Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

[quote name='a_niusia']ale ladniejsze bylyby, gdyby zamiast polaru byla pianka.

czekam na moje-oby tez byly takie ladne.[/QUOTE]
mi właśnie kolory pianek nie pasowały :placz: bo tak bym wzięła z pianką
tasiemka na żywo jest cudna ;)
[quote name='Marchewkowy']
Dzięki. Niestety nie widziałam nigdzie w necie smyczy. W dotyku jest jak RD tylko grubsza co za tym idzie smycz na pewno będzie cięższa od RD. Ale w dotyku milusia i taka solidna co dla mnie jest ważne że nie muszę się martwić na spacerze że pies mi szarpnie a coś puści :)[/QUOTE]
a to nie jest taka sama taśma jak w hamiltonie? oni też mają miękkie ale grubsze, mam smycz od dłuższego czasu i bardzo sobie chwalę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']I tak robisz postępy, że widzisz szerokość na innym psie, choć akurat w przypadku tych szelek bym tego nie wychwyciła. Może niedługo zobaczysz też na swoim? :grins:[/QUOTE]
może , póki co mój piękny piesek popyla w nowym el perro 4cm i jest mu cudownie :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']mi właśnie kolory pianek nie pasowały :placz: bo tak bym wzięła z pianką
tasiemka na żywo jest cudna ;)
[/QUOTE]

hahaha wiem, co czujesz-ja tez chcialam ostro rozowa pianke, ale poniewaz nie bylo to zmienilam koncepcje, bo polar to jest jednak podszycie wybitnie nie dla nas.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MakeBelieve'] Szkoda, że pianka tylko w AD :C[/QUOTE]

Pianka z AD to najfajniesze podszycie z jakim kiedykolwiek miałam do czynienia. Mamy 3 takie obroże i wszystkie 3 uwielbiam.

Kiedyś DS zapowiadało też, że będą produkować rzeczy z podszyciem z neoprenu. Ale pomysł chyba upadł. Szkoda, bo jest to chyba jedno z najlepszych podszyć jakie moze być.

Link to comment
Share on other sites

ja też czekam na to podszycie neoprenem bo póki co nikt tego nie ma na zamówienie , z tego co mówiło DS neopren cięzko się szyje z taśmą i jest z tym więcej roboty może dlatego nie przeszło .
a to moje ulubione podszycie (miałam w ezy dogach ).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marchewkowy']Dotarł nasz Wolters, bardzo fajny, mocna mięsista taśma lekko śliska coś jak taśma RD bez wzorków, super okucia mocne spawane :) i wielokrotne szycia :D Zobaczymy jak się będzie sprawować :)
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-idFFp1fH5mQ/USIkgrPfWfI/AAAAAAAANyc/sFeAteqLmPg/s600/DSC_0003.JPG[/IMG]

Pierwsza nowa obróżka na wiosnę :multi:[/QUOTE]

Gdzie można kupić takie cudo?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']i doszły :loveu:
[/QUOTE]

Boskie połączenie! Dzięki za fotę, już wiem, że tej kombinacji nie odpuszczę :loveu:
Piękna tasiemka, piękna!

[quote name='Amber']
Modne szeleczki dla modnej rasy[/QUOTE]

Dammit - jak kupię dla bulwy to dopiero będzie top trendy - teraz buldogów więcej niż yorków niemalże ;)

[quote name='gops']może , póki co mój piękny piesek popyla w nowym el perro 4cm i jest mu cudownie :lol:[/QUOTE]

Poka, poka :)

Link to comment
Share on other sites

słuchajcie, ja chciałabym sobie kupić taką smyczkę z hamiltona [url]http://sklep.canifel.pl/hamilton-299-slf4-16mm-x-120-cm-smycz-dla-psa-mango.html[/url]. najlepiej właśnie 16mm. tylko, że mój kundel waży 20kg ;) ma ktoś z Was tę smycz, żeby zrobić zdjęcie karabińczyka?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olson']słuchajcie, ja chciałabym sobie kupić taką smyczkę z hamiltona [URL]http://sklep.canifel.pl/hamilton-299-slf4-16mm-x-120-cm-smycz-dla-psa-mango.html[/URL]. najlepiej właśnie 16mm. tylko, że mój kundel waży 20kg ;) ma ktoś z Was tę smycz, żeby zrobić zdjęcie karabińczyka?[/QUOTE]
ja mam, tylko nie za bardzo wiem do czego to porównać : P karabińczyk nie jest zbyt wielki i solidny, ale 20kg na pewno utrzyma

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']
a to nie jest taka sama taśma jak w hamiltonie? oni też mają miękkie ale grubsze, mam smycz od dłuższego czasu i bardzo sobie chwalę[/QUOTE]

Niestety nie mam Hamiltona to ciężko mi odpowiedzieć.

A sowją drogą ma ktoś hamiltona na zatrzask i mógłby mi powiedzieć jaka jest maksymalna regulacja w tej 45-55 cm? bo nie wiem czy mi wejdzie na psa, a czasem wymiary się trochę różnią od tych podanych przez producenta.
Szkoda że nie ma na ich stronie smycyz takiej żywo zielonej :/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marchewkowy']ja może kupie na wystawie hamiltona, zobacze jak jest wykonany, czasem maja stoiska, czesto w Katowicach na Cacibie.
A jak nie to chyba kupie jeszcze jednego Woltersa... :P[/QUOTE]

Hamiltona ma tylko Canifel, prawda?
Z tego co wiem, nie będzie ich w Katowicach :(
Chyba, że znacie jeszcze innego dystrybutora?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...