Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

Dzięki dziewczyny :)
Więc dla spaniela wezmę 2,5cm, a dla mieszańca przód 3cm, a reszta 2,5.
To teraz pozostaje wybrać kolor na szele dla spaniela, bo dla mieszańca JAKOŚ sobie poradzę :lol: No więc mamy już takie kolory obróż, jak: czerwone, zielone, fioletowa, czarne, pomarańczowa, brązowa, niebieskie. A jaki inny kolor jeszcze pasowałby do rudzielca? Ewentualnie może być fiolet, ale czekam na jeszcze jakieś Wasze propozycje :diabloti:

[B]gops[/B]- fajne obroże i pies również (a Twoja Misia to nawet jest podobna do mojego mieszańca ;))
[B]Ewa&Duffel- [/B]cudna obróżka :loveu: Zresztą jak każda Twoja, a tak właściwie Duffla :diabloti:

Edited by trabeska
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa&Duffel']A my się pochwalimy wygraną w konkursie ohmypet :)
[URL="http://fmix.pl/zdjecie/3624203/dsc06732?privateKey=dc73df991c99168f7378fc07187a3bc3"][IMG]http://i1.fmix.pl/fmi1220/6c3900ea000783c5510a9eb3/zdjecie.jpg[/IMG][/URL]

[/QUOTE]

Świetne hasło, pies i obróżka :) A czym ona jest podszyta?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mańka_']Myślę, ze zależy jakie futerko - znam psy, którym polar wyciera ;-)
Ale tak - testowane. I te konkretne filce - no i poza tym: kto z nas nie miał kiedykolwiek obrozy podszytej filcem? :-)[/QUOTE]

My nie mieliśmy ;)

Zawsze albo sama taśma albo polar albo eco no i pianka o i zamsz od Gadżeciaków.

Ciekawa jestem tego podszycia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasi i Lena']Dla moich obecnych suk nigdy nie miałam obróżki podszytej filcem. Dla wcześniejszego pudla tak i potwierdzam, wycierała i jakoś nie wiem jak to nazwać ''filcowała;)?'' sierść na szyi.[/QUOTE]
kołtuniła , u nas było to samo pod obrożą sierść cięzko było nawet wyczesać przez to .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kateczka']Gops ja sie zakochałam w tym Twoim chłopaczku....ja chcem takiego....[/QUOTE]
swojego nie oddam ale pewnie jakiś podobny by się znalazł jakby dobrze poszukać :lol:
jak ma się juz dwa to trzeci nie zrobi różnicy :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='toyota']Chyba nie można mówić o wiodącej marce, bo jest na szczęście bardzo wiele dobrych firm na rynku (co prawda w sklepach internetowych bo w stacjonarnych to raczej kiepskie zaopatrzenie).

A chodzi o skórę czy taśmę ?[/QUOTE]

Zauważyłam, że stacjonarne sklepy są kiepsko zaopatrzone :) Raczej chodzi mi o taśmę, skóra do mnie nie przemawia z wyglądu :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa&Pola']Ewa,ile tych obróżek już jest? :D
I dlaczego ja nigdy nic nie wygrałam?:lol::lol:[/QUOTE]
Prawie 20 obecnie:diabloti:
Ja do tej pory tez nic nie wygrywałam, jakos ostatnio mam szczęście ;) A w konkursie ohmydog trzeba było wymyślić hasło reklamowe, więc w sumie nie do końca było to kwestią szczęścia ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mańka_']U nas z kolei taki efekt kołtunów był pod polarem - dlatego myśle, że to wszystko zależy od psa ;)[/QUOTE]

Wg mnie jeśli polar psa kołtuni, to filc będzie kołtunił go jeszcze bardziej, bo jest mniej delikatny :) Wiem, co mówię, bo swojego czasu szyłam dużo z filcu, m.in. torebki.

[quote name='Ewa&Duffel']Prawie 20 obecnie:diabloti:
Ja do tej pory tez nic nie wygrywałam, jakos ostatnio mam szczęście ;-) A w konkursie ohmydog trzeba było wymyślić hasło reklamowe, więc w sumie nie do końca było to kwestią szczęścia ;-)[/QUOTE]

Widziałam wczoraj na FB, super hasło :-) Że też ja nie jestem taka kreatywna... :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anostek']Wg mnie jeśli polar psa kołtuni, to filc będzie kołtunił go jeszcze bardziej, bo jest mniej delikatny :) Wiem, co mówię, bo swojego czasu szyłam dużo z filcu, m.in. torebki.[/QUOTE]
Na moją logikę (bo jak mówię - i to, i to sprawdzałam na swoich) filc mniej kołtuni (moje psy, konkretne) bo właśnie jest sztywniejszy i twardszy -> tak samo jak zwykła taśma czy bawełna nie kołtunia wcale - a przeciez tez mało delikatne ;-) Na takiej samej zasadzie mniej kołtuni obroża która jest sztywna niż taka, która jest mięciutka :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...