Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

[quote name='japanisze']
Za to furkidz szanuje klienta i to najbardziej mi się podoba - jest profesjonalna strona www, ciągle jakieś nowości, konkursy, zmiany, ulepszenia i otwarcie na krytykę/uwagi klienta.
DS mam dwie obróżki kupione niedawno, zamawiała znajoma więc nie wiem jak kontakt, za to wyrób uwielbiam :D Sówki to moje ulubieńce, bulwy ciągle w nich chodzą, nie szanują, a wyglądają nadal bardzo dobrze!

Nie wiem jak inne hand - madey, bo nie zamawiałam, choć słyszałam też wiele dobrych opinii o gadżeciakach.

Ja się cieszę, że ludzie tu opisują swoje wrażenia i przemyślenia, porównują sklepy i producentów, bo to cenne wskazówki dla wielu osób :)[/QUOTE]
No ja furkidz też sobie chwalę, piękne wykonanie, miły i cierpliwy kontakt i wysyłka szybka :-) Wyroby

DS też lubię, mam na razie jedne szelki norwegi chyba ze 3 lata temu kupiłam, Nuka w nich śmigała ciągle, ale nie w upalne dni bo mają z przodu gruby polar wiec chodzi w nich jak jest chłodniej :-) Miałam też dużo innych wyrobów, głównie obróżki i sobie je chwaliłam :-)

[quote name='Talucha'] Jednak z DS jest lepszy kontakt i lepsza cena ;)[/QUOTE]
Też tak uważam ;-)


[quote name='a_niusia']no ja zawsze twierdzilam, ze kontakt z ds jest bardzo duza zaleta. jeszcze tylko marta by mogla wrzucic foty, zeby mi latwiej bylo czekac na listonosza:)))[/QUOTE]
Z tego co wiem właśnie teraz AD już nie wysyła zestawień żeby pomóc klientowi i sporo osób na to narzeka, wg mnie po prostu olewają klienta :shake:

Link to comment
Share on other sites

Japanisze, ja zamawialam dwa razy u AD szelki z milionami pytan odnosnie zestawienia, oprocz tego kilka razy pytalam o wycene innych rzeczy i kontakt jak najbardziej cacy :) nie wiem w takim razie od czego to zalezy.

od Gadzeciakow mamy jedną obrozke, zamawialam przez pw i tak jak piszesz - kontakt uwazam za bardzo dobry.

[QUOTE]Ja się cieszę, że ludzie tu opisują swoje wrażenia i przemyślenia, porównują sklepy i producentów, bo to cenne wskazówki dla wielu osób [/QUOTE]
i jesli to dotyczy dalej 'mojego' hejtu to ja rowniez uwazam, ze to dobrze, ze kazdy opisuje swoje wrazenia. Chodzilo mi raczej o to, ze przesadą jest czepianie sie czegos takiego jak nazwa - pianka/siateczka :)

Link to comment
Share on other sites

jesli chodzi o jakosc to ja moge sie wypowiedziec tylko o furkidz i ds. z obu firm jestem super zadowolona.
szkoda, ze nie daja dozywotniej gwarancji na wyroby jak podobno daje lupine, bo moj jeden pies w przyplywie fantazji uszkodzil swoje sowki zebami.

na szelki ad dopiero czekamy.
to juz nasze drugie podejscie-za pierwszym razem probowalam zamowic obroze, ale przez kiepski kontakt zostalam stalym klientem ds. za drugim razem udalo nam sie zamowic szelki.

jednak pas biodrowy i linke amortyzujaca do zestawu zamowilam u marty, zeby moja zdrada nie byla az taka duza.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dance_macabre']Ale ja mam ostatnioe szczęście do wadliwych egzemplarzy.Dziś byłam za wybiegu dla psów i młoda jak zwykle u syfiła się cała łącznie z obrożą. Miła Taksówkę czerwoną w białe kropki, taką samą ma marchewkowa chyba czerwoną i fioletową. Była cała w błocie więc wzięłam ją pod kran i zimną wodą. Jak potarłam palcem to kropki zaczęły znikać.
I ta ogólnie bo ktoś kiedyś pisał o brudzących się furkidzach. Wczoraj młoda bawiła się w tym samym miejscu(pełno piachu) z dogiem de bordeaux i była w błocie od stup do głów a obroża(furkidz) tylko trochę poszarzała a dziś młoda czystsza a obrożą kompletny syf.[/QUOTE]
Tak ja mam różową i czerwoną w kropki :)
Już trochę je używałam i różowa jest w super stanie a z czerwonej rzeczywiście zaczeły się zmywać i blaknąć białe kropki, ale swoje już przeżyła i za tą cenę nie narzekam ;)) głównie starte jest na rączce.
A co do zerwania smyczy plecionej to mi się wydaję że warto przejść się na stoisko na którym kupiłas i zareklamować... bez przesady żeby szczeniak wyrywał to musiał być wadliwy egzemplarz.
Ja mam 2 takie plecione smycze do dużych futer i jak do tej pory są niezawodne a często ich używam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chrupcia']:mdleje: paparapa[/QUOTE]
lepszy ten tekst niż " kolejni ściągneli szelki od juliiusa " :evil_lol:



