Jump to content
Dogomania

Miszka, Miszeńka, Kochany Rudasek - odeszła...


kosu32

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[INDENT]a ja po prosbie moze ktos moglby nas wspomoc
[URL="http://www.dogomania.pl/../176663-NIKON-haszczak-w-DT-w-poszukiwaniu-zaginionego-jajka-czyli-pliz-o-wsparcie?p=13921794#post13921794"]http://www.dogomania.pl/threads/1766...4#post13921794[/URL]
nikon to haszczak z lodzi ,ktorego wzielam na tymczas , mam problemik bo okazalo sie ze poza niewycietym wnetrowskim jajkiem chlop przywlokl ze soba niejakie wlosoglowki i tym samym musze odrobaczyc cale swoje towrzyzstwo sztuk lacznie 9 i naciulac na wyciecie jajka[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='roleczka']Heloł, Miszka dzis pierwszy raz zaczeła się bawić, w sensie gryść swoją szczotkę (jak patyk), raz jeszcze obgryzła zabawkę ale bardzo nieśmiało. Teraz postępy są lawinowe! Moja koleżanka widziałą ją ostatnio pierwszy raz po miesiącu i powiedziała że to już PRAWIE NORMALNY PIES[/QUOTE]

Fotki z zabawką - fotki z zabawką !!! :)
Dałabyś radę zrobić ???

Link to comment
Share on other sites

[INDENT][COLOR=red][B][SIZE=4]W ZWIĄZKU Z PROGNOZAMI METEO ZAPOWIADAJĄCYMI NA KONIEC TYGODNIE WIELKIE MROZY OK -30 stopni CELSJUSZA
ZWRACAMY SIĘ DO WSZYSTKICH O PISANIE MAILI DO KIEROWNICTW SCHRONISK O NALEŻYTE ZABEZPIECZENIE PSÓW PRZEZ ŚMIERCIĄ Z ZAMARZNIĘCIA!!
Słoma. wysoko energetyczna karma w zwiększonych racjach i ciepła woda do picia ( najlepiej z dodatkiem oleju)
PROSIMY TEŻ WŁAŚCICIELI, ABY ZABDALI O SWOEJ E PSY W NADCHODZĄCE, TRUDNE DO PRZETRZYMANIA DLA ZWIERZĄT , DNI!!

Każde zwierzę, które przez ludzkie niedbalstwo zginie od mrozu - to hańba !!![/SIZE]

To apel EMIR, ja też się podpisuję czterema łapami, kto jeszcze ???
Podaj dalej !!!!! tyle możesz[/B][/COLOR] [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

No właśnie dlatego Miszka nosi zielony T-shurt, ( zielony no bo do rudego ....) i ludzie sie za nia ogladają jaka jest boska. Z nowych funkcji , to zaczęła być o nas zazdrosna, i statnio szczeka. Bardziej też zaczepia inne psy ajak ma dobry dzień to też ludzi. No pies całą gębą się robi!

Link to comment
Share on other sites

[INDENT]Przepraszam za offa:

[URL="http://img687.imageshack.us/img687/9360/p1040956w.jpg"][COLOR=#4444ff]Bajka[/COLOR][/URL], maleńka sunia z zamojskiego schroniska prosi o pomoc w dowiezieniu jej do domku tymczasowego.
W czwartek (28.01) ok. ósmej rano trzeba ją odebrać w Zagórzu koło Sulejówka i dowieźć do Warszawy (Chomiczówka).
[B]Proszę, pomóżcie uratować Bajkę![/B]
Kontakt - [URL="http://www.dogomania.pl/members/4264-Mantis"][COLOR=#4444ff]Mantis[/COLOR][/URL], e-mail - [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#4444ff][email protected][/COLOR][/EMAIL] lub Tel. 502 027 430
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Ech jak cieszą takie drobiazgi .
Pamiętam jak płakałam ze szczęścia jak Biana przywitała mnie jak wróciłam do domu z pracy a nie schowała się w najczarniejszy kąt , pamiętam jak zaczęła kostkę obgryzać, szczekać , bawić piłeczką ale na to czekałyśmy bardzo długo .

Miszeńko , czekamy na twoje zdjątka z zabawkami :)

Link to comment
Share on other sites

no Kosuś , wybacz, ale jest taka masakra na że nie ma mowy o zadnych fajniejszych spacerach , bo przecież człowiek zamarza i pies też, Miszka tylko na 2 nogach łazi , bo pozostałych dwóch stara się nie dotykac do podłoża, a w domu tylko spi i spi i spi i z jednego wyra na drugie a zdrugiego na trzecie, itd. gdybym była nią to tezbym tak robiła... No i nie mam weny do zadnych fotek , a takich jak spi w różnych pozycjach to już macie z milion. ale obiecuje w krótce.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata69']Dziewczyny, zdaje się że jestem na "warszawskim watku".
Potrzebuje pomocy. Potrezbna wizyta przedadopcyjna w Warszawie Włochy, ul. 1-go sierpnia. Czy ktoś mógłby to wykonać? szukam doświadczonej, dorosłej osoby.
Gdyby ktoś mógłby pomóc będę wdzięczna.[/QUOTE]

[B]Agata[/B]
Jutro zadzwoń do mnie jak będziesz miała wolną chwilę. Zobaczymy co da się zrobić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='roleczka']no Kosuś , wybacz, ale jest taka masakra na że nie ma mowy o zadnych fajniejszych spacerach , bo przecież człowiek zamarza i pies też, Miszka tylko na 2 nogach łazi , bo pozostałych dwóch stara się nie dotykac do podłoża, a w domu tylko spi i spi i spi i z jednego wyra na drugie a zdrugiego na trzecie, itd. gdybym była nią to tezbym tak robiła... No i nie mam weny do zadnych fotek , a takich jak spi w różnych pozycjach to już macie z milion. ale obiecuje w krótce.[/QUOTE]

Hehe mogą być śpiącej Miszki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='roleczka']no Kosuś , wybacz, ale jest taka masakra na że nie ma mowy o zadnych fajniejszych spacerach , bo przecież człowiek zamarza i pies też, Miszka tylko na 2 nogach łazi , bo pozostałych dwóch stara się nie dotykac do podłoża, a w domu tylko spi i spi i spi i z jednego wyra na drugie a zdrugiego na trzecie, itd. gdybym była nią to tezbym tak robiła... No i nie mam weny do zadnych fotek , a takich jak spi w różnych pozycjach to już macie z milion. ale obiecuje w krótce.[/QUOTE]
Każda wymówka jest dobra:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...