Jump to content
Dogomania

Najlepsza wystawa międzynarodowa w Polsce - do konca roku 2008????


Marek z Gromem

Najlepsza wystawa międzynarodowa w Polsce ????  

1253 members have voted

  1. 1. Najlepsza wystawa międzynarodowa w Polsce ????



Recommended Posts

  • Replies 222
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

[quote name='Gosia']Spadać na drzewo z tym Sopotem.
Ostatnio moje shiby byłyby zupełnie mokre, gdyby nie opuszczone stanowisko z namiotem po sędziach.
A jeszcze sędzia zaproponowała, cytuję:" to teraz shiby, bo samojedy zmokną". Szlag mnie trafił. Mam świadków :wink:

Gosia[/quote]

Moja droga, organizatorzy wystawy w Sopocie póki co nie mają aż takich chodów "gdzieś tam", żeby zapewnić dobrą pogodę. Ale o ile pamiętam (a na sopockiej wystawie bywam regularnie od wielu lat!), to taka powódź nie miała miejsca ho, ho... albo dłużej. Co do decyzji sędzi nie ma co się pienić, chciała dobrze, też nie mogła przewidzieć, co będzie za pięć minut. Było jeszcze całkiem w miarę i już się cieszyłam, że mój pies nie zmoknie za bardzo. A tu przyszła jego kolej i w tym momencie lunęło ponownie. Wystawiałam jamnika długowłosego. W tych strugach deszczu skończył championat!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ja tam stoje za Szczecinem , pomijając iż to moje miasto szczerze powiem ze w Szczecinie jest super organizacja , dobry rozdział ringów do ras a nie jak potrafia dac Owczarki niemieckie koło Yorków i potem piszcza tymi zabawkami zeby to owczarki biegły , duze psy sa poza płyta satdionu , na obrzasze gdzie występują drzewa a wiec jest cień , a takim mastifom czy szpicom nie jest goraco .W wawie w tym roku jak poszłam spytać o Młodego Prezentera nikt nic nie wiedział , a w Szczecinie prosze od rana wszystkie informacje miałam , za MP nie płace wogóle ,a puchary sa na 4 lokaty dla kazdej gr.wiekowej ogromne , jak dla niektórych BISów na krajówkach :) a za takie zwykkłe krajówki , czy CACIB Wrocław 20 zł za dzień na MP Nawet PUCHARU dla ZWYCIEZCY DNIA NIE BYŁO !!!!
PzDr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tetris']Wystawiałam jamnika długowłosego. W tych strugach deszczu skończył championat![/quote]

Zgadza się. OCenia na wystawie się jakość psa.
Jeśli pada deszcz to WSZYTSKIE psy w stawce są mokre, nieprawdaż? A więc wszystkie mają takie same szanse na wygraną, tak samo, jakby było sucho.
Przemokniete ubrania, choroba itp... Inna sprawa :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gazuś']Zgadza się. OCenia na wystawie się jakość psa.
Jeśli pada deszcz to WSZYTSKIE psy w stawce są mokre, nieprawdaż? A więc wszystkie mają takie same szanse na wygraną, tak samo, jakby było sucho.
Przemokniete ubrania, choroba itp... Inna sprawa :lol:[/quote]
Gorzej jeżeli deszcz wiekszosc ominie.... Ja mimo obowiazkowej suszarki o maxymalnej mocy nie zdecydowalam sie po deszczu wejsc na finały, które mi szły 20min po ocenie. Nie bede psa ośmieszać:roll: A obiektywnie reszta na grupie sie bardziej uchowała od degradacji fryzury.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...