Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

Nie musi być na dogo, przecież jak tutaj każdy będzie pisał o czymś innym (jedni o zamówieniu z Czech, inni o eBayu, inni o szelkach Trixie itd.) to tym trudniej będzie w tym zamówieniu się połapać chyba :P . Grupa na fejsie brzmi spoks.

 

Teraz pytanie za 100ptk. - kolor jalovec to jaki? A ten - hráškový - to zielony?

Link to comment
Share on other sites

Agnes a Fanta ile ma w szyjce? Muffin ma +/- 32cm i półzacisk 45 (35-45cm) i jest idealna, wymiarowo się zgadza - 35 na pełnym zacisku, 45 luźna i mimo to nie zsuwa się z głowy :)

 

Az tymi norwegami jak to było - od którego rozmiaru mają szerszy pasek z przodu, 90?  ;)

 

jałowiec, juniper pokazał translator więc wydaje mi się, że chodzi o te zielono-niebieskie :D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tak myślałam, z tym jałowcem, że wyjdzie ten granatowo-zielony, ale lepiej się upewnić, niż potem próbować to sprzedać. Ten drugi to niby 'groszek', więc wychodziłoby, że zielony, ale potrzebuję poparcia dla mojej logiki.

Całe szczęście, że dla Vegi kolor nazywa się po ludzku :D 

Link to comment
Share on other sites

hraskovy to zielony(birch), jalovec to te zielono-niebieskie(juniper). Tresnova to wiśnia, modry=niebieski, hnedy=brązowy. Reszta jest raczej czytelna.
Pisać zdecydowanie po angielsku, translate na czeski to słaby pomysł :P Chyba, że znasz czeski :)
Szerszy pasek z przodu i kółeczka mają norwegi od rozmiaru 90.

Link to comment
Share on other sites

Agata Fanta ma w szyi ok 37cm, ale Ty pewnie piszesz o obroży z Tk Maxxa? tam znowu inne rozmiary pewnie..

 

nie kupowałam w tk maxxie, przyznam, że nigdy nie natrafiłam tam na nic o czym tu czytałam - rogz,hurtta,chuckit czy zabawki z konga, nigdy nie było na czym zaczepić oka :D

 

 

 


A kto ma norwegi lifeguard 55, i mógłby podac wymiary? Nie wiem, czy brac 45 czy 55

 


Kto ma norwegi lifeguard rozmiar 55 i mógły mi pomierzyć długość paska przedniego?

 


Nikt nie ma norwegów 55?

 

spokojnie, wystarczy raz napisać i wszyscy widzą :P

Link to comment
Share on other sites

Rogzowy zacisk to jakaś porażka jak dla mnie… Właściwie to ta metka na zacisku, bo gdyby nie to było by spoko.
A mnie trzasnęło konkretnie i dołożyłam do zamówienia na prodogu pomarańczowe Y Hurtty dla Jazza. Rozmiar 60, najwyżej będę wymieniać :P Albo będą dobre na Ghandiego.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...