Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

Jakiś czas temu zastanawialiśmy się tutaj czy łańcuszek z kotwiczką może się odpiąć. Choć i mnie i paru osobom wydawało się, że nie to dzisiaj okazało się że jest to niestety możliwe. Vesper przybiegła nagle do mnie bez ale całe szczęście udało nam się go na łące odnaleźć. Był odpięty więc nie spadł przez głowę co przy jego długości nie byłoby możliwe. Czyli jednak trzeba mieć na uwadze taką ewentualność.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']Lki ? czy Xl ?
w Lki moja ledwo weszła a ma +/- 17kg .
kupiłaś nowe?[/QUOTE]

Kupiłam nowe i jestem wściekła sama na siebie. Zależało mi na komplecie do smyczy, którą kupiłam jakiś czas temu i długo się wahałam czy ją odpakować, w końcu to zrobiłam, bo spodobała mi się, że jest taka krótka i lekka. Szelki miały niby być na boksera, nawet prosiłam o wymiary, ale ich nie dostałam i zaryzykowałam kupno. I teraz mam szelki dla sznaucera miniaturki chyba :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='w deszczu rosnę']Kupiłam nowe i jestem wściekła sama na siebie. Zależało mi na komplecie do smyczy, którą kupiłam jakiś czas temu i długo się wahałam czy ją odpakować, w końcu to zrobiłam, bo spodobała mi się, że jest taka krótka i lekka. Szelki miały niby być na boksera, nawet prosiłam o wymiary, ale ich nie dostałam i zaryzykowałam kupno. I teraz mam szelki dla sznaucera miniaturki chyba :([/QUOTE]
kurczę szkoda bo to drogi niestety zakup . ja kupowałam szelki Lki dobry rok temu na moją prawie 17kg suke i miała na maxa zwiększony pasek na klacie więc bokser to na pewno by nie wszedł . jakby nie były takie drogie to bym odkupiła, ale ceny rogza mnie przerażają .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='w deszczu rosnę']Kupiłam nowe i jestem wściekła sama na siebie. Zależało mi na komplecie do smyczy, którą kupiłam jakiś czas temu i długo się wahałam czy ją odpakować, w końcu to zrobiłam, bo spodobała mi się, że jest taka krótka i lekka. Szelki miały niby być na boksera, nawet prosiłam o wymiary, ale ich nie dostałam i zaryzykowałam kupno. I teraz mam szelki dla sznaucera miniaturki chyba :([/QUOTE]
Kupowałaś w sklepie czy od kogoś? Jak w sklepie to może jest możliwość wymiany na większy rozmiar? ;)

Link to comment
Share on other sites

[I]W deszczu rosnę[/I] zapytaj się o ta wymianę, powinni dać się namówić.
Często sklepy same oferują zmianę produktu, gdy nie podpasuje np rozmiarowo ;)
Nawet jesli miałbyś zapłacić za przesyłkę, wyjdzie lepiej, niżeli sprzedawać taniej, a kupować nowy większy rozmiar.

[B]edit[/B]: to mnie ubiegłaś z odp :P
Sobie przypomniałam o fotce Lenki w błękicie DD dla Ciebie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='w deszczu rosnę']Kupiłam nowe i jestem wściekła sama na siebie. Zależało mi na komplecie do smyczy, którą kupiłam jakiś czas temu i długo się wahałam czy ją odpakować, w końcu to zrobiłam, bo spodobała mi się, że jest taka krótka i lekka. Szelki miały niby być na boksera, nawet prosiłam o wymiary, ale ich nie dostałam i zaryzykowałam kupno. I teraz mam szelki dla sznaucera miniaturki chyba :([/QUOTE]
Jeśli nie oderwałaś metki zwróć do sklepu, masz na to 10 dni, zwrot muszą przyjąć bo takie masz prawo.

edit: widzę że już napisałaś ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='w deszczu rosnę']Kupiłam nowe i jestem wściekła sama na siebie. Zależało mi na komplecie do smyczy, którą kupiłam jakiś czas temu i długo się wahałam czy ją odpakować, w końcu to zrobiłam, bo spodobała mi się, że jest taka krótka i lekka. Szelki miały niby być na boksera, nawet prosiłam o wymiary, ale ich nie dostałam i zaryzykowałam kupno. I teraz mam szelki dla sznaucera miniaturki chyba :([/QUOTE]

[quote name='w deszczu rosnę']A ID, który został zamówiony specjalnie do tych szelek to chyba sama sobie do szyi przywieszę ;)[/QUOTE]

ajtam, zaraz sobie ... temu sznupki miniaturce zawiesisz ;-)

Link to comment
Share on other sites

znalazłam na bazarku i przeklejam tutaj, może się komuś spodobają :)


[IMG]http://www.meganimo.com/_i/3813/m250-martin-sellier-harnais-sixties-1269967972.jpg[/IMG]

link do bazarku:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/214261-Tw%C3%B3j-pies-te%C5%BC-chce-%C5%82adnie-wygl%C4%85da%C4%87-jesieni%C4%85-%29-FASHION-BAZAAR%21-na-Skarbonk%C4%99-do18.IXh22"]http://www.dogomania.pl/threads/214261-Tw%C3%B3j-pies-te%C5%BC-chce-%C5%82adnie-wygl%C4%85da%C4%87-jesieni%C4%85-%29-FASHION-BAZAAR!-na-Skarbonk%C4%99-do18.IXh22[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diabelkowa']Logan dostal skorzana genialnie pachnaca obroze ciemnobrazowa szyta na okraglo polzaciskowa z Indii :-)[/QUOTE]

No to pokaz :P

Dziewczyny pomóżcie jakie szelki dla buldoga angielskiego, bo obroza to sredni pomysl z wielu powodow, pies drze jak lokomotywa, z brakow wiedzy u opiekuna przyuczanie go do normalnego chodzenia na smyczy sprawa łatwa nie jest, boje sie ze wyladuje na kolcach

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kajusza']Bazylowa a ile orientacyjnie kosztuja sztruksiaki 3cm, półzacisk ..... co prawda mam postanowienie "zero nowych obróżek" :-D ale zapytac zawsze mozna ;-)[/QUOTE]

Poszło Pw :)

[quote name='Hallie']Bazylowa śliczne te nowe obróżki :D A sztruksowe są wersji półzacisku?[/QUOTE]

Dzięki :) Półzaciski, jak najbardziej.


[quote name='diabelkowa']Logan dostal skorzana genialnie pachnaca obroze ciemnobrazowa szyta na okraglo polzaciskowa z Indii :-)[/QUOTE]

ŁAŁ!!! A czym pachnie??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...