Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

[quote name='FredziaFredzia']Asia widzę to już na Rózi. :cool3: [/QUOTE]

ja to widzę na Sabie kudłaczu -Roziak nie plywa - brzydzi się wody ;)

za to dla Karola:

[IMG]http://furkidz.eu/environment/cache/images/0_0_productGfx_4158498284156cce5bb279a1ed96f539.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Przebrnęłam przez 17 stron wątku... A tylko tydzień mnie nie było. :diabloti:

Napisałam do Furkidz z zapytaniem czy to ich autorstwa te obroże Active.... Bardzo jestem ciekawa odpowiedzi. Ktoś tu pisał, że na stronie nie jest napisane, że to przez nich uszyte. A mi się zdaje, że zostało to wyraźnie powiedziane na fb - w poście o obrożach zostały nazwane Furkidz Active. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='toyota']Docent w Lupine Earth Day:

[IMG]http://img829.imageshack.us/img829/1628/doceao.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/images/orange-loader.gif[/IMG][/QUOTE]
Ale genialny jest ten wzorek! Uwielbiam Lupine... Docent wygląda świetnie w tej obróżce.

Link to comment
Share on other sites

ktoś już spytał .
jak dla mnie to taka trochę wymijająca odpowiedź padła(dalej nie wiem czy to gotowce czy nie) :
[URL="http://www.facebook.com/Furkidz.eu"]Furkidz.eu[/URL][LEFT][COLOR=#333333][FONT=lucida grande] [/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Kasiu, dużą część produkcji zlecamy (choćby odlanie gumowanej części), ale wszystkich szczegółów nie chcę podawać, ponieważ na naszym rynku bardzo szybko pojawiają się podróbki naszych produktów - nawet nam to pochlebia, ale jednak...

Za całość gwarantujemy swoją marką i nazwiskiem :)[/FONT][/COLOR][/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']Martyna słabo widać :eviltong: ale z tego co widać pięknie :lol:[/QUOTE]
weź i zrób zdjęcie durnemu borderowi jak stoi mniej niż pokracznie :evil_lol: ale podoba mi się w nich, chociaż na początku nie wiedziała co się dzieje i czemu ma to coś na sobie, łaziła i stękała :evil_lol: rozmiar idealny tylko muszę je jeszcze trochę lepiej wyregulować
i pasują do różowej obroży :diabloti: chociaż myślałam że mają inny kolor, bardziej taki... morski?

Link to comment
Share on other sites

Widzę, że w dzisiejszych czasach wszechobecnych afer i podsłuchów, co niektórzy postanowili poddać się trendom i węszą jakiś międzynarodowy spisek związany z naszymi Activami ;). Żeby raz na zawsze rozwiać wątpliwości, oficjalnie informuję, że nigdzie nie pisaliśmy wprost, że seria Active jest robiona od A do Z przez nas. Ze względów technologicznych obroże te zlecamy do robienia firmie, która ma ku temu warunki. Podobnie zresztą jak to robią chociażby Apple, Panasonic, czy bliżej naszej branży szukając - Rogz. Obroże Furkidz Active są szyte dla nas i pod nasze „dyktando”, zatem my odpowiadamy przed naszymi klientami za ich jakość i wykonanie.
A, że niektóre wzory gum występują też na innych, zagranicznych stronach…no cóż – na razie mamy wyłączność tylko na Polskę, ale trzeba mierzyć wysoko – może kiedyś będziemy mieć wyłączność na cały świat… ;).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Corse']Widzę, że w dzisiejszych czasach wszechobecnych afer i podsłuchów, co niektórzy postanowili poddać się trendom i węszą jakiś międzynarodowy spisek związany z naszymi Activami ;). Żeby raz na zawsze rozwiać wątpliwości, oficjalnie informuję, że nigdzie nie pisaliśmy wprost, że seria Active jest robiona od A do Z przez nas. Ze względów technologicznych obroże te zlecamy do robienia firmie, która ma ku temu warunki. Podobnie zresztą jak to robią chociażby Apple, Panasonic, czy bliżej naszej branży szukając - Rogz. Obroże Furkidz Active są szyte dla nas i pod nasze „dyktando”, zatem my odpowiadamy przed naszymi klientami za ich jakość i wykonanie.
A, że niektóre wzory gum występują też na innych, zagranicznych stronach…no cóż – na razie mamy wyłączność tylko na Polskę, ale trzeba mierzyć wysoko – może kiedyś będziemy mieć wyłączność na cały świat… ;).[/QUOTE]

Czyli rozumiem, że jeśli ta firma robi pod wasze "dyktando" to spokojnie będzie można zamówić obrożę na konrketny wymiar i np. półzaciskową lub klips? Bo jeśli tak to bardzo bym się ucieszyła. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Corse']Widzę, że w dzisiejszych czasach wszechobecnych afer i podsłuchów, co niektórzy postanowili poddać się trendom i węszą jakiś międzynarodowy spisek związany z naszymi Activami ;). Żeby raz na zawsze rozwiać wątpliwości, oficjalnie informuję, że nigdzie nie pisaliśmy wprost, że seria Active jest robiona od A do Z przez nas. Ze względów technologicznych obroże te zlecamy do robienia firmie, która ma ku temu warunki. Podobnie zresztą jak to robią chociażby Apple, Panasonic, czy bliżej naszej branży szukając - Rogz. Obroże Furkidz Active są szyte dla nas i pod nasze „dyktando”, zatem my odpowiadamy przed naszymi klientami za ich jakość i wykonanie.
A, że niektóre wzory gum występują też na innych, zagranicznych stronach…no cóż – na razie mamy wyłączność tylko na Polskę, ale trzeba mierzyć wysoko – może kiedyś będziemy mieć wyłączność na cały świat… ;).[/QUOTE]

I tym sposobem 'zniszczyliście' to co Was (jak inne nieliczne hand-made'owe firmy) wyróżniało na rynku ;)
Napis: "[COLOR=#111111][FONT=Arial]Znajdziesz tu obroże i smycze ręcznie szyte na zamówienie"[/FONT][/COLOR] powinien zniknąć ze strony bo wprowadza w błąd - nie są to obroże ręcznie szyte na zamówienie a gotowe - wysyłane w ciągu 48h. Szkoooda, szkoooda....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...