Jump to content
Dogomania

PRESTON...ogoniasty rottek z ADHD ;) najwierniejszy z wiernych :)


Ka-ka

Recommended Posts

[quote name='daga10011']Asher-czytalas,ze Preston ma idealna poza jakims jednym malym wymiarem :D .A ze idealow nie ma,wiec popatrz na Prestona i masz glowe idealna :lol: :P[/quote]
No to chyba palnęłam gafę :oops: :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Ka-ka'][b]anetta[/b], no ze wszystkim bym skojarzyła...ale ze świnką morską ??? :lol: :wink:[/quote]
Bo on tam tym zdjeciu taki grubiutki wyszedl :lol: :lol: :lol: :lol: i skojarzylo mi sie ze swinka :lol:

I wiecej malego Prestonka :D

Link to comment
Share on other sites

na małego Prestonka poczekacie przynajmniej do wakacji (ja ich jeszcze nie mam :lol: ). ale mam trochę w domku jego fotek w sytuacjach różniastych :wink:

[b]daga[/b], ideałów nie ma :wink: ale fakt, łeb ma śliczniasty (mógłby mieć tylko pełniejszy ciemny pigment listwy zębowej :-? jeśli już mogę sobie trochę pogrymasić -nie jest xle, ale.... :wink: )
owszem, można znaleźć wymiary wzorcowej głowy rotta, zresztą Niemcy na szczegółowych przeglądach mierzą wszystko :lol: taki skrupulatny narodek :wink:
jak dobrze poszukasz, znajdziesz wytyczne dotyczące m.in. szerokości kufy, głębokości kufy, wysokości kufy, szerokości głowy między uszami i coś tam jeszcze, ale bij zabij-nie pamiętam (plus wielostopniowa tabela koloru oczu :lol:). do tego wysokośc w kłębie, obwód klatki piersiowej, można poprzeliczać i są pewne ramy długości psa itd..... :wink: ale to już takie szczegóły 8)

[b]asher[/b], kurczak :hmmmm: , poszukam, ale musiałabym trochę się po necie poszwędać, zresztą nie jestem chyba kompetentna do wskazywania wzorcowej głowy :wink: wiesz, jak jest-ideałów nie ma, zresztą np. zwyciężca ADRK za 2004 koszmarnie mi się z głowy nie podobał :oops: ale może to zdjęcia tylko.... :wink: podobnie, jak opiewany przez długi czas MAMBO v.d. Crossener Ranch. widziałam mnóstwo jego fotek i.....ładny, ale łeb mi się nie podobał-jak dla mnie przerysowany i uszy za wysoko.... wiesz, jeden ma dobre coś tam, inny co innego. ale jak znajdę coś, to dam znać :wink:

P.S.-[b]daga[/b], aż z ciekawości muszę zmierzyć Prestonowi głowę, jak przyjadę, dam znać-co mu z tego baniaka urosło :lol: :wink: no i muszę ją ładnie, spokojnie obfotografować, a nie tak, jak ostatnio 8)

Link to comment
Share on other sites

Hehehe, poszperałam sobie na stronach hodowli Marstal. Ten Mambo faktycznie beeee :-? Dziwna jakas ta jego gęba, i wzrok ma debilny. Bardziej mi z twarzy przypomna ropuchę, niż rottka :shake: (to się nazywa profesjonalny opis, co? :lol: )
Za to baaardzo podoba mi się łepetyna PAXA Predator :D W ogóle śliczny pies (w opinii laika ofkors 8) )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher']Ka-ka, ja chyba przestanę odwiedzac twoją galerię, bo coraz bardziej mi się roty podobają [/quote]

hehehe....i BARDZO DOBRZE, że Ci się podobają . a jeszcze jakbyś mojego przytulańca poznała....echhh......kolejna fanka rottków murowana 8)



[quote name='daga']e tam-Preston ladniejszy . [/quote]

hihi...przekażę mu, przekażę :wink:


[quote name='KaRa']Ka-Ka my CHCEMY foty [/quote]


kobiety !!!!! spokoju mi nie dacie 8)

wklejam OSTATNIE 4 FOTKI DOBREJ JAKOŚCI. jeśli będziecie chciały więcej, to reszta jest z komórki, a już gdzieś wklejałam te komórkowe-i widać, że z nich kicha :(



stoję i czekam...i patrzę smutnym wzrokiem...może się jakaś panna znajdzie wreszcie 8)

[img]http://img108.echo.cx/img108/3039/postawa10jasnekopia1lb.jpg[/img]




chociaż........ czy ja wiem :hmmmm: takiego chudzielca, to nie zechce...same kości i skóra (bo mięśnie, to on chyba wchłania :evilbat: ) (zwracam uwagę na szeeeerooooooookiiiii, jak zwykle, usmiech :D:D:D)

[img]http://img108.echo.cx/img108/2504/postawa1kopia6aj.jpg[/img]





a jak pokażę mój śliczniasty różowy języczek, to zechce mnie która??

