Jump to content
Dogomania

Przytulisko " Cztery Łapy " Boguchwała - super psy szukają domków - prosimy o pomoc!


majuska

Recommended Posts

Szczeniaczki są cudowne!!! Kochane, przytulaki, słodziaki, dziś w ciągu tej burzy razem leżeliśmy sobie w boksie, przytulali, po brzuszku sunię miziałam, chłopczyk też się tulił, suuper są!!! Niech znajdą szybko super domki, bo ich szkoda!!!

Link to comment
Share on other sites

Kochani !

Jutro wszyscy wstajecie rano, pijecie kawunię na rozruch i o 10 siadacie z mocno zaciśniętymi kciukami i posyłacie dobre fluidy do przytuliska :)
Umówiona jestem z Państwem z Krosna, którzy są zainteresowani adopcją Mukiego i przyjeżdżają go jutro poznać........

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majuska']Kochani !

Jutro wszyscy wstajecie rano, pijecie kawunię na rozruch i o 10 siadacie z mocno zaciśniętymi kciukami i posyłacie dobre fluidy do przytuliska :)
Umówiona jestem z Państwem z Krosna, którzy są zainteresowani adopcją Mukiego i przyjeżdżają go jutro poznać........[/QUOTE]

murowane !!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majuska']Kochani !

Jutro wszyscy wstajecie rano, pijecie kawunię na rozruch i o 10 siadacie z mocno zaciśniętymi kciukami i posyłacie dobre fluidy do przytuliska :)
Umówiona jestem z Państwem z Krosna, którzy są zainteresowani adopcją Mukiego i przyjeżdżają go jutro poznać........[/QUOTE]

No proszę, a ja już myślałam, że w naszym Krośnie limit porządnych ludzi się już wyczerpał...:thumbs:

Link to comment
Share on other sites

Dziewczynki trzeba się zabrać za szczeniorki, kochaniutkie, milutkie, muszą znaleźć domki, sunia trochę bardziej przebojowa, coś dzisiaj popłakiwała w boksie, a chłopczyk kochaniutki, spokojny, już na kanapach powinny się wylegać!!
A jak ktoś mi powie, że Majka miała ADHD, to niech przyjedzie do przytuliska i zobaczy jakie ADHD ma ta nowa małpa!! ;) to jest szaleniec nie z tej ziemi!!!!

Link to comment
Share on other sites

No własnie Agula, jak oni tam z Terrym się sprawowali, dałam jej dziś na wybieg do towarzystwa tego naszego lovelasa, co by się nie nudziła, wszystko w porządku, nie nabroili nic??
Imie dla łobuziary pasuje mi : Hajdi ( Heidi )
A szczeniaki są superowe, takie stonowane, sympatyczne, tylko brać, tulić i kochać. One są już takimi podrostkami, mają po jakieś 7 miesięcy. A chłopaczek ma takiego boskiego małego irokezika :)
Flo nie pasuje mi ta Szczotka do małej bo ona jest taka grzeczniutka, Szczotka powinna byc lekko zwariowana, nie ? :)
A co powiecie na Alfi i Andzia ??

Jamniś Jogi, a czy polazłabyś tam na spokojnie do Mukiego na wizytę poadopcyjną? Domek jest w Krośnie, nie pod ;)
ja też mam trochę znajomych w Krośnie i wszyscy są fajni bardzo :) Wogóle lubię Krosno, jest tam ładny rynek i lubię też Czarnorzeki i Korczynę :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majuska']
Jamniś Jogi, a czy polazłabyś tam na spokojnie do Mukiego na wizytę poadopcyjną? [/QUOTE]

Pewnie, że pójdę, może znowu coś mnie zaskoczy. Ostatnio jak byłam na wizycie PA dla sos beagle okazało się, że przyszły właściciel psiaka to...mój sąsiad. Mieszkał w tej samej klatce co ja, jego rodzice mieszkają tu nadal. Świat jest mniejszy, niż nam się wydaje...;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='figa33']

a nowa małpa;):lol: z ADHD jak ma na imię ?[/QUOTE]

Nie ma na razie, zaproponowałam Hajdi :D, wydaje mi się, że pasuje do niej :)

[quote name='JaMnIŚ_Jogi']Pewnie, że pójdę, może znowu coś mnie zaskoczy. Ostatnio jak byłam na wizycie PA dla sos beagle okazało się, że przyszły właściciel psiaka to...mój sąsiad. Mieszkał w tej samej klatce co ja, jego rodzice mieszkają tu nadal. Świat jest mniejszy, niż nam się wydaje...;)[/QUOTE]

No to super, dzięki wielkie :) Oby tylko wszystko Cię zaskoczyło pozytywnie :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...