować kabel bo go nie mam.

Ludzie są tak totalnie beznadziejni, że wszystko opada!

Link to comment
Share on other sites

ale to nie jest tak daleko z Rzeszowa do Krakowa , w każdym razie lepiej oddać w pewne ręce zwierzaka
niż w niepewne bo blisko domu
troskliwy pan pojedzie po swoje zwierzę na drugi koniec Polski a najlepiej zabierze je ze sobą
szukaliśmy niedawno psa w W-wie , którym opiekowali się ludzie wynajmujący mieszkanie od właścicielki psa pod warunkiem dobrej opieki nad zwierzęciem
ludzie się wyprowadzili , zabrali psa , potem pies się błąkał po drugiej stronie Wisły jakieś 20 km od nowego domu...wychudzony , zmarniały , nie do poznania
uratowany w ostatniej chwili

kurcze ...oj kotku Twoja pani nie myśli...ech...

Link to comment
Share on other sites

A np. dzisiaj taki pan do mnie dzwonił:
- Dzień dobry, ja w sprawie Viki, jest jeszcze?
- Jest
- To ja bym ja wziął.
- A jakie warunki pan jej może zaoferować?
- Będzie miała u mnie super, ja lubie psy, nie bije, nie głodzę...mam juz jednego psa
- Samca?
- Tak
- Kastrowany?
- Nie, po co?
- No to mamy problem, bo Viki jest niewysterylizowana.
- A to nie ma problemu
- nie mam mowy, absolutnie nie możemy pozwolić na urodzenie sie szczeniaków
- a to ja ją dam do drugiego oddzielnego kojca
- nie damy Viki Panu, ....(tutaj gadka o tym ile jest niechcianych zwierząt i co sie z nimi dzieje )
- no ale ja nie rozmnażam kundli tylko psy rasowe
- Viki nie jest rasowa
- Przecież widzę, że jest
- Nie jest, nie ma papierów, nie ma rodowodu.
- Dla mnie jest i szczeniaki by się sprzedawały

I co wy na to??
Mózg się lasuje:angryy::angryy:
Tego typu telefonów miałam na prawdę sporo:shake::shake:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]EDIT : plus postawa "nie biję, nie głodzę = jestem super" [/QUOTE]

Nooo...tez mnie to urzekło :)
Małgosiu ściągnij ją już z tego allegro, bo więcej takich tłuków nie zdzierżę...
Może kociaki wrzucić, Czesiek jest boski , cały czas śpi, taki spokojny kocurek, mam wrażenie , że to tak ze smutku i tęsknoty za swoim ludziem i domkiem taki wiecznie śpiący jest.
Z tych trzech kociczek młodziutkich trikolorek, dzisiaj jedna znalazła domek

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majuska']Nooo...tez mnie to urzekło :)
Małgosiu ściągnij ją już z tego allegro, bo więcej takich tłuków nie zdzierżę...
Może kociaki wrzucić, Czesiek jest boski , cały czas śpi, taki spokojny kocurek, mam wrażenie , że to tak ze smutku i tęsknoty za swoim ludziem i domkiem taki wiecznie śpiący jest.
Z tych trzech kociczek młodziutkich trikolorek, dzisiaj jedna znalazła domek[/QUOTE]

To jest ten sam sposób myślenia co:
"Czemu ona się rozwodzi? dobrego męża ma! Nie pije, nie bije.."
i wypowiedzi sąsiadek n/t morderców etc:
"A taki dobry chłopak, zawsze mówił dzieńdobry!"

Dobra, dośc offowania.
Viki już z allegro usunięta, za koty się wezmę, może być jutro lub pojutrze? Nie wiem, choróbsko mnie bierze, snuję sie po domu bezproduktywnie, nic mi nie wychodzi dziś.
Cieszę się że jedna kicia znalazła dom.
A w ogóle to wymyśliłam dziś patent na kociaki.
Przy adopcji przekonywać ludzi do wzięcia dwóch. Bo razem się lepiej chowają, bo każdy właściciel kota w końcu dochodiz do wniosku, że przydałby się drugi a dorosłego ciężko przekonać do nowego towarzysza, bo bla bla bla.
I mówić "a może wezmą Państwo oba tak na kilka dni, zobaczyć jak to jest? Jak dalej będą Państwo trwać przy jednym, to trudno, weźmieny drugiego z powrotem, ale proszę dać kotom i sobie szansę!" Albo że tego drugiego to na przechowanie, żeby nie zostawał tak sam - czy to byłoby poczytane za upierdliwość?
Myślę, że 90% tych, którzy by się zgodzili na drugiego "na próbę" albo "na chwilę" już by go nie oddało...

Link to comment
Share on other sites

[INDENT]Jezu jak takie COŚ widze to serce mi pęka! i dosłownie krew zalewa na tego podłego człowieka!!! Zajrzyjcie!!!


[URL="http://www.kupiepsa.pl/detail.php?siteid=70571"][COLOR=#4444ff]http://www.kupiepsa.pl/detail.php?siteid=70571[/COLOR][/URL] [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...