Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

A do nas w piątek wysłano Furkidzy...  :loveu: Teraz czekamy z jeszcze większą niecierpliwością.

 

I skoro już tak o Hurttach jest mowa... Zastanawiam się jak one wypadają w porównaniu z Julkami, chodzi mi głównie o małe rozmiary. Teraz na pewno szelek za tyle nie kupię, bo Młody jeszcze nie może w szelach paradować raczej, ale postanowiłam się podpiąć.  ;-)

Link to comment
Share on other sites

Pepper-oni te wymiary które podałam wyżej to właśnie dla szelek, o które pytasz. 60-tki mają regulację do 60cm, więc w klacie wejdzie na pewno, a z przodem - wejść wejdzie, ale jak to się będzie układało to już inna sprawa  :hmmmm: . W teorii powinno być ok, i szelki powinny pasować.

 

 

Zastanawiam się jak one wypadają w porównaniu z Julkami, chodzi mi głównie o małe rozmiary.

Jak wypadają w czym? Przecież to zupełnie inny typ szelek.

Link to comment
Share on other sites

Pepper-oni te wymiary które podałam wyżej to właśnie dla szelek, o które pytasz. 60-tki mają regulację do 60cm, więc w klacie wejdzie na pewno, a z przodem - wejść wejdzie, ale jak to się będzie układało to już inna sprawa  :hmmmm: . W teorii powinno być ok, i szelki powinny pasować.

 

 

Jak wypadają w czym? Przecież to zupełnie inny typ szelek.

Czytałam właśnie twoja wypowiedz. Troszkę mnie zastanowiło, że na małą sunie będą ok. Mój to taki sporawy facet i zgłupiałam. Kurcze ja właśnie kupując w necie w nic nie trafiam z rozmiarem.

Link to comment
Share on other sites

Praktycznie wszystkie sznaucery mini, które znam, to suczki, na dodatek większość też jest stosunkowo mała - na nie, na oko, te szelki wydają się dobre. Z psami nie miałam doczynienia zbyt dużego - ten jeden którego znam to raczej słaby wyznacznik, bo jest po prostu duży - stąd napisałam, że na małą suczkę szelki powinny być ok. Ale jeśli zmierzyłaś swojego psa i wymiarami pasuje to widocznie jest opcja, że i na sporawego faceta wejdą  ;-) .

Dla doprecyzowania, te które miałam to seria pro - jeszcze z tych gdzie do wyboru były opcje niebieski i czerwony z brązowym. Chodził w nich PRT niecałe 35cm w kłębie i z 6kg wagi. Oni mają te rozmiarówki dziwne, ale jeśli zamówisz gdzieś gdzie mają większy wybór rozmiarów to zawsze można zrobić wymianę. Chociaż ja dla swojego chyba na 70-tki bym się nie odważyła. Jeśli da Ci to jakiś pogląd na sprawę mogę wstawić foty Piksa w tych 60-tkach.

Link to comment
Share on other sites

Jak wypadają w czym? Przecież to zupełnie inny typ szelek.

Generalnie chodzi mi o to, które (według Was) są wygodniejsze dla psa, w których czworonóg się 'lepiej czuje'. Nie wiem jak to ująć. ;-) Może ktoś ma i Hurtty i Julki, i ma jako-takie porównanie?

 

FredziaFredzia jak ostatnio patrzyłam to mieli. Ja DS na allegro zawsze muszę wyszukiwać przez Google, inaczej nie mogę ich znaleźć.  :roll:

Link to comment
Share on other sites

Praktycznie wszystkie sznaucery mini, które znam, to suczki, na dodatek większość też jest stosunkowo mała - na nie, na oko, te szelki wydają się dobre. Z psami nie miałam doczynienia zbyt dużego - ten jeden którego znam to raczej słaby wyznacznik, bo jest po prostu duży - stąd napisałam, że na małą suczkę szelki powinny być ok. Ale jeśli zmierzyłaś swojego psa i wymiarami pasuje to widocznie jest opcja, że i na sporawego faceta wejdą  ;-) .

