Jump to content
Dogomania

Miszka, Miszeńka, Kochany Rudasek - odeszła...


kosu32

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kosu, a z jakiego rejonu dzwoniła ta Pani? Bo myśmy juz dawno wszystko zdjęli i do nas nie dzwonia tylko na ulicy zaczepiają.....pamiec fotograficzna. fatalne, jak jej szukalismy to nam porzadkowi wszystko na drugi dzień ściagali i musieliśmy od nowa zaczynac , a jak mają ściagnać to wisi......zawsze tak jest

Link to comment
Share on other sites

[quote name='roleczka']Miszka znana na osiedlu ,na skwerku , na poczcie i w kiosku, nie można się więc przemknać niezauważonym jak się choduje w domu taką gwiazdę.[/QUOTE]

No ba...trza by jej kupić może jaki złoty medalion :evil_lol: poza tym że znana z ogłoszeń, to jeszcze z tego co pamiętam zachowuje się jak gwiazda. Mówię Wam. Ona zwiała na poczet reklamy :evil_lol:

[quote name='roleczka']Szarotko, ja mieszkam blisko Bielan i blisko centrum, mogłabym to załatwic ,ale nigdy tego nie robiłam , wiec musiałabyś mi wszystko powiedziec co i jak. najlepiej przeslij mi swój telefon[/QUOTE]
Zgłoś się Roleczko do [B]Kosu[/B]. Ja u niej przechodziłam ekspresowe szkolenie "jak przeprowadzić wizytę przedadopcyjną" i psiak mieszka w tym domku do dziś :multi:
Pojechałam tam co prawda ze ściągawką (którą dostałam od Kosu) ale chyba miałam prawo. W końcu to był mój pierwszy raz ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='roleczka']Kosu, a z jakiego rejonu dzwoniła ta Pani? Bo myśmy juz dawno wszystko zdjęli i do nas nie dzwonia tylko na ulicy zaczepiają.....pamiec fotograficzna. fatalne, jak jej szukalismy to nam porzadkowi wszystko na drugi dzień ściagali i musieliśmy od nowa zaczynac , a jak mają ściagnać to wisi......zawsze tak jest[/QUOTE]

Nie wiem, ale mogę zapytać - mam Jej numer.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NiJaSe']no dobra dobra moge sie wypuscic na wizyty , roleczko idziesz ze mna ?
tylko szarotko zaznacz ,ze bede ze swoim psem ( w sensie z Niya ) bo to bardziej ona niz ja ma nosa[/QUOTE]

A ja dla odmiany nigdy nie informuję że jadę na wizytę z Leo. Rzucam kawałek już na miejscu w domu że przedłużyła mi się wizyta u weta - od i tyle (jeszcze nigdy nikt nie protestował).
Roleczko - postaraj się pojechać z NiJaSe :) To będzie nowe i cenne doświadczenie dla Ciebie w miłym towarzystwie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kosu32']A ja dla odmiany nigdy nie informuję że jadę na wizytę z Leo. Rzucam kawałek już na miejscu w domu że przedłużyła mi się wizyta u weta - od i tyle (jeszcze nigdy nikt nie protestował).
Roleczko - postaraj się pojechać z NiJaSe :) To będzie nowe i cenne doświadczenie dla Ciebie w miłym towarzystwie :)[/QUOTE]
Och , to napewno bezcenne życiowe doświadczenie, wręcz nie wiem jak do tej pory sobie radziłam:eviltong:
Jestem zwarta i gotowa przyjac to na klatę , czekam tylko na sygnał od Szarotki, moze juz kogoś znalazła bo sie nie odzywa, Nijase, z Toba nawet w paszcze lwa....

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B][COLOR=Red]Cioteczki przepraszam za offa ale sytuacja mocno podbramkowa dla Kielc [/COLOR][/B]
[/CENTER]
[CENTER][B]dwa psiaki suczka Albinka z komplikacjami neurologicznymi po sterylce i zgarnięty wbrew wszelkiemu rozumowi psiak po wypadku prosto z ulicy -
oba właśnie w drodze do Katowic gdzie będę na DT i już dziś na konsultacje neurologiczną -[/B]
[B] prosimy o pomoc w ratowaniu tych bid każda złotówka się liczy[/B] ,
Ciotki z Kielc same nie są w stanie finansować leczenia
ich tam jest tylko kilka osób i całe stado psów na utrzymaniu .
[/CENTER]

