Jump to content
Dogomania

Guaro-odratowany anioł w ciele boksera. Juz w swoim domu !!! :D


Owieczka

Recommended Posts

Nikt nie podał dokładnej kwoty jaka przeslę.. ale zadeklarowali się:

- Amelka - prosba o wysłanie nr konta na [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#000000][email protected][/COLOR][/EMAIL])
- Kinia 1984 - a dokłądniej Jej koleżanka spoza dogo
- Spajkus74
- Monika z Katowic
- Aska Axelowa
- Ja - jako przedstawicielka Kundelkowej Skarbonki

Link to comment
Share on other sites

Owieczko, jak pracujesz w Warszawie to ja Ci to osobiście podrzucę - wolę tą kasę za przesyłkę przeznaczyc na jedzonko. Tylko musisz mi napisac jakie witaminki, jaka karma - bo się nie znam na dużych psiakach i na ich potrzebach. Kocy niestety nie mam... :( jak znajdę jakiś i uda mi się kupic to tak zrobię. i powiedz jaki kołnierz? jakiej wielkości - może uda mi się kupic.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PapryczkaChili']Owieczko, jak pracujesz w Warszawie to ja Ci to osobiście podrzucę - wolę tą kasę za przesyłkę przeznaczyc na jedzonko. Tylko musisz mi napisac jakie witaminki, jaka karma - bo się nie znam na dużych psiakach i na ich potrzebach. Kocy niestety nie mam... :( jak znajdę jakiś i uda mi się kupic to tak zrobię. i powiedz jaki kołnierz? jakiej wielkości - może uda mi się kupic.[/quote]

Papryczko - a w jakiej dzielnicy mieszkasz?? Może byc podrzuciła Ci kołdre dla psiaka.. to przy okazji byś ją zabrała ?? :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obraczus87']Papryczko - a w jakiej dzielnicy mieszkasz?? Może byc podrzuciła Ci kołdre dla psiaka.. to przy okazji byś ją zabrała ?? :oops:[/QUOTE]

ja pracuję na Czerskiej a póki co - ale to się pewnie zmieni w ciągu najbliższych dni - mieszkam na Gocławiu koło Promenady. A później będę w centrum koło palmy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obraczus87']Acha.. wiem, gdzie to jest... chmmm
ja moge Ci podwieźc do pracy kołdre - nie wiem czy kołdra Ci się przyda... tylko czy przywieźc można TYLKO w godzinach Twojej pracy??[/quote]


Koładra sia bardzo przyda bo jest już zimno nocami a tam gdzie jest Guaro nie ma ogrzewania :shake:, on taki chudzieńki że nie ma bardzo co grzac tych jego kosteczek :-(

Link to comment
Share on other sites

Z małym uzupełnieniem ( dziekuje obraczus87 za zrobienie listy)

zadeklarowali się:

- Amelka - prosba o wysłanie nr konta na [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#000000][email protected][/COLOR][/EMAIL])
- papryczkaChili - przywiezie osobiście
- Kinia 1984 - a dokłądniej Jej koleżanka spoza dogo
- Spajkus74
- Laura1108
- Monika z Katowic
- Aska Axelowa
- obraczus87 - jako przedstawicielka Kundelkowej Skarbonki

Chyba do wszystkich wysłałam nr konta :oops: jesli nie to prosze pisac , dzwonic itp.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PapryczkaChili']Owieczko, jak pracujesz w Warszawie to ja Ci to osobiście podrzucę - wolę tą kasę za przesyłkę przeznaczyc na jedzonko. Tylko musisz mi napisac jakie witaminki, jaka karma - bo się nie znam na dużych psiakach i na ich potrzebach. Kocy niestety nie mam... :( jak znajdę jakiś i uda mi się kupic to tak zrobię. i powiedz jaki kołnierz? jakiej wielkości - może uda mi się kupic.[/quote]

Jedzonko dla Guarcia to jak uwazasz, czy to beda puszki, czy suche, czy jakies mięsko , makaron itp. On teraz musi nabrac masy i siły jak najszybciej. Jesli witaminy to mogą być dla psów dorosłych ( najlepiej dużych ras) albo dla rekonwalescentów. Guaro ma bardzo wyniszczony organizm :shake:
Z kołnierzem nie moge czekać ani dnia dłużej, wiec albo pożycze z kliniki albo kupię.

Link to comment
Share on other sites

Hej
Owieczko obiecałam wysłac w weekend, a nie wysłałam bo w końcu nie wiedziałam na czym stanęło tzn czy zbieracie na twoje konto czy na kliniki. Wyślę kasę dziś na konto które podałaś.
Pozdrawiam
PS
A jak pracujesz na SGGW to nie dostaniesz jakiejś zniżkiu lekarzy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amelka']Hej
Owieczko obiecałam wysłac w weekend, a nie wysłałam bo w końcu nie wiedziałam na czym stanęło tzn czy zbieracie na twoje konto czy na kliniki. Wyślę kasę dziś na konto które podałaś.
Pozdrawiam
PS
A jak pracujesz na SGGW to nie dostaniesz jakiejś zniżkiu lekarzy?[/quote]

Niestety nie :shake:. Tu klinika ma swoje prawa ( dla mnie bardzo dziwne) Kiedys podobno wszyscy pracownicy mieli jakieś zniżki , teraz tylko pracownicy kliniki ( i to też nie wszyscy )
Nawet jak chciałam wykastrować koty , dzikie , bezdomne ale żyjace na terenie SGGW to ceny normalne jak dla każdego :roll:

Link to comment
Share on other sites

witam , ja jutro rano wysle 200 zl
zebym je wyslala przelewem przez bank to potrzebuje konto do przelewow z zagranicy i swift , chyba ze wolisz , moge wyslac przez money gram , wtedy potrzebuje dokladny adres i nr tel by podac numer do odb kaski
I powinnas sie dowiedziec ile kosztuje doba w klinice dla pieska

Link to comment
Share on other sites

[quote name='spajkus74']witam , ja jutro rano wysle 200 zl
zebym je wyslala przelewem przez bank to potrzebuje konto do przelewow z zagranicy i swift , chyba ze wolisz , moge wyslac przez money gram , wtedy potrzebuje dokladny adres i nr tel by podac numer do odb kaski
I powinnas sie dowiedziec ile kosztuje doba w klinice dla pieska[/quote]

Matko kochana jakie to skomplikowane :-o

Na konsultacje umówiłam się na jutro rano, więc psina przyjedzie ze mną do pracy. Nie wiem tylko czy będę musiała zapłacić za jego pobyt w klinice i na ile on zostanie. Jutro wszystko będe wiedziała, co i ile kosztuje.
Trzymajcie kciuki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obraczus87']Chyba, że mozna ja zostawic u Ciebie w pracy - jakiemus strozowi czy komukolwiek..[/quote]

Trasa: Piaseczno - Tarczyn - Nowe Miasto

Niestety tu raczej nikogo nie ma. Chyba że w Klinice Małych Zwierząt w recepcji z karteczką " dla Olga Szaluś" to moja zaprzyjaźniona pani dr. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...