Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

[quote name='japanisze']Po prostu niebieska?

Ja chyba wezmę taśmę ciepły błękit, do tego pianka jakaś różowawa :)[/QUOTE]

ja tez chcialam cieply blekit, ale jednak wybralam granat, blekitna pianke i niebeskie nitki.

maja do mnie napisac, jesli cos bedzie zle wygladalo.

moj starszy piesek ze swoja bardzo dziewczeca natura ma czerwone szele, wiec nie chcialam, zeby mlody predator wygladal zbyt slodko. sama tasma folk juz styknie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']chyba właśnie ciepły błękit ;)
pianki różowe są niestety tylko bardzo jasne...[/QUOTE]

To będziemy miały podobne - z tego co widzę też masz łaciatego biało - czarnego stwora :D
Na białym błękit i róż szczególnie mi się podoba :loveu:

[quote name='a_niusia']ja tez chcialam cieply blekit, ale jednak wybralam granat, blekitna pianke i niebeskie nitki.

maja do mnie napisac, jesli cos bedzie zle wygladalo.

moj starszy piesek ze swoja bardzo dziewczeca natura ma czerwone szele, wiec nie chcialam, zeby mlody predator wygladal zbyt slodko. sama tasma folk juz styknie.[/QUOTE]

Moim zdaniem najlepsza tasiemka jaką widziałam w handmejdach :cool3:
O nitkach nie myślałam, ale skoro różowa pianka to i różowe nitki - biała torpeda w różach i błękitach to jest to :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='japanisze']

Moim zdaniem najlepsza tasiemka jaką widziałam w handmejdach :cool3:
O nitkach nie myślałam, ale skoro różowa pianka to i różowe nitki - biała torpeda w różach i błękitach to jest to :D[/QUOTE]

bardziej mi sie ta tasma podoba [url]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=417231208315137&set=a.291984317506494.67509.286903058014620&type=3&theater[/url] i to w tym zestawieniu. byloby idealnie. ale juz nie ma.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='a_niusia']bardziej mi sie ta tasma podoba [URL]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=417231208315137&set=a.291984317506494.67509.286903058014620&type=3&theater[/URL] i to w tym zestawieniu. byloby idealnie. ale juz nie ma.[/QUOTE]
o tak, mi się też ta strasznie podobała, ale ja chciałam trochę bardziej różową ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']o tak, mi się też ta strasznie podobała, ale ja chciałam trochę bardziej różową ;)[/QUOTE]

ja chcialam wlasnie ja, bo do mojego kundla nie pasuje rozowy kolor.
ale niestety za pozno.

a ten turkus, co zostal, jest moim zdaniem jeszcze bardziej babski niz ten roz.


ostatecznie wzielam tez ciemnozielone szelki z tasma zwierzeta i dzieci, wiec jeszcze nie wiem, co dla kogo bedzie.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE][COLOR=#000000]Dostanę gdzieś smycz Rogza Skę odblaskową limonkową?[/COLOR][/QUOTE]

Możesz napisać do hurtowni Rogza w Wawie, mail gdzieś tam w odmętach internetu jest. Albo jak poczekasz mniej więcej tydzień, to zahaczę o hurtownię w drodze na uczelnię i sprawdzę. ;) I jeśli będą mieli, to się jakoś dogadacie, mailowo czy telefonicznie. :)

EDIT: Jak tam ostatnio byłam, to limonki sporo mieli (paczałam, bo dla kolejnego psa się szykuje), ale nie gwarantuję, że akurat Skę.

Link to comment
Share on other sites

Dotarł nasz Wolters, bardzo fajny, mocna mięsista taśma lekko śliska coś jak taśma RD bez wzorków, super okucia mocne spawane :) i wielokrotne szycia :D Zobaczymy jak się będzie sprawować :)
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-idFFp1fH5mQ/USIkgrPfWfI/AAAAAAAANyc/sFeAteqLmPg/s600/DSC_0003.JPG[/IMG]

Pierwsza nowa obróżka na wiosnę :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']ładne połączenie kolorów , ale wydają się szerokie na tym zdjęciu(nie przód tylko reszta pasków) , pokaż kiedyś na stojącym psie :)[/QUOTE]
są szerokie, ale wyglądają całkiem ok, no i muszą być szerokie i wygodne bo to głównie do flyballu ;) a że przy tym są bardzo miękkie to raczej nie przeszkadza

[quote name='Marchewkowy']ślicznie wyszły! Masz więcej fotek?[/QUOTE]
nie mam, postaram się na jakimś spacerze zrobić ;)
[quote name='Marchewkowy']Dotarł nasz Wolters, bardzo fajny, mocna mięsista taśma lekko śliska coś jak taśma RD bez wzorków, super okucia mocne spawane :) i wielokrotne szycia :D Zobaczymy jak się będzie sprawować :)


Pierwsza nowa obróżka na wiosnę :multi:[/QUOTE]

cudna obroża, jeżeli jak RD bez wzorków to coś czuję że bez smyczy się nie obejdę :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']ładne połączenie kolorów , ale wydają się szerokie na tym zdjęciu(nie przód tylko reszta pasków) , pokaż kiedyś na stojącym psie :)[/QUOTE]
A od kiedy ci szerokość przeszkadza? :eviltong: No tak, ale Bruma to nie staffik XXL :-(

Modne szeleczki dla modnej rasy, bardzo ładnie Brumie :grins:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MakeBelieve']
Marchewkowy a ta obróżka cudna! Śliczna limonka i bardzo mi się podobają czarne okucia do limonki.[/QUOTE]

Dzięki, walczę ze sobą żeby nie kupić jeszcze jednej :eviltong: Ciężka walka ale ciągle sobie myślę że przecież będą Katowice i tyleee stoisk :P

[quote name='Unbelievable']

nie mam, postaram się na jakimś spacerze zrobić ;-) [/QUOTE]
to czekamy :) Do nas nasz AD jeszcze nie dotarł, ale ja dopiero co zamawiałam.

[quote name='Unbelievable']
cudna obroża, jeżeli jak RD bez wzorków to coś czuję że bez smyczy się nie obejdę :evil_lol:[/QUOTE]

Dzięki. Niestety nie widziałam nigdzie w necie smyczy. W dotyku jest jak RD tylko grubsza co za tym idzie smycz na pewno będzie cięższa od RD. Ale w dotyku milusia i taka solidna co dla mnie jest ważne że nie muszę się martwić na spacerze że pies mi szarpnie a coś puści :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']a gdzie napisałam że przeszkadźa? :lol:
meliska od rana[/QUOTE]
I tak robisz postępy, że widzisz szerokość na innym psie, choć akurat w przypadku tych szelek bym tego nie wychwyciła. Może niedługo zobaczysz też na swoim? :grins:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...