Jump to content
Dogomania

Przytulisko " Cztery Łapy " Boguchwała - super psy szukają domków - prosimy o pomoc!


majuska

Recommended Posts

[quote name='Becia66']Warunki do życia to Raksi ma świetne, mam nadzieję że wszyscy będą szczęsliwi.
A mnie imię Mudżin bardzo się podoba, miałam nawet telefon Krakowa od syna i pytał o Mudżina bo ktoś go w necie wypatrzył. Czy ktoś go anonsował w necie ?[/QUOTE]
Nie, no raczej nie, ale jak jest na FB to tam ktoś mógł go wypatrzyć, to co może już powoli go adoptujmy :cool3::razz:

Link to comment
Share on other sites

Mudżin "szaleje" na FB, widziałam, że już go udostępniało dużo różnych profili prozwierzęcych, chociaż przecież on u nas dopiero kilka dni, wypadałoby poczekać te dwa tygodnie, czy czasem ktoś go nie szuka....wygląda jakby raczej nie mieszkał w domu, tylko na ogrodzie, ma jakby przykurzoną trochę sierśc i jakieś takie przetarcia w okolicach noska...może wypadałoby go zainstalowac na jakiejś kanapie, pod którą będzie rozścielony czerwony dywan:cool3: Nie wiem co on ma w sobie, ale pół Gokomu przychodzi do niego pozaglądać i ludzie sie pod siatką zatrzymuja jadąc samochodami, wszyscy go podziwiają, prawdziwa gwiazda:lol:

Link to comment
Share on other sites

A ja myślę, że powinniśmy się powoli za naszego labka zabierać, nie sądzę, żeby go ktoś szukał! Dzisiaj psisko miało fazę zakochania, przyszła jedna z naszych wolontariuszek -Paulinka, a on jak ją zobaczył, tak koniec, mówię wam psisko się zakochało, chodził za nią krok w krok, jak ona szła on za nią, machając ogonkiem, jak stanęła, on stanął, jak siadła on ją łapką, wpatrzony jak w święty obraz, pierwszy raz coś takiego widziałam!! :crazyeye: No i jeszcze jedna ważna wiadomość, on się nie nadaje do innych psów, mam na myśli samców, absolutnie, nie wiem jak tam z suczkami, ale najlepiej jakby on był królem na ogrodzie i wśród ludzi. Dziś jak wypuściłam Elvisa, ten podbiegł do siatki i zaczął do niego machać ogonkiem, a on jak na niego nie warknie! Hektora też nie lubi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agula99']A nie pomyślałabyś o jakimś tekście dla naszego labcia?? w czasie spaceru i pięknej pogody wena twórcza potrafi buchnąć jak wiosenna trawka ;)[/QUOTE]

właśnie się boję o tę wenę twórczą na trawce , bo wtedy to najczęście jakiegoś komarka przycinam:D
ale tekst dla Mudżinka będzie , murowane :lol:

Link to comment
Share on other sites

Sara właśnie pojechała do domu!!! Super ludzie, super domek, ogrodzony, masa miejsca na bieganie i hasanie! Ale się cieszę!!!! :multi: Spanie w domu!!! Czy to nie był cuudowny tydzień???

[IMG]http://img59.imageshack.us/img59/7281/dscn5772l.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Zapomniałam dodać, że sunia pojechała w okolice Przemyśla!!! Karolciu słyszysz!!! Jeszcze raz dziękuję Wam dziewczyny za pomoc Figuniu i Karolciu!!! Jesteście złote!! :loveu:
Słuchajcie, nie wiem dlaczego ale wydaje mi się, że teraz jest dobry czas na adopcje, może trzeba się zebrać w kupę i jakoś uderzyć z tymi naszymi psiskami, z nowymi tekstami ogłoszeniami, może któremuś by się udało??? za chwilę weekend majowy! Kto pomoże, kto się za kogo zabierze, z jakimś odświeżeniem teksu itp???

Link to comment
Share on other sites

matko , ale fajowo !!:loveu:
ani chwili nie wątpiłam ,że taka piękność nie będzie długo czekać na domek...
choć w sumie nigdy nie wiadomo , co tam ludziom w głowach się roi ,końcu ktoś jej nie chciał , prawda ? :shake:
i ich strata ..i bardzo dobrze
niech ci się wiedzie kochana psinko:loveu: , nie będziesz już jak niepotrzebny przedmiot ..

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, mamy dzisiaj takie foty z asskasiek Bączka, że na bank na nie dom znajduje, to co się dzis pieścił to jego, niemożliwy był :D Elvis niestety jest nie do obfocenia, ma fobię antyaparatową i koniec, postaram się zaraz na wątek Bączka wkleić :)

Link to comment
Share on other sites

Brakuje mi tu jeszcze [COLOR=#b22222][B]Adopcji wirtualnych[/B][/COLOR], wiele osób pytało o taki sposób pomocy zwierzakom i byłoby głupotą z tego nie skorzystać.
Kiedy możemy zacząć działać ?

[quote name='Becia66']
[COLOR=#b22222][FONT=Tahoma][I][SIZE=3][B]
1.O nas

2.Aktualności

3.Kontakt

4.Zwierzaki z naszego Przytuliska :

-psy do adopcji
-koty do adopcji
-w nowych domach
-odeszły za Tęczowy Most
-metamorfozy

5. Co zrobić jak zaginie pies

6.Możesz pomóc

7.Ogłoszenia
-zgubione
-znalezione

8. Opowieści schroniskowe[/B][/SIZE][/I][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000]
[/COLOR].[/QUOTE]

Edited by Becia66
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...