Jump to content
Dogomania

Perro de presa canario (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


sułtan

Recommended Posts

  • Replies 531
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cześć wrócilismy z wystawy w Jarosławiu. Sedziował nas Pan Mrowiec.

Stawka mała dwa moje psy i jedna suka z koszalina. Itak IWAN w młodziezy I doskonały ZW Mł.,EGON w posredniej I doskonały CWC, ZW w rasie zdobył IWAN. Na BIS Junior Iwan w finale (było blisko),na BIS IIgr. IWAN bardzo blisko ale wygrał Kaukaz ale sukcesy duże pozdrowionka

Link to comment
Share on other sites

Witam oficjalnie!! Przepraszam, że dopiero teraz. Wcześniej miałem mało czasu.

Cieszę się bardzo, że grono posiadaczy kanarków na dogomanii rośnie. Tym bardziej, że dotychczas byłem jedynym właściielem psiaka z przydomkiem Xanti Land.

Ciekaw byłem tego skojarzenia. Vanpo prezentuje się wspaniale. Gruba kość, szeroka i głęboka, ale bardzo proporcjonalna klatka. Świetna głowa.

Luna i mój BossTone (właściwie Abur) mają tą samą zasłużoną mamę - Yaisę.

To jeszcze dla pełnej prezentacji Luny dodam, dla wszystkich zainteresowanych, że urodziła się 01.10.2003.

A oto Luna:

7,5 tygodnia

luna1.jpg

Luna z innym kanarkiem Oxy`m

luna2.jpg

Pierwszy śnieg

luna3.jpg

Plaża

luna4.jpg

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Dzięki BossTone za wrzucenie zdjęć Lunki, ja sama nie umiałabym tego dokonać. Cieszę się że wam się Lunka podoba, nie ukrywam że mi też się podoba. Uszka są obcięte, ale teraz żałuje bo BossTone wygląda fantastycznie.

Link to comment
Share on other sites

Dodam jeszcze że OXY jest sunią, córką CuCo Xanti Land i pochodzi z hodowli Merkator. Podejrzewam że niedługo dołączy do nas.

Lunka i Oxy mieszkaja na tym samym osiedlu i codziennie spotykaja się na spacerach. Oxy jest 3 tyg starsza od Lunki.

Można będzie nas zobaczyć na międzynarodowej wystawie w Warszawie 3 kwietnia.Zapraszamy

Link to comment
Share on other sites

Bedziecie w Warszawie ,moze i ja sie wybiore popatrzec w realu na tak piekne kanarki :D Nie widzialam na zdjeciu obcietych uszu dlatego zapytalam,faktycznie uszy BossTon sa piekne.

Sluchajcie ,moj pies wygryza sobie lape.Czy moze ktos spotkal sie z takim zachowaniem?Ma spacery ,ma zajecie ,karmie Nutra ,siersc blyszczy wszystko pozornie O.K Jak wracamy ze spaceru zabiera sie za obrabianie poduszki na lapie i wyrywa mieso ,ble....Nie wiem co robic?

Moze Klekotki ,jako doswiadczeni hodowcy wiedza co z tym zrobic?Klekotki,macie dla mnie jakas rade?

Link to comment
Share on other sites

Niestety nie mamy doświadczenia w takich sprawach,nigdy nie spotkaliśmy sie z takim przypadkiem.Sprawdz może coś mu wlazło w tą łapę.Zadzwonię zaraz do naszej zaprzyjaźnionej weterynarki może coś podpowie.Jak tylko się dowiem czegoś to napewno napiszę.

Link to comment
Share on other sites

Romas-tyle co się dowiedziałem:diagnoza lekarza bez obejrzenia psa to bakteryjno-grzybicze zapalenie poduszek palcowych.Kasia bo tak się nazywa pani doktor,powiedziała żebyś jak najszybciej poszła do lekarza,ponieważ bez leczenia się nie obejdzie,a jego to napewno bardzo swędzi,dlatego zachowuje się tak a nie inaczej.Powiedziała tez , że diagnoz może być wiele ,ale trzeba to napewno obejrzeć.Polecam szybką wizytę.Pozdrawia męska cześć klekotków.

Link to comment
Share on other sites

Przygotowuję BT, ale przede wszystkim sporo innych zajęć. Robota, jakieś zlecenia, itp. Tak więc nie mam tyle czasu na siedzenie na dogo. :cry:

Boss dzisiaj zaszczepiony na wściekliznę, na przyszły tydzień umówiony po zaświadczenie o stanie zdrowia. Biegamy, trenujemy stanie :D

Jesteśmy na ringu bodaj 18, na lodowisku :wink:

Carry i reszta zapraszam :D

Klekotki później wrzucę zdjęcia

Link to comment
Share on other sites

Powinnaś nauczyć swojego kucyka chodzić po schodach :D

Jak wszyscy się stawią to będzie połowa miotu, czyli z BT 5 kanarków po Ralphie i Yaisie. Spotkanie rodzinne :lol:

Wy w niedzielę, bierzesz mimo wszystko Cerrego w inne dni?

Widzę, że macie potworną konkurencję na ringu :lol:

Link to comment
Share on other sites

on chodzi po schodach pod warunkiem ze nie slizga sie ani nie sa super strome....Mysle ze to przez wzrost bo Cerigen jest najwiekszy obecnie :o PRzerosl nawet obecnie bodajze 17m-czego psa hodowcy :stupid:

To bylo smieszne kiedy wyszlismy z auta i Cerry gorowal ok.1cm nad Asem :stupid: Jednym slowem moze nie dostal BISa ale jest szansa ze byl najwiekszy na wystawie :wink:

A czy go zabieram.....Zabieram,zabieram bo w koncu to moja wizytowka :wink: A ta konkurencja......W mlodziezy faktycznie nikogo ale rasy raczej nie wezmniemy :shake: :wink:

A jak z jego chorobskiem lokomocyjnym ?

Link to comment
Share on other sites

Witam serdecznie i pozdrawiam wszystkich. :hand:

Przygotowujemy się z Lunką na pierwszą wystawę jej i moją i już mam trochę tremy

:shocked!:

ha ! widze kolejna towarzyszke niedoli :lol:

My sie "wystawiamy" od Nowej Rudy 2003 ale jakims zrzadzeniem losu ani razu sie nie pokazalismy :wink: :lol:

Tak wiec treme chowaj do kieszeni i niczym sie nie przejmuj 8)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...