Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

A ja się jednak będę pozbywać naszych szelek Hurtty niestety :( wiszą na nim z przodu za bardzo... myślałam, że się jakoś ułożą, ale niestety nie. Przymierzę mu 80 jak się uda, obawiam się, że będzie z kolei za mała i nie da się dopasować rozmiaru do niego :(

możesz pokazać na zdjęciu jak to wygląda?

Link to comment
Share on other sites

A jakby te hurtty zanieść do krawcowej? Sama myślę zrobić to ze swoimi,  jakby rozpruła to w miejscu zszycia na klatce piersiowej, skróciła i zszyła z powrotem :P

 

Miałam głupi pomysł pozbyć się żółtych Y ale skoro pojawiły się plotki o zniknięciu to już wiem, żeby tego nie robić :D I zaczęłam myśleć o kamizelce chłodzącej - teraz są prawie 100zł tańsze, jak zacznie się szukać w sezonie to znowu będą po 250zł :o

Link to comment
Share on other sites

Poszukuję świecącej obroży- dokładnie takiej, jak na zdjęciach. Czy ktoś może mi pomóc znaleźć sklep, gdzie są dostępne (potrzebuję na obw.55cm)? Naszą kupowałam późnym latem i wtedy nie było problemu z dostępnością, teraz jakoś poznikały, czasem tylko można się natknąć na taką ale małą :( Odwiedziłam bezskutecznie wszystkie znane mi w okolicy zoologi, na necie też nie mogę trafić :( a mój gamoń niedawno zepsuł i teraz po zmroku staje się niewidzialny :((((

Link to comment
Share on other sites

OMG, biedronki z Lupine wróciły :O. W dodatku będą we wszystkich rozmiarach, ciekawe kiedy się obudzą i od razu zaczną produkować każdy wzór w każdym rozmiarze...

 

To prawda, że rozmiarówka pro jest mniejsza od lifeguard? Na stronie hurtty nie ma takiego podziału, tylko na norwegi i Y.

Link to comment
Share on other sites

My na razie wprawdzie szykujemy się do zakupu Julków, ale jeśli u Pana Pinczera szelki się sprawdzą to kto wie czy do marca nie zaopatrzymy się jeszcze w te Hurtty (bo promocje dość solidne i kusi).  :D I stąd moje pytanie - czy rozmiarówce Hurtty można 'ufać'? Bo według niej wszystkie szelki, sześćdziesiątki, pasują na sznaucery mini oraz JRT. I czy to się rzeczywiście sprawdza? Bo jeśli tak to pewnie byłby to OK rozmiar dla nas.  ;)

Link to comment
Share on other sites

No sa dosyc drogie. Ja mam dwie te z karlie, wlasciwie to juz jedna bo druga sie zepsula. Wiecej ich nie kupie, bo psuja sie strasznie szybko, a obroza swiecaca z chinczyka trzyma sie juz pol roku....

 

Ja mialam szelki z serii pro hurtty i byly dobre i na bostona i na kundla 45 cm w klebie. Te z serii lifeguard sa dobre na bostona a na kundla za duze. Na pinczera raczej tez beda za duze. Blues jest mocno przypakowany i ma szeroka klate (wazy 10 kg)

Link to comment
Share on other sites

Te starsze Y pro 60 są idealne na mojego Pepa 8,5kg wagi. Czekam na zielone pro to dam znać jak z rozmiarem będzie. Kuszą mnie jeszcze pomarańczowe ale już nie wiem jak z rozmiarem jedni piszą że większe, a inni, że mniejsze od pro.

Dioranne ja mam te pasowe juliusy w rozm mini i musiałam bardzo skrócić pas piersiowy (rzep tylko na połowie się trzyma wg dystrybutora to jeszcze ok). W takim ustawieniu mają 40cm z bocznymi paskami. Twój mniejszy i nie wiem czy nie będą za duże.

Link to comment
Share on other sites

My też różne świecące przerabialiśmy i przy kupie futra, jaką ma Drago najsensowniejsze były DogFantasy- najbardziej widoczne. Nie dość, że bardzo jasno świecą, to diody są umieszczone na prawie całym obwodzie. Trudno, jak nie znajdę takiej, jak chcę, trzeba będzie się rozejrzeć za czym innym (chyba świecącą pomarańczową trixie wezmę)

Link to comment
Share on other sites

A ja się jednak będę pozbywać naszych szelek Hurtty niestety :( wiszą na nim z przodu za bardzo... myślałam, że się jakoś ułożą, ale niestety nie. Przymierzę mu 80 jak się uda, obawiam się, że będzie z kolei za mała i nie da się dopasować rozmiaru do niego :(

Czyli musi być różnica między serią pro a lifeguar, bo raczej moja Ajra nie jest większa w klacie od Duffla - dla niej 90 pro są idealne, a nawet mogłyby być trochę większe...
Ewa a nie myślałaś żeby je do jakiegoś handmada wysłać do zmniejszenia, albo tak jak Agata pisała do krawcowej zaniesc?

Mówicie że promocja na prodogu do końca marca?... Hmm, może się uda uzbierać na drugie, tym razem neonkowe hurtty... :P
Link to comment
Share on other sites

OMG, biedronki z Lupine wróciły :o. W dodatku będą we wszystkich rozmiarach, ciekawe kiedy się obudzą i od razu zaczną produkować każdy wzór w każdym rozmiarze...

 

To prawda, że rozmiarówka pro jest mniejsza od lifeguard? Na stronie hurtty nie ma takiego podziału, tylko na norwegi i Y.

I Jelly Roll będzie duży <3

U mnie szelki Y 60 lifeguard są mniejsze od tego samego rozmiaru pro...

Link to comment
Share on other sites

Czy to te same szelki co wcześniej? Tu się wydają za małe...Ale wydaje się, że rozmiar większe mogą być za duże..mieliście? To są jakie?

 

Lupine u nas to najlepsze obroże. Niezniszczalne i idealna szerokość do rudej przy tak małym obwodzie szyi. Dla mnie to nowość, Aza miała ok 44cm, a Fanta ma 37 cm :P I wszystko co jest dostępne to 2cm, noo oprócz hurty :P

Także cieszą mnie te ich promocje, bo jest nadzieja na jeszcze jeden wzorek, jakiś zacisk może :)

Link to comment
Share on other sites

Fanta ma 37 cm? WOW! Blues ma 36 cm...

 

kusza mnie te biedroneczki dla Froda i jakies neonki dla bluesa, ale nie mam kasy ;(  lupine mi sie najbardziej podobaja krowy, szkoda ze ich juz nie ma ...

 

a co do wisniowych hurtt to nie wiem czy chce to robic mojemu mezczyznie :P

Link to comment
Share on other sites

Fanta ma 37 cm? WOW! Blues ma 36 cm...

 

kusza mnie te biedroneczki dla Froda i jakies neonki dla bluesa, ale nie mam kasy ;(  lupine mi sie najbardziej podobaja krowy, szkoda ze ich juz nie ma ...

 

a co do wisniowych hurtt to nie wiem czy chce to robic mojemu mezczyznie :P

Jakie karczycho :O Buzz też ok 37-38cm :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...