Jump to content
Dogomania

Najlepsza wystawa międzynarodowa w Polsce - do konca roku 2008????


Marek z Gromem

Najlepsza wystawa międzynarodowa w Polsce ????  

1253 members have voted

  1. 1. Najlepsza wystawa międzynarodowa w Polsce ????



Recommended Posts

  • Replies 222
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Do Sopotu mam kilka zastrzezen, ale jednak najbardziej mi sie podobalo na owej wystawie. Duze, naprawde duze ringi, u nas trawa byla zagrabiona, mnostwo znajomych, i duzo stoisk. Dojazd oznakowany, ja widzialam tabliczki informujace o wystawie, juz kilka ulic wczesniej! Przyjechalismy rano, zostalismy szybko "obsluzeni" w kwestii katalogow i numerkow. Wady to malo punktow gdzie mozna zjesc, co powoduje gigantyczne kolejki < ale piwa duuuzo! to rowniez wazne! 8) >, parking kosztowal bodaj 3h za godzine, co jest przesada, wiec z niego nie skorzystalismy, mnostwo handlarzy < ale nie widzialam dotad wystawy, na ktorej by sie nie pojawili ;-) >
Sopot wygrywa - jedziemy w przyszlym roku!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

byłam na wszystkich międzynarodówkach i powiem wam że sopot jest najlepszy :evil_lol: ktoś napisał że odległości są zaduże między ringami to właśnie jest plus tej wystawy bo można potraktować to jak wypad za miasto
nie ma ścisku można z psem swobodnie przemieszczać się i teren do wybiegania się psa jest też olbrzymi a widziałam też że coniektórzy wystawcy nocuję w samochodach lub namiotach na terenie
no czasami trzeba uważać żeby "wielki pies" (konik) :eviltong: nie przemknoł bo można się wystraszyć ale dżokeje trzymają się w te dni drugiego końca "Wyścigów Konnych"

Link to comment
Share on other sites

najgorszą moim zdaniem wystawą jest szczecin
odbywa się na małym stadioniku gdzie ringi nie mieszczą sie na terenie boiska i trzeba część przenieść za trybuny i żeby odnalęźć właściwy ring lata się czasami jak głupek po boisku a potem poza
a wyjsć z psem na spacer i odstresować siebie jak i czworonoga to nawet nie ma gdzie bo dookoła same bagna no i z tego powodu komary
no chyba że się chce odstresować na amen to wtedy droga wolna

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

oj yaki yaki jesli to jest duzy stadion to moje gratulacje
miejsc parkingowych mnustwo miejsca do zabawy z psem tez ale jezeli masz wodolaza :lol:

jak na moj gust to strasznie tam ciasno i tyle ale ty mozesz sie z tym niezgadzac a bylam tam ostatni raz w zeszlym roku

Link to comment
Share on other sites

O rrany, nie strasz, naprawdę tak źle? :crazyeye: Chciałam sie tam wybrać w tym roku, ale komarów wprost nie znoszę, a psa mam z przewagą białego... jak mi się udydźda w błocku, to co ja pocznę ?:shake:
Ktoś ma jeszcze równie nieciekawe wrażenia? Wolę się psychicznie przygotowac na najgorsze ( może mnie potem sytuacja zastana pozytywnie zaskoczy? :cool3: )

Link to comment
Share on other sites

Dla mnie bezapelacyjnie 1 miejsce Wroclaw duzy teren duzy parking cien wszytko super.
W Lesznie nie bylam, Sopot fajny teren ale brak cienia co w sierpniu daje weznaki, waskie uliczki dojazdowe kiepski parking,oprocz wielkosci terenu i blisokosci morza nie ma dla mnie wiecej plusow.
Katowice znowu parking i ciasnota, Łodź calkiem calkiem moze wada sa dziurawe ringi:)). Opole tez ok ale temat kipskiego prakingu znowu powraca:))

W Szczecinie bylam raz padal deszcz tragedia parking z gliny, bloto do polowy lydki koszmar cale buty mokre i pol spodni, a psa wazacego 50kg musielismy przenosic w dwie osoby nad ta breja, stadion maly ogolnie ciasno.

