Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

[quote name='Marta&Gabi']Mam guardy rogza ale ten pasek na grzbiecie jest jak dla mnie za dlugi i zle sie psa prowadzi.W samochodowych trixie latwiej nad nia zapanowac niestety one sie rozpinaja[/QUOTE]

szelki samochodowe sie rozpinają:crazyeye: ??? to jak one mają chronić psa w samochodzie....?:shake:

Link to comment
Share on other sites

Jak już wspomniałam, dziś takowe zakupiłam. Suńka była w nich dwa razy na spacerze. Szelki bardzo solidne, klips ciężko odpiąć, a regulują się dosyć ciężko, więc myślę, że same nie będą się luzowały. Moja sucz jest co prawda mała, więc nie można porównywać jej użytkowania szelek do użytkowania ich przez dużo większego psa, natomiast psy znajomych chodzą w tychże szelkach już po kilka lat i są świetne! Dodam, że są to psy rasy beagle oraz golden, psy ciągnące niemiłosiernie i taplające się we wszystkim, co możliwe.
Dlatego właśnie zdecydowałam się na ich zakup, bo potrzebuję szelek wytrzymałych i długowiecznych, które nie tylko nie zepsują się, ale także będą się bardzo długo ładnie prezentowaly. Te z serii MACLEATHER właśnie takie są, o czym się doskonale przekonałam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta_Ares']szelki samochodowe sie rozpinają:crazyeye: ??? to jak one mają chronić psa w samochodzie....?:shake:[/QUOTE]

Właśnie chciałam kupić szelki samochodowe Trixie :roll:. Czy polecicie mi jakąś inną firmę ? Chodzi mi o to , żeby była możliwość przypięcia ich tak jak pasów w samochodzie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta_Ares']szelki samochodowe sie rozpinają:crazyeye: ??? to jak one mają chronić psa w samochodzie....?:shake:[/QUOTE]

Rozpiely sie raz przy wysiadaniu i raz jak przypielismy smycz do nich zeby dojsc od domu do samochodu.I to ten sam ten zatrzask z tylu w obu przypadkach.

Ale moze ja trafilam na taki felerny model.

Link to comment
Share on other sites

toyota - Ezy dog, choć nie wiem, czy rozmiar na podhalana się znajdzie ( masz podhalana?) Mogę się pozbyć po niskiej cenie XL EzyDoga - są zjechane ( wyblakły i się zmechaciły) ale trzymać - trzymają Z tym, że najlepiej zamówić na pelna-miska.pl, bo dają od razu gratis ten uchwyt do pasów a tak bys musiała dokupywać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta&Gabi']Mam guardy rogza ale ten pasek na grzbiecie jest jak dla mnie za dlugi i zle sie psa prowadzi.W samochodowych trixie latwiej nad nia zapanowac niestety one sie rozpinaja[/QUOTE]

Są też rogzy o [url=http://www.amberhouse.pl/images/psy/szelki/nylonowe/TX-16060.jpg]takim[/url] kroju, u mnie przeżyły już dużo spotkań z wodą, piachem i błotem i nadal są ok. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='toyota']Właśnie chciałam kupić szelki samochodowe Trixie :roll:. Czy polecicie mi jakąś inną firmę ? Chodzi mi o to , żeby była możliwość przypięcia ich tak jak pasów w samochodzie.[/QUOTE]

Kazde szelki zapinane u gory, do tego wystarczy dokupic pasek. Szelek trixie chyba na swojego psa nie kupisz (jesli ten z avatara jest twoj ;) ) - ja teraz uzywam zwykle zapinane u gory i do tego pasek i git. Roznicy nie widze. Jedna - trixie maja szeroki pasek na brzuchu w ktory sie pieknie wbija siersc. Bez tego tez daje rade.

[url]http://allegro.pl/item1063601627_trixie_uniwersalne_pasy_bezpieczenstwa_tx_1289.html[/url] - zwykle kosztuje to 10 zl

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Onomato-Peja']A ja mam pytanko ;) Czy szelki Muscat z eco skórki luzują się jak obroże ?[/QUOTE]

Nie wiem nic o obrożach, ale na mojej ciągnącej gliździe się nie luzują jakoś specjalnie. Raz na jakiś czas muszę poprawić, ale ogólnie jest w porządku ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evl']Nie wiem nic o obrożach, ale na mojej ciągnącej gliździe się nie luzują jakoś specjalnie. Raz na jakiś czas muszę poprawić, ale ogólnie jest w porządku ;)[/QUOTE]

Dzięki w takim razie wszystkim za odpowiedzi ;) Zobaczymy co będzie na wystawie, bo zamierzam kupić albo niebieskiego muscata szelki, albo komplet trixi w czarne romby.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnes']Kazde szelki zapinane u gory, do tego wystarczy dokupic pasek. Szelek trixie chyba na swojego psa nie kupisz (jesli ten z avatara jest twoj ;) ) - ja teraz uzywam zwykle zapinane u gory i do tego pasek i git. Roznicy nie widze. Jedna - trixie maja szeroki pasek na brzuchu w ktory sie pieknie wbija siersc. Bez tego tez daje rade.

[url]http://allegro.pl/item1063601627_trixie_uniwersalne_pasy_bezpieczenstwa_tx_1289.html[/url] - zwykle kosztuje to 10 zl[/QUOTE]


Dzięki za linka , nie miałam pojecia , że można kupić oddzielnie pasek. W takim razie wezmę inne szelki i pasek oddzielnie.

Link to comment
Share on other sites

Cudny prawda?:loveu:
To jest wzór Breezy Love Purple
Jest min na zooplus.pl sa obroze s m, smycz i szelki w 3 rozmiarach.

Tu jest więcej takich wzorków cudnych
[U][COLOR=#800080][URL]http://flexiwebshop.com/obroza-red-dingo-c-16.html[/URL][/COLOR][/U]
[U][COLOR=#800080][/COLOR][/U]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...