Jump to content
Dogomania

Przytulisko " Cztery Łapy " Boguchwała - super psy szukają domków - prosimy o pomoc!


majuska

Recommended Posts

[quote name='Agula99']Irka do naszego Ślepka!!! hahahah na wątek naszego Ślepka!!! Nie Twojego!!! :)[/QUOTE]

już się gubię - większość jest limitowana (ślepa, kulawa, stara czy już diabli wiedzą co :):) - a wszyscy miłości szukają ....:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maldinka']

Proszę napiszcie jeszcze raz numer krs przytuliska, nie znalazłam, a chciałam porozsyłać znajomym.[/QUOTE]
Maldinko, pieniążki do nas trafią pod warunkiem, ze napisane będzie ,,Przytulisko Boguchwała''


[IMG]http://images37.fotosik.pl/1355/2bf00865489dd5db.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Szukałam linka do KRS i Kundelka bo chcę rozesłać i oto co znalazłam przez wujka GOOGLE :)- jejciu - wydaje się jakby to wieczność upłynęła ... i trawa była zielona wtedy ...

[url]http://www.youtube.com/watch?v=K_lGho9p9qM&feature=related[/url]

Link to comment
Share on other sites

Dlaczego w KRS na banerku na naszej stronie jest z przodu 5 zer a jak się patrzy na rozliczenie pokazane jako wzór na stronie Kundelka to tych zer nie ma? - Czy są one konieczne? Będę rozsyłać i chciałabym wiedzieć, że dobry numer podaję ...

Link to comment
Share on other sites

[B]Ludzie trzeba by mi bylo cos w rodzaju podziekowan dla naszego sklepu i naszych klientow za pomoc w zbiorce pieniedzy i akcesoriow dla Boguchwaly zebysmy mieli potwierdzenie ze to co daja nie idzie w eter i nie wraca na nasze polki a pieniadze nie ida do kasy, dobrze by bylo z pieczatka i podpisem P. Justyny i kogos z gminy, wolontariuszy oczywiscie tez:) czy jestescie w stanie to zlatwic?[/B]
Jest tez plan na szeroko zakrojona akcje pomocy dla przytuliska pomysl jest narazie taki zeby w ktorys dzien przywiesc pare psow na kilka godzin i je zaprezentowac, z wczesniejszym naglosnieniem akcji przez wladze galerii i nasze sklepy, szefowa jest skłonna zrobic plakaty z opisami psow, oraz zrobic akcje pod roboczym tytułem "nie wyrzucaj psa bo jedziesz na wakacje", chcemy namowic producentów karm na darowizny w postaci karm. Wszystkie pomysly mile widziane akcja jezeli bedzie dobrze rozpropagowana mysle ze moze pomoc Boguchwale w adopcjach i poprawie standardu zycia psow i ze moze byc to akcja prowadzona nawet do jesieni, a na ten moment w zbieraniu pieniazków z 1%

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że spokojnie da radę podziękowanie jakieś " stworzyć"
Szpilko gdzie ta akcja w MIllenium?? My byłysmy na takiej akcji w Nowym Swiecie. Potrzebne sa do tego spokojne, cywilizowane psy i chyba nie o tej porze roku, jak dziewczyny myslicie??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SZPiLKA23'][B]Ludzie trzeba by mi bylo cos w rodzaju podziekowan dla naszego sklepu i naszych klientow za pomoc w zbiorce pieniedzy i akcesoriow dla Boguchwaly zebysmy mieli potwierdzenie ze to co daja nie idzie w eter i nie wraca na nasze polki a pieniadze nie ida do kasy, dobrze by bylo z pieczatka i podpisem P. Justyny i kogos z gminy, wolontariuszy oczywiscie tez:) czy jestescie w stanie to zlatwic?[/B]
Jest tez plan na szeroko zakrojona akcje pomocy dla przytuliska pomysl jest narazie taki zeby w ktorys dzien przywiesc pare psow na kilka godzin i je zaprezentowac, z wczesniejszym naglosnieniem akcji przez wladze galerii i nasze sklepy, szefowa jest skłonna zrobic plakaty z opisami psow, oraz zrobic akcje pod roboczym tytułem "nie wyrzucaj psa bo jedziesz na wakacje", chcemy namowic producentów karm na darowizny w postaci karm. Wszystkie pomysly mile widziane akcja jezeli bedzie dobrze rozpropagowana mysle ze moze pomoc Boguchwale w adopcjach i poprawie standardu zycia psow i ze moze byc to akcja prowadzona nawet do jesieni, a na ten moment w zbieraniu pieniazków z 1%[/QUOTE]

Jak chcesz to możemy oficjalne pismo od Stowarzyszenia napisać - Justyna się podpisze i pieczątkę przybije :) Myślę, że jak jest potrzeba to i w Gminie przybijemy. Ja też - jak będzie potrzeba i nie będę wtedy pracować - chętnie wspomogę z taką akcją.Pamiętamy też, że przełożono spotkanie w sprawie Stowarzyszenia - przejście na stowarzyszenie z KRS na sobotę w godz popołudniowych. Byłoby super, by się więcej osób włączyło - w 5 czy 6 trudno będzie to ruszyć. Ja kupuję ciasto na spotkanie - kawa już się parzy :) przybywajcie Wszyscy !!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agula99']Ja bym proponowała na to spotkanie wziąć dziadka całego uchlastanego w błocie, ale szczęśliwego, lub Ślepka, jak on uwielbia wypady spacerkowe, uśmiech od ucha do ucha, tylko z tym ucywilizowaniem będzie trudno ;)[/QUOTE]

:painting::painting: właśnie to sobie wyobraziłam i uśmiechnęłam sie od ucha do ucha :)

Link to comment
Share on other sites

[B]@ SZPILKA[/B] myślę, że byłoby dobrze jakbyś mi nakreśliła w wolnej chwili,co ma być w tym piśmie, dla kogo konkretnie (sklep - jaki - ja dalej nie wiem a może konkretnie ktoś imiennie chce, etc.) Ja na dogomanii dopiero od miesiąca:) - więc nie wiem o wszystkich poczynaniach. Napisz proszę a my się resztą ładnie zaopiekujemy :)

Link to comment
Share on other sites

Myslalam zeby samemu cos napisac ale nie wychodzilo mi to zbytnio :x Sklep to Nika Zoo, Wlascicielka to P. Edyta Hedzel moj komputer nie wystukuje polskich znakow:-/ ale chyba by bylo lepiej dla panstwa Hedzel bo P. Tomek tez wspiera takie akcje i pomaga, no i oczywiście klienci, chcialam to zrobic w wersi ala dyplomowej coby ladnie wygladalo po powieszeniu. Tresc raczej skromna na zasadzie podziekowan za zaangazowanie sie w pomoc przy zbiorce pieniedzy i akcesoriow mozna i cos tam cos tam

Link to comment
Share on other sites

Szpileczko ja bym optowała za tym, żeby poprosić [B]GunięP[/B] o zrobienie takiego podziekowania bo robi to naprawde profesjonalnie. Wczoraj właśnie odebrałam od niej taki plakat z podziekowaniem dla Szkoły nr 5 która w lutym robiła zbiórkę na nasze przytulisko. Patrzcie jak to fajnie wygląda, ja przynajmniej jestem zachwycona bo okazało się, że w realu wygląda to jeszcze lepiej.


[IMG]http://images49.fotosik.pl/1357/acfd6502e08a4ae4.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...