Jump to content
Dogomania

Przytulisko " Cztery Łapy " Boguchwała - super psy szukają domków - prosimy o pomoc!


majuska

Recommended Posts

[quote name='Agula99']Dziewczyny potrzebuję super - ładne podziękowanie, ala dyplomik dla naszej SP w Boguchwale, za zbiórkę :multi: ktoś tu miał taki fajniusi. Nie Ty Dzika_Figo??? :razz:[/QUOTE]

No to podziękowanie to nie ja, Bacia tym wymachiwała a zrobiła to jakaś inna dogo ciotka.
Ale jak trza to ja tyż mogę poczynić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agula99']Tak jest Eska, ale jej zdjęcia wcięło!!! Nie ma, nie wiem gdzie są, jest link, z dwie strony wcześniej ale ja zdjęć nie widzę. Eska jest taka sama jak Kala, tylko bardziej otwarta, miła do człowieka, super psiak! Zdjęć brak!![/QUOTE]

To możesz napisać, że jest fajna labka w Przytulisku w Boguchwale a zdjęcia się wstawi jak będą.
Boguchwala niedaleko Rzeszowa i chetni moga sami przyjechać ją poznać. Nie ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agula99']O to może nasza labunia z przytuliska??? Tylko ona pewnie ma więcej niż rok, no i czy komuś przypasuje z tymi cycuchami??? ALe słodka, miła jest.[/QUOTE]

Nasza Eska oceniona przez Justynkę na 5 lat, tu mam parę zdjęć z wczoraj ale są kiepskie.


[IMG]http://images38.fotosik.pl/1419/ea0ae4015cbd7183gen.jpg[/IMG]


[IMG]http://images41.fotosik.pl/1374/40ed1e47fb24f368gen.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Agula dodaj tam zdjęcie calej Eski - ona jest na nim taka ładna.[/QUOTE]
Już wstawiłam to całe zdjęcie Beci, to miało być czy inne?? Choć nie wiem czy ona ma szansę, tam taka śliczna mała suczka, roczna, marzenie, nasza też nie brzydka, ale wiek nie ten i te ....wiadomo co, ech...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agula99']Już wstawiłam to całe zdjęcie Beci, to miało być czy inne??
[/QUOTE]
Własnie zobaczylam, że jest tam cala eska. Ja myslalam o fotce nr 2 z postu 4241.
[QUOTE]Choć nie wiem czy ona ma szansę, tam taka śliczna mała suczka, roczna, marzenie, nasza też nie brzydka, ale wiek nie ten i te ....wiadomo co, ech...[/QUOTE]
Eska jest naprawde bardzo ładna i charakter podobno ma dobry i blisko jest a to bardzo ważne, można przyjechać i zobaczyć ja na żywo. Jedynie co moze nie pasować to wiek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lucyja']Wrzuciłam sunię na forum fundacji i zrobimy jej jeszcze ogłoszenia, ale bardzo proszę o jakiś kontakt w sprawie adopcji kolaczkowatej Figusi.
[URL]http://drlucy.pl/index.php?topic=1409.msg7167362#msg7167362[/URL][/QUOTE]


założę jej wątek jutro to będą namiary i inne zdjęcia. Dzięki Lucyja, miło / i owocnie :razz: / się z tobą współpracuje.

Edited by Becia66
Link to comment
Share on other sites

kurcze jak patrzę na te zdjęcia Eski to mnie taka złość i wściekłość na ludzi bierze, że bym przeklinała ile wlezie na tych cholernych pseudo!!!!! pieprzony rodzaj skurczysynów!!! najlepiej wyrodzić ile wlezie aż cycuchy wiszą, kasę wziąć za szczeniaki co się wszystkim tylko z głupawymi reklamami kojarzą i papierem toaletowym !! - a Laby bywają bardzo różne i często trudne do opanowania - i wywalić w cholerę !!! poprzeklinam sobie pod nosem więc :angryy: :angryy::angryy:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...