Dla doprecyzowania, te które miałam to seria pro - jeszcze z tych gdzie do wyboru były opcje niebieski i czerwony z brązowym. Chodził w nich PRT niecałe 35cm w kłębie i z 6kg wagi. Oni mają te rozmiarówki dziwne, ale jeśli zamówisz gdzieś gdzie mają większy wybór rozmiarów to zawsze można zrobić wymianę. Chociaż ja dla swojego chyba na 70-tki bym się nie odważyła. Jeśli da Ci to jakiś pogląd na sprawę mogę wstawić foty Piksa w tych 60-tkach.

Dzięki. Obawiam się właśnie że mogą być małe. Daruję sobie chyba, bo 70 raczej za duże będą. Chciałam czerwone a one chyba z tych starszych właśnie. Zdjęcie po proszę może jakiś pogląd sytuacji będę miała.

Link to comment
Share on other sites

No ja dzisiaj właśnie weszłam na ich profil na allegro (mam w ulubionych sprzedających) i widnieje komunikat, że użytkownik nie sprzedaje teraz żadnych przedmiotów.

Faktycznie... Teraz spróbowałam ich wyszukać przez Google, jak zwykle. Znalazło mi tylko kilka sprzedaży, w dodatku nieaktualnych, a samego sklepu nie....

Link to comment
Share on other sites

Pepper-oni, chyba trochę palnęłam z tą fotką  :oops: . Ale tak to jest jak się najpierw mówi, a potem myśli - na większości zdjęć które mam owszem widać psa w szelkach, nawet tych, ale poglądu na ich ułożenie i wielkość psa to to nie daje żadnego. A jak już jakieś mam gdzie pogląd by był, to jakości poglądu brak  :wallbash: . Jedyne co z tych słabych jest najmniej słabe to to (bo przynajmniej mniej-więcej widać jak szelki leżą z boku):

 

15828106107_993612a236_z.jpg

Link to comment
Share on other sites

Jakie hurtty lepsze dla czarnej suni: różowe czy żółte Y z serii lifeguard? 

Żółty jest niby w magazynie w rozmiarze, który nam pasuje, więc to jest dla niego na + jak na razie  :smile:

I jeszcze takie pytanko, czy zamawiał ktoś może smycz plecioną od DS z aukcji na allegro? Ile czekaliście na smycz?

Link to comment
Share on other sites

Jakie hurtty lepsze dla czarnej suni: różowe czy żółte Y z serii lifeguard? 

Żółty jest niby w magazynie w rozmiarze, który nam pasuje, więc to jest dla niego na + jak na razie  :smile:

I jeszcze takie pytanko, czy zamawiał ktoś może smycz plecioną od DS z aukcji na allegro? Ile czekaliście na smycz?

 

Żółte!!! :loveu:

Ja zamawiałam u nich obroże na allegro i czekałam miesiąc... :lmaa:

Link to comment
Share on other sites

Ja się ciągle zastanawiam nad żółtymi hurtami. (raz już zamówiłam ale listonosz nie doniósł :] )

Młody ma 51 cm w klacie i długość idealna tego przedniego paska w norwegach to byloby 41 cm. 70 za duze, 60 za male?

 

Kochany Mikołaju, w tym roku byliśmy wyjątkowo grzeczni i prosimy o szelki + smycz z serii lifeguard żółte oraz różowe. Dziękujemy

 

:-(

Link to comment
Share on other sites

Żółte!!! :loveu:

Ja zamawiałam u nich obroże na allegro i czekałam miesiąc... :lmaa:

Żółte do mnie przemawiają, szczególnie jak widzę zdjęcia Muffina  :loveu: Ale róż na dziewczynie też fajnie by wyglądał.......

Kurczę, długo... No ale czego się nie robi dla wymarzonych psich akcesoriów  :jumpie:

 

szelki + smycz z serii lifeguard żółte oraz różowe

 

Szaleństwo  :jumpie:

Link to comment
Share on other sites

Nie no, nie stac mnie na takie dwa komplety, ale gdyby ktos chcial zostac moim sponsorem :P

Czemu to musi być takie drogie!? A jednocześnie takie śliczneee :loveu:

Jak nam się uda coś posprzedawać to zamawiamy hurtty i smyczkę plecioną od DS, żeby pasowała... Bo na smycz hurttową już by kasy brakło..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...