Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg716/scaled.php?server=716&filename=obraz006tl.jpg&res=landing[/IMG]

Na szarej lepiej widać

[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg213/scaled.php?server=213&filename=obraz014by.jpg&res=landing[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

ooo... szkoda.
należałoby zmienić informacje na stronie z "pianka" na "siateczka" i byłoby ok. byłabym rozczarowana zamawiając coś co nazywa się pianka i dostając nawet takie podszycie jak u AnIeLa. myślałam, że to taki tańszy odpowiednik Hurtty ale widać, że to zupełnie inne tworzywo.

dobrze w takim razie, że ActivDog nie chciał uszyć Lilo szelek :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barberry']ooo... szkoda.
należałoby zmienić informacje na stronie z "pianka" na "siateczka" i byłoby ok. byłabym rozczarowana zamawiając coś co nazywa się pianka i dostając nawet takie podszycie jak u AnIeLa. myślałam, że to taki tańszy odpowiednik Hurtty ale widać, że to zupełnie inne tworzywo.

dobrze w takim razie, że ActivDog nie chciał uszyć Lilo szelek :)[/QUOTE]

Szelki są nie mojego a znajomego psiaka. Ja miałam moim zamówić obrożę z pianką, ale już nie chce, bo to nie pianka.
[quote name='motyleqq']w takim razie skąd w ogóle im przyszło do głowy nazywać to pianką? :confused:[/QUOTE]

Nie wiem, może przez to że np. w plecakach to też się chyba pianka nazywa, w stylu piankowe usztywnienie pleców? Tak mi się coś wydaje?
W każdym razie ten materiał pianką nie jest.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motyleqq']w takim razie skąd w ogóle im przyszło do głowy nazywać to pianką? :confused:[/QUOTE]
bo jakby nazwało się siateczką to za szybko każdy by odgadł co to dokładnie jest :diabloti: Jak wstawiałam zdjęcia podszycia na szelkach od razu pisałam, że to jest siateczkowe podszycie


:evil_lol:
[IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/wakacje 2012/DSC02523.jpg[/IMG]

[IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/wakacje 2012/DSC02393.jpg[/IMG]

[IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/wakacje 2012/DSC02511.jpg[/IMG]


zdjęcia wysłanych obroży zostały na karcie u Tzta, jutro wstawię :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasi i Lena']Szelki są nie mojego a znajomego psiaka. Ja miałam moim zamówić obrożę z pianką, ale już nie chce, bo to nie pianka. [/QUOTE]

Wiem wiem :) Szelki wyglądają świetnie i pewnie są funkcjonalne ale mimo wszystko nie są podszyte pianką.

[quote name='Kasi i Lena']Nie wiem, może przez to że np. w plecakach to też się chyba pianka nazywa, w stylu piankowe usztywnienie pleców? Tak mi się coś wydaje?
W każdym razie ten materiał pianką nie jest.[/QUOTE]

Mnie się wydaje, że to miało zadziałać na zasadzie skojarzenia dobre do kąpieli - pianka do nurkowania/surfingu. Przynajmniej ja tak to sobie od razu skojarzyłam :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta_Ares']bo jakby nazwało się siateczką to za szybko każdy by odgadł co to dokładnie jest :diabloti: Jak wstawiałam zdjęcia podszycia na szelkach od razu pisałam, że to jest siateczkowe podszycie[/QUOTE]

i dlatego pewnie wszyscy myśleliśmy, że to dwa różne podszycia... a wychodzi na to, że jednak nie. jeśli spełnia swoją funkcję, czyli faktycznie szybko schnie, to jak dla mnie może się nazywać siateczką... a tak, to czuję się troszkę przez nich oszukana ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motyleqq']i dlatego pewnie wszyscy myśleliśmy, że to dwa różne podszycia... a wychodzi na to, że jednak nie. jeśli spełnia swoją funkcję, czyli faktycznie szybko schnie, to jak dla mnie może się nazywać siateczką... a tak, to czuję się troszkę przez nich oszukana ;)[/QUOTE]
napisałam w formie żartu, bo w sumie nic mi do tego czym podszywają :)

my to czarne podszycie jakiś czas temu kupiliśmy głównie właśnie do wykorzystania w szelkach siodełkowych, a teraz w sumie do wody wydaje się to najlepsze, miałam szelki manmata i jest identyczne podszycie w nich, więc w zimę też powinno się dobrze sprawdzić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barberry']Wiem wiem :) Szelki wyglądają świetnie i pewnie są funkcjonalne ale mimo wszystko nie są podszyte pianką.



Mnie się wydaje, że to miało zadziałać na zasadzie skojarzenia dobre do kąpieli - pianka do nurkowania/surfingu. Przynajmniej ja tak to sobie od razu skojarzyłam :lol:[/QUOTE]

Tak szelki są śliczne, funkcjonalne, nie są jednak z pianką. U mnie dokładnie takie samo skojarzenie pianki. Do tego mylące zdjęcie na którym siaeczka wygląda na piankę.

Link to comment
Share on other sites

Jak dla mnie można to nazwać pianką,siatką albo czymkolwiek innym. ;) Gdyby nie zdjęcia zrobione w makro nie zauważyłabym,że to siateczka bo to jest bardzo drobne. I w całości tworzy coś czego siateczką bym nie nazwała.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='a_niusia']pianka do nurkowania zrobiona jest z neoprenu. kto sobie wyobraza odziewanie psa w neopren?:)))[/QUOTE]

W szelkach Hurtta jest neoprenowe podszycie i rewelacyjnie spełnia swoje zadanie więc nie wiem w czym miałby być problem :)

Link to comment
Share on other sites

Przecież nikt nie zakłada psu neoprenowego, ściśle przylegającego ubrania tylko 3cm, w miarę luźny pasek. Bez przesady :shake:
Nawet dzisiaj (35 stopni) 'macałam' sukę pod szelkami i nie była bardziej gorąca niż w innych miejscach.

A tak w ogóle...we wrześniu mają być nowe kolory Hurtty :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Ja widziałam foty te, która wstawiała jeszcze Marta i one wyraźnie wskazywały na wygląd i strukture tego podszycia - dziwi mnie, ze nagle tyle osób wyraża święte zaskoczenie i oburzenie ;) Nie zmienia to faktu, że w naszych próbach wodnych szybko schną te szelek, a pies nie jest pod nimi bardziej gorący nawet w upał - widać mają dobrą wentylację.

Link to comment
Share on other sites

wiecie co, ja mam taką(chyba taką)siateczkę przy torbie-saszetce. i ona jest taka miękka w dotyku, więc może stąd określenie 'pianka'

LadyS, zauważ, że nikt nie jest zaskoczony podszyciem Marty, tylko podszyciem AD. Marta ani razu nie nazwała tego pianką. wszyscy myśleli, że to dwa różne podszycia

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...