a ja czekam na 2 obroże na "piance" z bazarku , zobaczymy co to będzie, kupiłam do wody może one się sprawdzą .
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-iHLetGrZc2I/T-hcBk2n3sI/AAAAAAAAJ0c/w3aW-kxzwds/s512/DSCN9929.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='japanisze']Nie wiem jak inne hand - madey, bo nie zamawiałam, choć słyszałam też wiele dobrych opinii o gadżeciakach. (...) Ja się cieszę, że ludzie tu opisują swoje wrażenia i przemyślenia, porównują sklepy i producentów, bo to cenne wskazówki dla wielu osób :)[/QUOTE]
Właśnie, może komuś by się chciało zrobić zestawienie takich sklepów, czy też twórców z linkami...:cool3:
Pewnie wiele osób (np. ja.:( ) nie wie gdzie w ogóle można znaleźć takie cuda, jak/gdzie znaleźć wzory do wyboru, u kogo zamawiać... :hmmmm:
W każdym razie mam właśnie taką nieśmiałą prośbę.. :) :modla:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']lepszy ten tekst niż " kolejni ściągneli szelki od juliiusa " :evil_lol:[/QUOTE]
nie lubie takiego ściągania po kolei tych samych wyrobów. w rezultacie wszystko będzie na jedno kopyto.. i co za sens. ale takie prawa firm czy to psich wyrobów czy innych i widocznie pozostaje się przyzwyczaić, skomentować każdy może.

ale gadanie o "zdradzie" firmy to już jest śmieszne.. :lol: no chyba że było to powiedziane w żarcie.. oby :lol:

Link to comment
Share on other sites

Pewnie, że a_niusia mówiła żartem, ludzie :roll: Śmieszne to jest mówienie o ściąganiu wzorów szelek - nikt nie opatentował konkretnego, więc nie wiem, o co chodzi :roll: Moje szele z siodłem z DS są zupełnie inne niż juliusy np.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chrupcia']nie lubie takiego ściągania po kolei tych samych wyrobów. w rezultacie wszystko będzie na jedno kopyto.. i co za sens. ale takie prawa firm czy to psich wyrobów czy innych i widocznie pozostaje się przyzwyczaić, skomentować każdy może.

ale gadanie o "zdradzie" firmy to już jest śmieszne.. :lol: no chyba że było to powiedziane w żarcie.. oby :lol:[/QUOTE]
raczej to było w żarcie tak myślę .
co do ściagania typ juliusowy jest taki sam jak guardy czy łódeczkowe to już sa normalne szelki dostępne wszędzie według mnie to dobrze bo można sobie wybrać co kto woli i cene i wygląd , zawsze się czymś różną .
a głównie ceną ..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sundari']Właśnie, może komuś by się chciało zrobić zestawienie takich sklepów, czy też twórców z linkami...:cool3:
Pewnie wiele osób (np. ja.:( ) nie wie gdzie w ogóle można znaleźć takie cuda, jak/gdzie znaleźć wzory do wyboru, u kogo zamawiać... :hmmmm:
W każdym razie mam właśnie taką nieśmiałą prośbę.. :) :modla:[/QUOTE]

ActivDog
[url]http://www.activdog.pl/[/url]

Furkidz
[url]http://furkidz.eu/[/url]

4pawz
[url]http://www.facebook.com/4PAWZ.Akcesoria?ref=ts[/url]

DogStyle
[url]http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=22651556[/url]
i konto na dogo [B]Marta_Ares

[/B]Dogdesign
[url]http://www.dogdesign.pl/[/url]
i jeszcze na dogo Taks robi bazarki ze swoimi pięknymi wyrobami :-) ale można też napisać do niej pw i jak ma czas to bez problemu zrobi i pieniądze przekazuje na psiaki w potrzebie ;-)
[url]http://www.dogomania.pl/forum/members/17740-taks[/url]

