Jump to content
Dogomania

Najlepsza wystawa międzynarodowa w Polsce - do konca roku 2008????


Marek z Gromem

Najlepsza wystawa międzynarodowa w Polsce ????  

1253 members have voted

  1. 1. Najlepsza wystawa międzynarodowa w Polsce ????



Recommended Posts

  • 2 months later...
  • Replies 222
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='lapiovra']Kielce zawalczyły, w 2009, przyznana międzynarodowa. !!!!!!!!!!!!!!
Bardzo pozytywny artykuł na temat Kielc napisał sedzia Borkowski w czasopiśmie Pies, przeczytajcie.[/quote]

No to super, a komu zabrali? Oby nie odpadł Rzeszów, mocno liczę na tą międzynarodówkę ! :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnkaW']Rzeszów też ma, jest już nawet na stronie informacja i proponowana obsada sędziowska ;)[/quote]

No tak, ale wszystko się rozstrzygnie po zakończeniu sezonu, bodajże w listopadzie jest takie zgromadzenie wszystkich Przewodniczących ZK i wtedy jest dopiero debatowanie i oficjalne potwierdzenie, czy jest zgoda na daną wystawę czy nie, wyjasniał mi to Przewodniczący ZK w Przemyślu, bo jeździ na takie coś od lat. Także trzeba czekać, bo pewnie jakieś miasto międzynarodową straci :(

Link to comment
Share on other sites

Mi się podobają takie wystawy i naprawdę polecam:

W tym roku bardzo mi się spodobało w Opolu (znalazłam tez extra miejsce do spania) na drugi rok też jadę tam, a spory to kawałek ode mnie
2. Szczecin - ale nie dlatego żem ze szczecina :) tylko jedno by się przyadało większe parasole, schornienia dla psów i właścicieli którzy nie dysponują namiotami jakby padało :)
3. Wrocław - bardzo mile wspominam (bardzo duży asortyment dla psów)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ja oczywiście uwielbiam Wrocławskie wystawy, bo na tych jestem konsekwentnie co roku i to moja "rodzima" wystawa. A ze zwiedzonych dotąd - Leszno oraz Kraków (słyszałam że Krakowskie wystawy są super i tak też było :) )
Katowic niecierpię, choć mojej suce wszystko jedno czy się wystawia na hali czy na dworze. Mnie za to po Katowicach tak łeb bolał, że zdychałam potem 2 dni. Ringi w katowicach zawsze są za małe, fe.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Juszes']Nie ma wszystkich wystaw międzynarodowych w Polsce :< Przecież np. co roku odbywa się wystawa w Białym w tym roku 30,31 sierpień[/QUOTE]

Ankieta była załozona w 2004 roku, a Białystok miał dopiero 1 wystawe międzynarodową :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Moim zdaniem, wystawa w Lesznie jest tragiczna! Powinni im zabrać i dać tą CACIB np.Bydgoszczy, która bardzo się stara o międzynarodową i jeżeli chodzi o rozmieszczenie wystaw, to w tym rejonie Polski nam międzynarodowej brakuje.
Z drugiej strony chodzą ploty, że Bydgoszcz chętnie by odebrała międzynarodową Sopotowi :angryy: na co się ZG, mam nadzieję, nie zgodzi :mad:

I taaaak: w Polsce w 2009r. będzie 13 wystaw międzynarodowych, nie 12, przyznali nam o jedną więcej.


CACIB Sopot 4ever :bigcool:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Hmmm. Co kto lubi...
Mnie się zeszłoroczne Leszno BARDZO podobało pomijając niezwykły upał na co nie ma się wpływu. Zaś jeżeli chodzi o Bydgoszcz... Byłam na krajowej w 2007 roku i więcej na wystawie w Bydgoszczy moja noga nie postanie. Organizacja była fatalna, ringi małe, hala niedogrzana. Przypłaciłam tę wystawe chorobą.
Preferuję Poznań. Często są bardzo dobrze zorganizowani i zgrani w czasie. Ringi są zawsze rewelacyjne.
Największy sentyment mam jednak do Krakowskiej wystawy. Na nią głodowałam. Ale mam swoje powody ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...