Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

[quote name='sator_k_']Nie pomagasz tym nikomu w podjęciu decyzji:evil_lol:[/QUOTE]

oj wiem, wiem :lol::evil_lol:

[quote name='Migori']Zielony-limonka jest mdły. Fiolet bardzo fajny w odcieniu - intensywniejszy od rogzowego. Pomarańcz podobnie, fajny intensywny odcień. Żółtego nie mam. Bardzo fajny w odcieniu jest błękitny cotton candy.[/QUOTE]

możesz dać fotki na psie ??

chyba zostanie na żółtym ;)

Link to comment
Share on other sites

A takiego bureczka w jakim kolorze byście widzieli?
[IMG]http://i56.tinypic.com/2wnr0uh.jpg[/IMG]
[IMG]http://i55.tinypic.com/2zei4c4.jpg[/IMG]
Marzy mi się jakaś nowa obroża i smycz do kompletu i teraz zastanawiam się jaka :-) Bardzo ładnie mu było w zielonej, ale tak sobie myślę, że jakbym miała niebieską obrożę i smycz, to smycz by mu też do szelek pasowała, no ale sama nie wiem :roll: Jakby ktoś miał do sprzedania jakieś ciekawostki na psią szyjkę 30cm to ja chętnie zerknę :smile:

Link to comment
Share on other sites

To teraz ja mam niekonwencjonalne pytanie. Naszło mnie na zrobienie obroży dla psa ;) Mam czarną tasiemkę o szerokości 3 cm i nie wiem, co na niej wyszyć. Jakie macie pomysły? Dla psa z awatara. Będę szyć ręcznie, nie na maszynie. Mam do dyspozycji nici granatowe, pomarańczowe, różowe, zielone, białe oraz wełnę w kolorze zielonym i niebieskim. Coś łatwego, bo nie umiem szyć :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Voute']To teraz ja mam niekonwencjonalne pytanie. Naszło mnie na zrobienie obroży dla psa ;) Mam czarną tasiemkę o szerokości 3 cm i nie wiem, co na niej wyszyć. Jakie macie pomysły? Dla psa z awatara. Będę szyć ręcznie, nie na maszynie. Mam do dyspozycji nici granatowe, pomarańczowe, różowe, zielone, białe oraz wełnę w kolorze zielonym i niebieskim. Coś łatwego, bo nie umiem szyć :)[/QUOTE]
Hm może kolorowymi imię psa? :)

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://img52.imageshack.us/img52/2765/img0505kf.jpg[/IMG]

Tak, wiem, że jest okropna, ale ja nie umiem szyć :) Na zdjęciu jeszcze nie była skończona, obecnie to jest zacisk (który jednak niekształtnie wychodzi na zdjęciach, więc daję nieskończoną)

Link to comment
Share on other sites

Napiszcie mi jaki kolor najbardziej pasuje do psa o maści tricolor? chodzi o moją sunie z avatarka. Wydaje mi się że w zieleni jej ładnie ale taki kolor już mamy, może jakiś inny?
Nie wiem jeszcze nawet jaką chce obroże bo za dużo mi się podoba a wszystkiego na raz niestety nie kupie.

Edit: Myślałam nad muscatem z pseudo skórki. Jest czerwony, czarny, błękitny, jasno różowy i musztardowy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...