Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

ONkę, ale taką w typie, jest masywna dość, ale niska. Za to ma bardzo gęste futro i obróżek 2,5 prawie nie widać, dlatego szkoda mi kasy na rogza w tej szerokości, bo i tak go nie będę widzieć :cool3: Ale skoro xxl jest zbyt masywny dla staffika, to chyba dla niej też będzie, więc może lepiej że nie kupiłam.

Link to comment
Share on other sites

Jazz w 4pawz :) już tutaj nie wchodze, bo faktycznie można zwariować.. ciągle się chce więcej i więcej :roll:

[IMG]http://i1167.photobucket.com/albums/q638/chrupcia1/DSCN0632-Kopia-1.jpg[/IMG]

[IMG]http://i1167.photobucket.com/albums/q638/chrupcia1/DSCN0635-1.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chrupcia']Jazz w 4pawz :) już tutaj nie wchodze, bo faktycznie można zwariować.. ciągle się chce więcej i więcej :roll:
[/QUOTE]

Pół biedy jak się ma małego psa i akcesoria automatycznie są tańsze niż te dla psów dużych :evil_lol:

Śliczne szelki, ja też czekam właśnie na szelki 4pawz :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vege*']Pół biedy jak się ma małego psa i akcesoria automatycznie są tańsze niż te dla psów dużych :evil_lol:

Śliczne szelki, ja też czekam właśnie na szelki 4pawz :loveu:[/QUOTE]
niby tańsze, ale i tak się nazbiera... teraz czekam na kolejną obroże.. jeszcze tylko smycz z rogza, szelki z furkidz i basta! :evil_lol:
[quote name='paulaa.']chrupcia świetne są. :loveu: ile mniej więcej kosztują norwegi z 4paws ? bo się przymierzamy do zakupu jakiś, ale z kieszeni troche pusto.. :roll:[/QUOTE]
dzięki :) nie drogie, naprawdę, w sumie byłam w szoku ;) chociaż na Twojego psa pewnie trochę więcej będą kosztować.
[quote name='omry']Szkoda, że ta rączka tak nieładnie leży.[/QUOTE]
troszkę długa, ale w niczym to nie przeszkadza ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chrupcia']szelki z furkidz

dzięki :) nie drogie, naprawdę, w sumie byłam w szoku ;) chociaż na Twojego psa pewnie trochę więcej będą kosztować.
[/QUOTE]
Furkidz będzie robił szelki? :-)

Ja też byłam mile zaskoczona ceną norwegów 4pawz :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marchewkowy']Jaki kolorek wzięłaś?[/QUOTE]

zwykla czarna.

ale potrzebuje jeszcze jednej i jestem na maksa w kropce-czy wziac miekkie i lekkie tylko np. granatowa, czy ta z odblaskowa nitka.
moj TZ wzial psy na spacer i szukal drugiego miekkiego i lekkiego i byl zawiedziony, ze tylko jedno mamy.

[quote name='zaba14']Moja raz jeszcze w turkusie
[img]http://img841.imageshack.us/img841/6393/dsc0281v.jpg[/img]

[img]http://img717.imageshack.us/img717/7595/dsc0275qt.jpg[/img]

Czekamy teraz na różowego lupine i szelki z ezy doga mam nadzieje że rozmiarowo już będzie okej :P[/QUOTE]

czemu to ciagle pokazujesz. masz tego wiecej nie robic. to jest wstretne w stosunku do innych. to bardzo brzydko tak robic!!!!
tego lupina tez nie pokazuj-ok?:)))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='a_niusia']zwykla czarna.

ale potrzebuje jeszcze jednej i jestem na maksa w kropce-czy wziac miekkie i lekkie tylko np. granatowa, czy ta z odblaskowa nitka.
moj TZ wzial psy na spacer i szukal drugiego miekkiego i lekkiego i byl zawiedziony, ze tylko jedno mamy.
[/QUOTE]
Może kup tą z nitką i sama zobaczysz, która jest wygodniejsza, zawsze można sprzedać i dokupić drugą taką samą skoro jest wygodna ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='a_niusia']zwykla czarna.

ale potrzebuje jeszcze jednej i jestem na maksa w kropce-czy wziac miekkie i lekkie tylko np. granatowa, czy ta z odblaskowa nitka.
moj TZ wzial psy na spacer i szukal drugiego miekkiego i lekkiego i byl zawiedziony, ze tylko jedno mamy.
)[/QUOTE]
fioletowy komplet z nitką jest na wątku o sprzedaży , myślę że jakbyś spytała to smycz mogła byś samą kupić , zawsze to taniej :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']fioletowy komplet z nitką jest na wątku o sprzedaży , myślę że jakbyś spytała to smycz mogła byś samą kupić , zawsze to taniej :)[/QUOTE]

do niczego mi fioletowa smycz nie pasi. tylko do jelonkow, ale do nich juz mam smycz.
w gre wchodzi tylko uniwersalny kolor-czarny lub granat:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...