Jump to content
Dogomania

Przytulisko " Cztery Łapy " Boguchwała - super psy szukają domków - prosimy o pomoc!


majuska

Recommended Posts

[quote name='Lucyja']Jak będa foty sunieczki to ją obejrzymy i zobaczymy ile ma z collie. Do nas na forum czasem zaglądaja ludzie, którzy szukaja collie, więc mozna by ją tam rozreklamować :)[/QUOTE]

To nasz nowy nabytek, Figa - ok. 1-roczna sunia przekochana, wrażliwa, bardzo łagodna i ulegla.


[IMG]http://images37.fotosik.pl/1388/74cbd5a6623cda11.jpg[/IMG]

Edited by Becia66
Link to comment
Share on other sites

[quote name='majuska']Beciu Irce chodzi chyba o to, skąd do przytuliska trafiła, żeby w tej okolicy plakaty jakieś rozwiesić, ja nie wiem skąd ona jest.[/QUOTE]
pytałam Magdę ale sama nie wiedziała czy z Niechobrza czy ze Zgłobnia, trzeba pewnie Justynę spytać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Becia66']pytałam Magdę ale sama nie wiedziała czy z Niechobrza czy ze Zgłobnia, trzeba pewnie Justynę spytać.[/QUOTE]
Justyna mówiła że ze Zgłobnia - Woli Zgłobieńskiej, czyli z tej krainy katastrofy i niedoli zwierząt wrrrrrrrrr , a Fugunia jest kochana, wygłaskana dziś i przez Becię i mnie, wybiegała się na ogródku, popodrywała Kajkę i niezadowolona poszła do boksu :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Becia66']To nasz nowy nabytek, Figa - ok. 1-roczna sunia przekochana, wrażliwa, bardzo łagodna i ulegla.


[IMG]http://images37.fotosik.pl/1388/74cbd5a6623cda11.jpg[/IMG][/QUOTE]
To właśnie nasza Fugunia, ten uśmiech, ten czar, oj chciałabym żeby miała super domek, a nie jakichś buraków ........feee

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agula99']Justyna mówiła że ze Zgłobnia - Woli Zgłobieńskiej, czyli z tej krainy katastrofy i niedoli zwierząt wrrrrrrrrr , a Fugunia jest kochana, wygłaskana dziś i przez Becię i mnie, wybiegała się na ogródku, popodrywała Kajkę i niezadowolona poszła do boksu :)[/QUOTE]

Owszem chodziło mi o to skąd jest - popytam jeszcze dokładnie Justynę i jak się nikt nie zgłosi to mogę się ze zdjęciami przejechać. A nóż - choć to jest mega trafne określenie z tą krainą katastrofy i niedoli ... No ale dla Nuki okazał się to dobry pomysł. Po Ślepka nikt się jednak nie zgłosił :shake::shake::shake:

Link to comment
Share on other sites

Irka, tylko że Nuka jest z Lutoryża, a Figa była ze Zgłobnia, a to dwa różne kierunki i dwie różne miejscowości, w Lutoryżu to jeszcze jako tako, ale tamte tereny porażka!!! Nie wiem, czy chciałabym żeby gdzieś tam wracała, to za kochana sunia...:)

Link to comment
Share on other sites

no - tam rzeczywiście jest chyba porażka - nawet jak te nasze kolorowe plakaty wieszałam to sie tam jakoś nieswojo czułam - ptaki nie śpiewały choć dzień był słoneczny a i wszystkie wspomnienia mi wróciły jak byłyśmy tam po Promyka .... ja mam taki pomysł i tyle mogę zrobić by pomóc - jak uważacie, że stosowne. Suki są w cieczce teraz i też czasem uciekinierki - jak zadbana i bez śladów powrózka to może komuś po prostu dała nogę i nawiała ...

Link to comment
Share on other sites

Kto może, niech zaglądnie na ten wątek, ludzie to normalnie ...brak słów, kto ma FB niech udostępni, ja nie mam , to nawet nie wiem co to znaczy, ale Irka ma!! irka wleź tm , udostępnij!!! Taki słodki psiak, a ludzie......wrrr słów brak!!!

[url]http://www.dogomania.pl/threads/224505-MEGA-PILNE!-4-letni-JRT-do-u%C5%9Bpienia!!!!?p=18816446#post18816446[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...