[B]Albinka -[/B]
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/177257-Dramatyczna-walka-o-A-ycie-Albinki-pieniAE-dze-na-leczenie-lub-A-mierAE[/URL]

[B]Psiak z ulicy jeszcze bez imienia [/B]
[url]http://www.dogomania.pl/threads/177341-PORAA-ONY-po-wypadku-z-powykrAE-canAE-A-apAE-NIE-MA-PIENIAE-DZY-BY-GO-URATOWAAE?p=13859675#post13859675[/url]


[B]i bazarki dla Kielc [/B]
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/176812-MEGA-bazar-na-KIELCE-RA-A-ne-rA-A-noA-ci-Ubrania-torebki-ksiAE-A-ki-itp-Do-17-01-10[/URL]


[URL]http://www.dogomania.pl/threads/177264-DODANA-BIA-U-Torebki-kosmetyki-beret-do-15-01-dla-Albinki-ktA-ra-walczy[/URL]


[URL]http://www.dogomania.pl/threads/177318-Hand-made-notesiki-A-eby-uratowaAE-A-ycie-Albinki-do-15-01-ZAPRASZAM[/URL]

[url]http://www.dogomania.pl/threads/177269-National-Geographic-rocznik-2008-dla-kieleckich-bezdomniakA-w-do-22-01-zapraszam[/url]


[B]Miszko wybacz offa ;)[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='roleczka']Och , to napewno bezcenne życiowe doświadczenie, wręcz nie wiem jak do tej pory sobie radziłam:eviltong:
Jestem zwarta i gotowa przyjac to na klatę , czekam tylko na sygnał od Szarotki, moze juz kogoś znalazła bo sie nie odzywa, Nijase, z Toba nawet w paszcze lwa....[/QUOTE]

No właśnie też się nad tym zastanawiałam ...:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='roleczka']Senkju! przekazuje te buziaki ciągle że juz taka wymiziana łazi , że futerko całe skołtunione[/QUOTE]
A moja od tego całowania to już z kanapy nie chce schodzić :roll:

[quote name='gusia0106']Ja z takim małym offem ;)
Kosuuuuuuuuuuuuuuuuu, nie machnęłabyś przedadopcyjnej w Pruszkowie? Plissssssssss ;)[/QUOTE]
I wizyta poadopcyjna w Otwocku czeka :mad:
Obiecujesz od Świąt że wpadniesz a ja sobie tu oczy za Tobą wypatruję :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agmarek']A moja od tego całowania to już z kanapy nie chce schodzić :roll:


I wizyta poadopcyjna w Otwocku czeka :mad:
Obiecujesz od Świąt że wpadniesz a ja sobie tu oczy za Tobą wypatruję :placz:[/QUOTE]


[B]Agmarek[/B]

Niech tylko przeżyję ten miesiąc do końca, a obiecuję że Cię nawiedzę z leo, TZ-tem i czymś smacznym :)

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/173615-Polsko-pomA-A-PrzyA-AE-cz-siAE-do-poszukiwaA-Rudki-Ona-moA-e-byAE-wszAE-dzie[/URL]

Powyżej wątek kolejnej pięknej rudej "uciekinierki".
Kochani wejdźcie na wątek i pomóżcie w poszukiwaniach - Ona może być teraz wszędzie !!!
Zależy nam by info trafiło do jak największej ilości schronisk i przytulisk na terenie Polski i by wolontariusze podjeli współpracę.

Wątek powoli zamiera a znim nadzieja na to że suczka się odnajdzie ...

Link to comment
Share on other sites

Heloł, Miszka dzis pierwszy raz zaczeła się bawić, w sensie gryść swoją szczotkę (jak patyk), raz jeszcze obgryzła zabawkę ale bardzo nieśmiało. Teraz postępy są lawinowe! Moja koleżanka widziałą ją ostatnio pierwszy raz po miesiącu i powiedziała że to już PRAWIE NORMALNY PIES

Link to comment
Share on other sites

Heloł, Miszka dzis pierwszy raz zaczeła się bawić, w sensie gryść swoją szczotkę (jak patyk), raz jeszcze obgryzła zabawkę ale bardzo nieśmiało. Teraz postępy są lawinowe! Moja koleżanka widziałą ją ostatnio pierwszy raz po miesiącu i powiedziała że to już PRAWIE NORMALNY PIES

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...