Jump to content
Dogomania

Przytulisko " Cztery Łapy " Boguchwała - super psy szukają domków - prosimy o pomoc!


majuska

Recommended Posts

Beciu gdybys mogła przejąć koordynowanie powstawania tej stronki to byłoby super, bo ja niestety nie mam kompletnie kiedy sie tym porządnie zająć. To jest mail do p. Sławka od nas ze Stowarzyszenia, który czeka własciwie na gotowe do wstawienia na stronke materiały:
[email][email protected][/email]
jakbys mogła sie z nim za pośrednictwem tego maila skontaktowac i umówic na przesyłanie tych materiałów, zakładke mozna zawsze dodać jak jakaś będzie potrzebna.


zrobiłam porządek w pierwszych postach nadludzkim wysiłkiem póki co....

Link to comment
Share on other sites

powiem szczerze - bardzo to przeżyłam i nadal przeżywam, nie wiem co teraz będzie z tymi zwierzakami, z jego bliskimi, ukochanym psem...wszystko się tam zawaliło.To był wspaniały kierownik, zrobił tak wiele dla schroniska, właściwie wszystko, psiaki go kochały, nikt go nie zastąpi bo to niemożliwe. Straszna tragedia. :-(:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

Właśnie wróciłam ze spaceru z Mają. To słodka, nieśmiała, rozumna dziewczynka. Dzięki Justynce wreszcie "wolna". Zero problemów, wzgardziła moim bento, woli trawę by wyczyścić żołądek, więc kurczak z marchewką już się robi i rano pewnie łyknie miskę jak byk jabłko. Ale jednak smutek mnie ogrania, kiedy pomyśłę o tym dobrym, człowieku z Orzechowiec, tyle ciepłych słów na Jego temat przeczytałam dzisiaj.

Edited by Jadwinia
Link to comment
Share on other sites

miałam zapytanie o Sarę , ale to chyba oczywista oczywistość:cool3: ,że już ogłoszenie nieaktualne ?:lol:


a tam w Orzechowcach już jakieś nieciekawe podchody zaczynają się dziać ..ech..
ech biedne zwierzaki...:-(

Dobranoc Jadwiniu:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majuska']Beciu gdybys mogła przejąć koordynowanie powstawania tej stronki to byłoby super,To jest mail do p. Sławka od nas ze Stowarzyszenia, który czeka własciwie na gotowe do wstawienia na stronke materiały:
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] .[/QUOTE]

napisalam na ten mail i dostałam taką odpowiedź
[COLOR=#000000][FONT=Verdana]
[B]Witam,
[/B]
[B]strona jest na ukończeniu, jednak potrzebujemy jeszcze opisów do podstron (czyli tego co chcecie żeby na niej było) oraz zdjęcia i opisy psiaków, aby informatyk, który robi strone mógł ją w pełni przygotować.
[/B]
[B]pozdrawiam,
[/B]


[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asskasiek']jakie podchody?[/QUOTE]

tutaj jest trochę linków
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/102118-Orzechowce-nadal-potrzebuj%C4%84-pomocy!?p=20773127#post20773127"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/102118-Orzechowce-nadal-potrzebuj%C4%84-pomocy!?p=20773127#post20773127[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Becia66']napisalam na ten mail i dostałam taką odpowiedź
[COLOR=#000000][FONT=Verdana]
[B]Witam,
[/B]
[B]strona jest na ukończeniu, jednak potrzebujemy jeszcze opisów do podstron (czyli tego co chcecie żeby na niej było) oraz zdjęcia i opisy psiaków, aby informatyk, który robi strone mógł ją w pełni przygotować.
[/B]
[B]pozdrawiam,
[/B]


[/FONT][/COLOR][/QUOTE]

Beciu no właśnie chodzi o szczegółowe materiały , co ma być pod każdą zakładką, czyli trzeba powysyłaś opisy psów + foty, opisy kotów + foty, tekst do zakładki co zrobic jak zginie pies itp. itd.

Link to comment
Share on other sites

Mail z dzisiaj

[COLOR=#000000][FONT=Verdana][B]Witam Pani Beato stronka jest w sumie gotowa proszę tylko o przesłanie wszystkich tekstów i zdjęć które mają zostać umieszczone na stronie. Pozdrawiam

[/B]Prosze teraz Figę33 i Karolcię i majuskę oczywiście, które się zaoferowały opracować poszczególne zakładki na przeslanie ich na mail
[COLOR=#ff0000][B][email protected][/B][/COLOR]
Jesli któraś z was coś prześle bardzo proszę o informacje tu na wątku.
Odezwijcie sie teraz, to po krótce coś ustalimy.[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Bardzo pragnę podziękować Aldkowi - mężowi Jadwinii, który dzisiaj wkopał ponad 10 drzewek na terenie przytuliska. Miejmy nadzieję, że psy tego nie rozszarpią, niektóre z drzewek są całkiem spore i już w tym roku mogły by dać psiakom trochę cienia. Proszę wszystkich odwiedzających przytulisko o regularnie ich podlewanie dopóki sie nie ukorzenią.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...