Jump to content
Dogomania

Przytulisko " Cztery Łapy " Boguchwała - super psy szukają domków - prosimy o pomoc!


majuska

Recommended Posts

Świetny ten plakat !!! no i nasze plakaty dziełem Dzikiej Figi są i są cudo - dziewczyny mają talent !!! Można też - jeśli potrzeba - umieścić logo naszego Stowarzyszenia - ja podeślę temu, kto chciałby pomóc taki ładny plakacik - dyplomik dla sklepy zrobić. Jeśli mi go prześlecie to prześlę naszej Pani Ninie w Gminie i z pewnością ładnie go opieczętują. Myślę, że można by wpleść logo-herb Gminy Boguchwała też - jak uważacie. Czy ktoś pomoże ??

Link to comment
Share on other sites

@ SZPILKA - jeśli chcesz by umieściś logo Stowarzyszenia Przyjaciół Zwierząt "Cztery Łapy" (ładne jest) to napisz - prześlę GuniP. I dajcie znać jak trzeba będzie z tym do Gminy i Justyny pójść po podpisy i pieczątki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SZPiLKA23']
Rozio masz nowego piesa?[/QUOTE]
Mam od tygodnia ;) Łobuz straszny (dominancik będzie na 100%) - wszędzie wlezie, wszystko i wszystkich zgryzie, owarczy, oszczeka, oleje i niczego się nie boi. Kupki na szczeście robi na polku bo bym oszalał. Tylko stary pies go ustawił na dzień dobry przy misce i ma teraz spokój, chociaż czasem musi poburczeć na niego dla przypomnienia.Po co mi to było to nie wiem :shake:

Link to comment
Share on other sites

Tatarata po co mi to bylo a jak szczyl zacznie wyrastac to bedzie radocha :) ja tam lubie odwazne psy, takie co pojda w ogien chociaz czasami sie w tarapaty wpakuja;) Tayowi dzisiaj kolezanka wyzelka pokazala ze nie kradnie sie patykow bezkarnie, ma 2 rany na ryjku

Link to comment
Share on other sites

Ulę mi użarł w buzie (na szczęście lekko) jak go niosła na siku i powarkuje nie dla zabawy dupek jeden. To nie będzie przytulanka i spokojny pies jak ten stary. Charakterek to to ma i jak mu minie ten głupi wiek będę musiał się za niego konkretnie wziąść, żeby nie było w przyszłości problemów. Na razie tylko oswajanko na spokojnie, chociaż raz nie wytrzymałem i go położyłem i przytrzymałem, bo nie można go było uspokoić - strasznie szalał i żarł. Taka mała bestia, ale już się trochę uspokaja - tfu tfu.

Edited by rozio
Link to comment
Share on other sites

Chciałem z żoną bardziej żywago i odważniejszego niż ten stary, dlatego tak wybrałem. Nie wiem czy go za bardzo nie wystraszyłem tym przytrzymaniem i nie zrobiłem głupoty w okresie, kiedy pies ma nabierać zaufania do ludzi. Na razie jest tydzień w domu, zobaczymy co będzie wyczyniał i jak zachowywał jak się bardziej oswoi z domownikami i nabierze zaufania. Do tego młody ma chyba jakąś alergię pokarmową na jakis składnik karmy, albo za bogate w białko żarełko bo się podrapuje dosyć często. Tu też muszę sprawę wyczuć co i jak. No i chyba gdzieś zobaczył jamnika bo rośnie wzdłuż zamiast na wysokość ;)

Link to comment
Share on other sites

Aha czyli poniekąd na wlasne zyczenie ;) ja tez przegielam palke z Tayem i teraz kiedy pozwolilam mu troche pobyc szczeniakiem to jest lepiej, aczkolwiek nie odpuszcze warczenia przy jedzeniu, ciagniecia na smyczy i odwoływania pewnie paru innych tez ;) ale pozwalam na durnowacenie zabawowe i nie katuje wymyslaniem czego to ja jeszcze moge go nauczyc

Link to comment
Share on other sites

A ile Tay ma miesięcy ? Mój w durnowaceniu zabawowym załatwił dwa chodniczki, kolumnę głośnikową, szafkę na buty, róg tapczanu, kapcie, ręce - cały czas musi kłapać paszczęką. Zabawek ma full, ale mu się nudzą i gdzie nie wlezie tam coś żre. Taki mały Budrysek. Odruchami kopulacyjnymi też już się popisał :-)

Edited by rozio
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...