[img]http://img108.echo.cx/img108/8342/waruj6kopia3yn.jpg[/img]



i na koniec to, co tygryski i Kamilki lubią najbardziej - GŁÓÓÓÓÓÓWKAAAA :D:D:D :iloveyou:

[img]http://img108.echo.cx/img108/1497/g322owa5kopia6dd.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

ale pamiętaj, że obiecałaś pouczyć ją o zabezpieczeniach :lol: jedna lekcja mogła nie wystarczyć :wink:

i niech wzdycha...ja bym też wzdychla na jej miejscu-przystojny, inteligentny, zwariowany, niezmordowany na długich dystansach :lol: obroni, rozśmieszy 8) mąż idealny :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ka-ka']ale pamiętaj, że obiecałaś pouczyć ją o zabezpieczeniach :lol: jedna lekcja mogła nie wystarczyć :wink:

i niech wzdycha...ja bym też wzdychla na jej miejscu-przystojny, inteligentny, zwariowany, niezmordowany na długich dystansach :lol: obroni, rozśmieszy 8) mąż idealny :wink:[/quote]

Nie bój się, czeka ją taka lekcja,że wogóle dzieciaczków nie będzie miała :lol:

Link to comment
Share on other sites

[b]dbsst[/b], nie przesadzaj, Twoja Szpilencja nie taka znowu mała. zreszta on się bardzo ładnie bawi boksereczkami :lol:
a na marginesie-MY GADAMY ?????? a co Cię tak wzięło ?? i jeszcze " :evil: " phi....znam galerie bardziej zagadane 8) :P



no ja mam nadzieję, [b]KaRa[/b], mam nadzieję :fadein:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ka-ka']i niech wzdycha...ja bym też wzdychla na jej miejscu-przystojny, inteligentny, zwariowany, niezmordowany na długich dystansach :lol: obroni, rozśmieszy 8) mąż idealny :wink:[/quote]

A obiad ugotuje? Śmieci wyrzuci? :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ka-ka'][b]dbsst[/b], nie przesadzaj, Twoja Szpilencja nie taka znowu mała. zreszta on się bardzo ładnie bawi boksereczkami :lol:
a na marginesie-MY GADAMY ?????? a co Cię tak wzięło ?? i jeszcze " :evil: " phi....znam galerie bardziej zagadane 8) :P



no ja mam nadzieję, [b]KaRa[/b], mam nadzieję :fadein:[/quote]

ciekawe qtore to tak bardziej zagadane :fadein:

piekna ma glowe jak wiadro :D

sliczny jest :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daga']o matko,on ma piekna glowe ..klateczka tyz niezla [/quote]

głowa-owszem :lol: ale klatka?? łeeeee....ciniasta własnie....pare centymatrów by się przydało...mam nadzieję, że troszke poprawię w lato 8)



[quote name='agabass']która by go nie zechciała taki przystojny kawaler[/quote]


co najlepsze-czasem zachowuje się tak, jakby wiedział o tym doskonale----i strzeli taka minę, albo spojrzenie, że ciężko być twardym i nieugiętym :lol: ale ja jestem wstrętna i oschła :evilbat: hehehe..... ale w sumie, to mu tlyko na dobre wychodzi :D


[quote name='asher']A obiad ugotuje? Śmieci wyrzuci? [/quote]

ojeeeejjjj.....w dzisiejszym świecie nawet ideał ma pewne niedoróbki :lol: a smieci, to by go mozna nauczyć wywalać, jak sądzę :lol:




[quote name='dbsst']ciekawe qtore to tak bardziej zagadane [/quote]


no kurczę..... niech pomyślę :hmmmm: :wink:


[quote name='dbsst']piekna ma glowe jak wiadro [/quote]

cóż za artystyczne porónanie....jeszcze powiedz, że takie stare, dziurawe i zardzewiałe :lol: Ty dokuczasz mojemu Maleństwu 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ka-ka'][quote name='dbsst']ciekawe qtore to tak bardziej zagadane [/quote]


no kurczę..... niech pomyślę :hmmmm: :wink:


[quote name='dbsst']piekna ma glowe jak wiadro [/quote]

cóż za artystyczne porónanie....jeszcze powiedz, że takie stare, dziurawe i zardzewiałe :lol: Ty dokuczasz mojemu Maleństwu 8)[/quote]

hihihi nie no nie moge tak podpadaj bo mnie poszczujesz i zostane zalizana na smierc ;)

a kto tak gada [b]W Y[/b]

Link to comment
Share on other sites

[quote]hihihi nie no nie moge tak podpadaj bo mnie poszczujesz i zostane zalizana na smierc [/quote]

smiej się, śmiej....a jak go kiedys poznasz, to zobaczysz...chociaz większośc osób, jak Press chce im dać buzi, to nie myśłi tak, jak się normalnie myśłi w takiej sytuacji, nie płaczą, że będa uślinieni, tylko robią :o :o :o

ROTT MNIE POŻERA !!!!!!!!!!!!!!! :smhair2: :shocked!:

[quote]
a kto tak gada W Y

[/quote]


nie no, taaaaak :wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...