Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

[quote name='Smile of Red Witch']Ślicznie Duffelkowi w tych szeleczkach ;)[/QUOTE]
Dzięki ;)

[quote name='Kasia&Mela']to szerokość 2,5 cm czy 3 cm?

PS. Dufflowi jest bardzo do twarzy (tak właściwie do pyska ;))[/QUOTE]
2,5 cm, a ten pasek na klatce piersiowej ma 3 cm.

[quote name='Talia']Ewa&Duffel, śliczne szelki :) Sama nad takimi myślałam :) Ile mniej więcej takie kosztują?
[/QUOTE]
Są naprawdę świetne, śliczne i bardzo wygodne ;)
Nasze kosztowały 68 zł, cena zależy oczywiście od wielkości, szerokości a także tego, gdzie będzie naszyta kolorowa tasiemka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talia']Ślicznie wyglądają te szelki na jasnej sierści ;)[/QUOTE]
Dzięki Talia :-)
[quote name='Paulix'][B]fankafanty [/B]wyglądają uroczo :loveu:

A czy można jakoś specjalnie regulować długość tej rączki na górze? Czy to się uwzględnia przy zamówieniu?[/QUOTE]
Dzięki Paulix :-) Nasze rączki nie są regulowane ale zapytaj Martę może coś wymyślą :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fankafanty']Dzięki Paulix :-) Nasze rączki nie są regulowane ale zapytaj Martę może coś wymyślą :-)[/QUOTE]

A czy jak zamawiałaś, to ustalałaś jaka będzie długość tej rączki? Na razie nie zamawiam, ale może na wiosnę dla bordera się pokuszę... :-)

Link to comment
Share on other sites

Sama nie wiem... teraz ma łańcuszek, ale za mocno się na nim poddusza... Nie wiem jaką obrożę kupić, bo chciałabym zrezygnować z szelek, a to paskudztwo lubi się wyrywać:placz: i jeszcze do tego ma bardzo obwisłe podgardle i kupe kłaków....

Szeleczki ma czerwone z muscata, chciałam coś budzącego respekt:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Parę razy goniłam psa z obrożą w reku, zaciskowe odpadają... Pół biedy, bo pies do domu zawsze spyla:lol: a w szelkach mocniej ciągnie do psów... Naprawdę nie wiem co robić, bo to to takie głupie jeszcze. Tak to wygląda:
[url]http://img18.imageshack.us/gal.php?g=img5112xz.jpg[/url]
Ostatnio chodzi w szelach i w obroży, ale mi niewygodnie, bo się plączę smyczą:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia&Luna']Z pewnością 4 cm będzie pasować na tybetana
57czm, co za karczycho;) Moja sucz ma ok. 44, a nosi 3,5 cm obroże:) Kupiłam 4cm skórzaną z dingo z małymi ćwiekami, jak dojdzie to się foty zrobi[/QUOTE]
Tylko zdajecie sobie sprawę co taki wielki i ciężki pies bedzie wyczyniał na tak szerokiej obroży ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Migori']Tylko zdajecie sobie sprawę co taki wielki i ciężki pies bedzie wyczyniał na tak szerokiej obroży ?[/QUOTE]

Niby co miałby wyczyniać ??? Duże rasy są zazwyczaj o wiele bardziej zrównoważone ;).
Mój podhalan chodził całe życie na obroży 5 cm. Dł całej ze sprzączką 85 cm , zapinana na 68 cm. ( Jak ja zanim tęsknię :( )



Barberry bardzo mi się podoba Twoje maleństwo w Hunterze.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...