Na pewno coś pominęłam, ale więcej mi do głowy nie przychodzi ;-)

Link to comment
Share on other sites

w razie czego mozna zglaszac patent...jak furkidz na swoj id holder.

bez kitu czasem to naprawde mnie na maksa smieszy nieudolne silenie sie na oryginalnosc.
czy to jesli chodzi o obroze czy to jesli chodzi o ciuchy.

mnie to nie za bardzo obchodzi, ile psow ma takie obroze jak moje dziewczyny, bo one i tak wygladaja w nich ladniej niz inne psy:)))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anka11']Japanisze, ja zamawialam dwa razy u AD szelki z milionami pytan odnosnie zestawienia, oprocz tego kilka razy pytalam o wycene innych rzeczy i kontakt jak najbardziej cacy :) nie wiem w takim razie od czego to zalezy.
[/QUOTE]

Ja też nie mam pojęcia - może Twój pies bardziej przypomina psa niż chomika (w przypadku yorka ;)) lub świnki wietnamskie (w przypadku moich buldogów) :evil_lol:
Widać jest jakaś selekcja ;)

[quote name='a_niusia']
za drugim razem udalo nam sie zamowic szelki.
[/QUOTE]

I właśnie dla mnie to jest niepokojące, że to jest jak loteria - może się uda, a może Cię oleją; może Ci odpiszą, a może będziesz czekać wieczność na odpowiedź,; może Ci uszyją, a może nie - o co chodzi? Kto o kogo winień zabiegać? Czyż byśmy cofnęli się do czasów, gdy ilość towarów była ograniczona i tylko wybrani mieli kartki na to czy owo?:evil_lol:

[quote name='sundari']Właśnie, może komuś by się chciało zrobić zestawienie takich sklepów, czy też twórców z linkami...:cool3: [/QUOTE]

Musisz poprzeglądać ten wątek, po jakimś czasie już wiadomo co i jak ;)

Oprócz wymienionych, z hand madeów są oczywiście jeszcze piękne wyroby Taks, 4PAWZ, El Perro, Los Ferros; więcej mi nie przychodzi do głowy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vege*']Na pewno coś pominęłam, ale więcej mi do głowy nie przychodzi ;-)[/QUOTE]Super, baaaardzo dziękuję! :) Zaraz biorę się za przeglądanie! :) :laugh2_2:
[quote name='japanisze']Taks, 4PAWZ, El Perro, Los Ferros;[/QUOTE]Dzięki, również poszukam!:)

Link to comment
Share on other sites

no co ? jak już się czepiać słówek to się czepiać :diabloti:

oczywiście przepraszam niusia, rozumiem że to był żart ;)
tu czasami jak czytam dyskusje to wszystko opada, więc czasami tak mam ochote coś napisać żeby znowu się zielone światełka zaświeciły:bigcool:

Link to comment
Share on other sites

a ja wyczaiłam obrożę i ją kupie ale teraz nie mam kasy :evil_lol: po wakacjach może kupie na spokojnie, niestety dośc droga jest

[IMG]http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/408608_273970332656477_1737702993_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='japanisze']
Oprócz wymienionych, z hand madeów są oczywiście jeszcze piękne wyroby Taks, 4PAWZ, El Perro, Los Ferros; więcej mi nie przychodzi do głowy :)[/QUOTE]
Ooo no właśnie El Perro mi wypadło z głowy, ma piękne kolorki :-)

Teraz już nie ma się co kłócić o to, kto od kogo zmałpował, jest tyle wyrobów handmade i firmówek, że każdy znajdzie coś dla siebie ;-)

Gops to El Perro?

Link to comment
Share on other sites

tak, id holder bardzo sie sprawdza.

mam po dwa na glowe-2,5 cm, bo sadzilam, ze nigdy nie bede miec szerszej obrozy i na nim sa takie naprawde duze, okragle, metalowe adresowki. nic sie nigdy nie urwalo i 3 cm, na ktorych sa adresowki plastikowe, bo takie akurat mialam jeszcze wolne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marchewkowy']Śliczne te tkaniny co ktoś wcześniej wstawiał <3


Już widzę Abi w takich babeczkach <3[/QUOTE]
Ja wstawiałam :evil_lol:

Powiem ci, ze bardzo by do niej pasowały, tak jak i wiele innych :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...