Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

Zwróćcie uwagę na ten napis przy prawie wszystkich hurttach: "Tento produkt již není na skladě s těmito vlastnostmi, ale je k dispozici jinými

czyli "Tego produktu już nie ma na składzie z takimi właściwościami (rozmiar, kolor), ale jest dostępny z innymi" I nie ma wtedy opcji dodaj do koszyka ;)
A jednokolorowe Lupiny są boskie <3 My mamy komplet pomarańczowy, właściwie pomarańczowy neon. Czekam na szelki do niego jeszcze :D Może jeszcze dziś dotrą. I obroża ACU, fioletowa obroża dla kota, smyczki niebieska i czerwona dla szetlandów… Szkoda, że różu nie ma dla dużych psów.

Link to comment
Share on other sites

Wkoncu ktoś to ma na dogo! :lol: jeżeli odcień podobny do różowego hamiltona którego mamy to pewnie się skuszę dla drugiej suki :D

 

Od dawna za mną chodziła :D. Odcień jest bardzo podobny, koleżanka z tym Hamiltonem mówi, że jej obroża ma trochę chłodniejszą barwę (może kwestia zdjęcia), ale generalnie po oczach dają tak samo.

 

Super kolor!
 

 

Dzięki :)

 

 

Jbc ja raczej też się piszę ^-^ 
Powie mi ktoś jaka jest długość przedniego paska w norwegach lifeguard 45?

Illusion ty je masz, prawda? Mogłabyś pomierzyc?

 

 

Mam norwegi ze zwykłej serii, nie lifeguard, nie wiem czy one się różnią wymiarami, moje mają takie:

pasek z przodu: 27,5cm
klatka piersiowa:  40-45,5cm

 

 

A jednokolorowe Lupiny są boskie <3 My mamy komplet pomarańczowy, właściwie pomarańczowy neon. Czekam na szelki do niego jeszcze :D Może jeszcze dziś dotrą. I obroża ACU, fioletowa obroża dla kota, smyczki niebieska i czerwona dla szetlandów… Szkoda, że różu nie ma dla dużych psów.

 

O, pokażesz ten fiolet jak dotrze?

Link to comment
Share on other sites

O ile kot zechce być tak miły i udostępnić swoją królewską facjatę to pokaże :P Też jestem go bardzo ciekawa. Ew. będzie foto bez kota...

http://www.im-a-dog.com obróżki tak bardzo w moim guście...

 

Możesz przyłożyć ten fiolet do któregoś z tricolorów, zastanawiam się nad tym kolorkiem dla Tosiaka, to będę miała dobre porównanie :D.

Link to comment
Share on other sites

Norwegi, bo większe rozmiary wychodzą po ok 80zł,a u nas ponad 120zł ;) Żeby sprawdzić wystarczy w pasek google wpisać podaną cenę np "500 koron czeskich" i automatycznie wyliczy ile kosztują na polskie :P

Ja tam nie widzę tych niebiesko-zielonych norwegów ani brązowo-błękitnych mimo,że na jakimś modelu Y zdjęcia były i jak po dostawie też ich nie będzie to będę musiała kupić u nas  :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...