Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

Nie. A jaka to szerokość?

15mm albo 16 mm zdziwiłam się bo na takie szerokości obroże szyją od obwodu minimalnie 25cm a mój w obwodzie ma 23 cm, a najmniejsza dziurka tej obroży to 18- 19 cm :P . Ale dobrze, bo w szerokości 10mm wygląda mój pies jakby była za wąska :P

 

[URL=http://www.tinypic.pl/sok1245d9m5w]sok1245d9m5w_t.jpg[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Nie planuję :P Poza tym gekony są zmniejszone i przerobione na łańcuszek, więc na ONa na pewno byłyby za małe :P

Dobra dobra, moja suka się zmieści we wszystko jak sie uprę. :D

 

Kocham Psy - Czemu piszesz z każdą pierdołą? Po co posty typu "ok"? Nie śmieć, załóż sobie złote myśli albo galerię. 

Link to comment
Share on other sites

 

Co do szelek to wdaje mi się, że są za blisko pach

 

problem w tym, że one same tak podjeżdżają pod pachy, a pasek z brzucha odstaje z przodu na klatce, jak idzie na smyczy czy sama je podciągnę to są jakoś ze 2-3cm od pach.Coś jest z nimi nie tak, bo hamują psa jak idzie na smyczy i przestaje ciągnąć, nie wiem czy zwyczajnie chodzi o metalowe kółeczko, bo nigdy nie nosił guardów czy coś go pije. Generalnie taśma jest cudowna i kolorystycznie na żywo wychodzą lepiej, ale jest też śliska i pewnie dlatego zjeżdża mu do przodu :P

 

zamówiłam w końcu zielone norwegi :D

Link to comment
Share on other sites

Doszły nasze lupine, są cudowne :D. Na tych sklepowych fotach chyba nawet w połowie nie wyglądają tak super, jak "na żywo". W obu obrożach taśma jest bardzo miękka, we flower power trochę sztywniejsza. Kwiatuszki będziemy na dniach zmniejszać, to wtedy wrzucę fotkę całego psa.

 

16184751640_833705c768_z.jpg

 

16184498868_b3402b933c_z.jpg

 

16185912329_7d390c0c08_z.jpg

Link to comment
Share on other sites

Doszły nasze lupine, są cudowne :D. Na tych sklepowych fotach chyba nawet w połowie nie wyglądają tak super, jak "na żywo". W obu obrożach taśma jest bardzo miękka, we flower power trochę sztywniejsza. Kwiatuszki będziemy na dniach zmniejszać, to wtedy wrzucę fotkę całego psa.

Faktycznie jakie śliczne :D W sklepie na zdj wyglądają tak sobie, ale ta fioletowa na żywo jest super  :D

Link to comment
Share on other sites

Doszły nasze lupine, są cudowne :D. Na tych sklepowych fotach chyba nawet w połowie nie wyglądają tak super, jak "na żywo". W obu obrożach taśma jest bardzo miękka, we flower power trochę sztywniejsza. Kwiatuszki będziemy na dniach zmniejszać, to wtedy wrzucę fotkę całego psa.

 

O cie na bogato   :D A jak ślicznie im :*

Link to comment
Share on other sites

Illusion, lupinki śliczne, ale i swoje kosztują :D
 

W ogóle dowiedziałam się, że Lupine mają magazyn rzut beretem ode mnie, nie wiem czy się z tego cieszyć czy nie. To chyba przeznaczenie haha.

To przeznaczenie, z pewnością :D

 

Mam pytanie co osób, co troszeczkę się na linkach i pleceniu znają i mi doradzą. Zamiast kupować postanowiłam, że uszyję sobie komplecik, tylko nie mam pojęcia czego zrobić ten komplecik. Myślałam o połączeniu taśma + linka z satyny, lub taśma + linka z polipropylenu? Może coś innego?

Link to comment
Share on other sites

Illusion, lupinki śliczne, ale i swoje kosztują :D
 



W ogóle dowiedziałam się, że Lupine mają magazyn rzut beretem ode mnie, nie wiem czy się z tego cieszyć czy nie. To chyba przeznaczenie haha.

To przeznaczenie, z pewnością :D

 

Mam pytanie co osób, co troszeczkę się na linkach i pleceniu znają i mi doradzą. Zamiast kupować postanowiłam, że uszyję sobie komplecik, tylko nie mam pojęcia czego zrobić ten komplecik. Myślałam o połączeniu taśma + linka z satyny, lub taśma + linka z polipropylenu? Może coś innego?

Do takich pytań jest inny wątek o rzeczach samoróbkach dla psów ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...