Warszawa moje rodzinne miasto heheh. Piekne wystawy byly gdy sie odbywaly w lipcu na Wyscigach Konnych, pozniej Torwar porazka kompletna, teraz wystawa wraca do letniego terminu ale na stadion Watu znany z wystaw krajowych. Wady kiepski dojazd waskie uliczki znowu ciasno, malo cienia. Kiedy stolica bedzie mogla sie pochwalic super wystawa???
Poznan te odleglosci mnie wykanczaja, hale przestronne ale jakos nie przepadam za ta wystawa

Link to comment
Share on other sites

ja z powodu że dopiero zaczynałam "kariere wystawowa" to zaliczyłam dwie międzynarodówki jedną w Sopocie (jako widz) i w Poznaniu (jako wystawca) i powiem że z tych dwóch zdecydowanie bardziej podobał mi się Sopot...nie dość że wielki teren ładnie podzielone między ringami ładnie wszystko oznaczone dużo miejsce dla psiów ..może troche mało cienia ale wiadomo że na "stadionie" troche trudno o cień...w Poznaniu organizacja parkingów w miare...(były mapki co najważniejsze) hale dobrze poznaczane spore ringi sporo miejsca naokoło w sumie niby wszystko ok ale...no właśnie to ale ...gigantycznego minusa Poznan ma u mnie za...miejsca do załatwiania psich potrzeb...przy halach były jedynie właściwie klomby z trawą i krzewkami a po za tym jeden drewniany pojemnik (1x1 m) drewniany z piaskiem gdzie "wsyzstkie" psy w sumie chyba z trzech hal miały się załatwiać :-? bylo to jeszczew takim miejscu że wystawcy obstawili je ze wszystkich stron i psy które akurat były przy tym pojemniku traktowały je jako własne przez co doszło do paru "zgryzów" między psiami...Mam nadzieje że na Światówce będzie zdecydowanie lepsza organizacja...plus był taki że było bardzo cieplutko więc możnba było poszukać gdzieś dalej trawników...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Goja']oj yaki yaki jesli to jest duzy stadion to moje gratulacje
miejsc parkingowych mnustwo miejsca do zabawy z psem tez ale jezeli masz wodolaza :lol:

jak na moj gust to strasznie tam ciasno i tyle ale ty mozesz sie z tym niezgadzac a bylam tam ostatni raz w zeszlym roku[/quote]
Stadion Arkoński leży pośrodku wielkiego kompleksu wypoczynkowego-spacerowego ; Park Kasprowicza_\-Las Arkoński,wystarczy odejść kawałek i masz wspaniałe miejsca!Trzeba tylko zorientować sie!
I co roku jestem w Szczecinie na wystawie i zero komarów i gdzie Ty to błoto widziałaś????? Chyba że masz na myśli kąpielisko Arkonka??? albo jeziorko za nim??:lol:

Link to comment
Share on other sites

oj Amiśka jak wchodzisz na stadion to przejdź się do końca w lewą stronę
przejdź przez boisko wejdź na trybuny i zobaczysz bagno a jeżeli tego nie będziesz widziała to zejdź za trybuny
z powodu ciasnoty na stadionie ustawili ringi właśnie poza nim

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Szczecin jest jedną z najlepszych wystaw miedzynarodowych w Polsce. Organizacja, dotrzymywanie godzin sędziowania, świetna konferasjerka, wspaniałe widoki, brak wpadających w nos zewsząd zapachów kuchni różnych tylko profesjonalna restauracujka na wolnym powietrzu. Doskonale dobrani do ras i za kazdym razem świetnie przygotowani sedziowie. Miła nawet bardzo obsługa , sprzątanie każdej nawet maleńkiej psiej kupki.Pięknie przystrzyżony stadion i miejsca poza nim, wspaniałe wielkie puchary. PEŁEN PROFESJONALIZM !
Tak zdecydowanie najlepsza wystawa w Polsce

Grażyna

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...