Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

Są w owce, tylko chyba na mniejszego psiaka, miły dla oka wzór

http://mysmo.pl/owieczki.html

Czy ktoś stosuje szelki dla psa typu juliusk-9, potrzebne mi są dwufunkcyjne do podpięcia na czas jazdy samochodem i na spacery. Co polecacie na lato, psiak teraz chodzi w dość zabudowamych szelkach i mam wrazenie, że na wysokie temperatury to nie jest dobry pomysł przy siersci goldena i tak parówka i ciepło.

Ja miałam Juliusy dla goldena i nie sprawdziły się ;) pies ich nienawidził, przekręcały się, poza tym są dosc masywne i na lato moim zdaniem nie bardzo, zwłaszcza jak pies ma pływać. Polecam norwegi lub Y Hurrty, albo Ruffwear Front Rage (niby też sprawiają wrażenie zabudowanych, ale są bardzo lekkie i komfortowe dla psa).

Dzięki za linki z owieczkami :)
Link to comment
Share on other sites

Nieźli są :P Ale to przynajmniej jakiś krok do przodu, może w tym tygodniu Ci łaskawie powiedzą, czy możesz od nich kupić.

Będą turkusowe, więc niekoniecznie w Wasz typ ;) Okazja za mnie zdecydowała, ale chyba i tak bym wzięła ten kolor. Słabość do niebieskości mimo wszystko wygrywa.

 

Ej, widziałam to ogłoszenie i nawet się zastanawiałam czy nie kupić! Ale najpierw wolałabym jednak te ZeroDC, choć o Ruffwearach myślę intensywnie :D

Link to comment
Share on other sites

Ja w ogóle czekałam, aż się rezerwacja zwolni, więc też nie byłam pierwsza. Ale okazja niezła. Tylko szkoda mi pani ze sklepu, która mi tak miło i porządnie doradzała - planowałam od nich kupić. 

O ile się ZeroDC doczekasz... :P

Link to comment
Share on other sites

Nie przekręcają się, sierść trochę się wbija w ten materiał, ale łatwo ją usunąć nawet zbierając ręką.

A ja mam pytanie :) szukam obroży z tasiemką lub tkaniną w owce. Może ktoś widział ? :)

Kudłaty ma takie truskawki:
1498888_orig.jpg

Z tasiemek mają jabuszka:
3144245_orig.jpg
Link to comment
Share on other sites

A ja mam pytanie :) szukam obroży z tasiemką lub tkaniną w owce. Może ktoś widział ? :)

Kudłaty ma takie truskawki:
1498888_orig.jpg

Z tasiemek mają jabuszka:
3144245_orig.jpg

Buhaha, padłam! :PPPP
XD
Dzisiaj już dobry humor mam zapewniony do końca dnia :D
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nie przekręcają się, sierść trochę się wbija w ten materiał, ale łatwo ją usunąć nawet zbierając ręką.

A ja mam pytanie :) szukam obroży z tasiemką lub tkaniną w owce. Może ktoś widział ? :)

 

 

Furkidz miało - mam je na sprzedaż jak coś : IMG_9593.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...