Jump to content
Dogomania

Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Nitor-Nivalis

Recommended Posts

[quote name='dachenoceras']A skąd w narodzie tyle szczeniąt?[/quote]

tego mozna sie bylo spodziewac - raz dolek, raz gorka - w zeszlym sezonie, na wielu krajowkach nie bylo w ogole suczek w mlodziezy lub zglaszano po jednej. No to teraz wysypalo :-) Na klubowke wyrosnie znowu stawka dwudziestu czterech ;-)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='jolka11']I to poniekad cieszy :lol:. Jest przynajmniej w czym wybrać.

A propos stawki : miało być tak kameralnie .....
Kto jest winien ,ze taki tłok w Rzeszowie :evil_lol:.

Ja wiem ...[SIZE=4]to Savannah[/SIZE] :evil_lol:[/quote]

[quote name='efra-husky']Miało być kameralnie i będzie ;) ale w szerszym gronie :cool3:

Widać, że Lidka ma spory dar do przekonywania :p[/quote]

[quote name='jolka11']Tak ,tak ,ale ciasno na tej hali będzie :evil_lol:

Widać, że Lidka ma spory dar do przekonywania :p[/quote]

Taaaaak , nie watpliwie :lol:[/quote]
Przyznaje sie bez bicia:cool3::sweetCyb:
Ciesze sie ze stawka sie az tak powiekszyla, oj bedzie sie przynajmniej dzialo!!:evil_lol:Powodzenia dla wszystkich wystepujacych w Rzeszowie, szczegolnie dla jolki11, Efry, Kuby no i Cyreneczki, GO !!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Savannah']Taaaaak , nie watpliwie :lol:
Przyznaje sie bez bicia:cool3::sweetCyb:
Ciesze sie ze stawka sie az tak powiekszyla, oj bedzie sie przynajmniej dzialo!!:evil_lol:Powodzenia dla wszystkich wystepujacych w Rzeszowie, szczegolnie dla jolki11, Efry, Kuby no i Cyreneczki, GO !!:loveu:[/quote]

Oj Lidka, Ty to zawsze narobisz zamieszania, a potem się śmiejesz ;)
A gdzie Ty sie wybierasz na wystawy?? Mam nadzieję, że nie spoczęłaś na laurach i jeszcze z Dżekim pojeździsz w tym roku :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Miśka']tego mozna sie bylo spodziewac - raz dolek, raz gorka - w zeszlym sezonie, na wielu krajowkach nie bylo w ogole suczek w mlodziezy lub zglaszano po jednej. No to teraz wysypalo :-) Na klubowke wyrosnie znowu stawka dwudziestu czterech ;-)[/quote]


A miała być to klasa łatwa i przyjemna i na ring główny można było z dużą pewnościa liczyć.:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cyraneczka']Oj Lidka, Ty to zawsze narobisz zamieszania, a potem się śmiejesz ;)
A gdzie Ty sie wybierasz na wystawy?? Mam nadzieję, że nie spoczęłaś na laurach i jeszcze z Dżekim pojeździsz w tym roku [/quote]

[quote name='jolka11']To prawda ,o to samo miałam Lidkę zapytać :evil_lol:[/quote]
Przynajmniej to zamieszanie dziala:diabloti:
Na laurach spoczac nie mamy zamiaru, nie martw sie Hodowco:cool3::evil_lol: Wystawy - glownie zagranica, choc i w PL tez sie pojawimy :diabloti:
do zobaczenia z niektorymi w Glogowie, ja jutro juz wyjezdzam do Glogowa.

Link to comment
Share on other sites

Witam :lol:
Nie tylko Savanah jest winna temu, że w Rzeszowie taki tłok... GODNA mi tak marudziła, że DON CORLEONE ma jechać,a ona nie że pstanowiłam ją też jednak zabrać i zgłoszenie wysłałam w ostatniej chwili. Uległam dopiero gdy zagroziła całkowitym zniszczeniem moich najnowszych kozaczków...:cool3:
jej zgłoszenie wyjdzie mnie taniej niż nowe buty...:p

Link to comment
Share on other sites

no wlasnie wystawy sie zaczely to sypac tez zaczyna.. trzeba bedzie wczesniej wstac i jechac powolutku..

a jeszcze tam spytam Cyraneczke.. Żaneta a Othello nie miała ta pani z hodowli Paracortus? Bo widze ze teraz kto inny go ma.. z reszta jeszcze kilka psów tak jakby poskupywał na kennel:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']Żaneta a Othello nie miała ta pani z hodowli Paracortus? Bo widze ze teraz kto inny go ma.. z reszta jeszcze kilka psów tak jakby poskupywał na kennel:roll:[/quote]
ja nie Zaneta ale moge odpowiedziec, ze tak - byl w Paracortus. Nie tak dawno na stronie Zanety wlasnie bylo info ze jest do sprzedania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zpr']Pierwsze newsy z Głogowa - Nikita Nike's Snieżna Wataha - CWC, NSwR - ukończony Championat Polski!!! :multi: Czarna Queeni z Arktogei BOB - gratulacje dla wszystkich!!! :multi:[/quote]

[SIZE=4][COLOR=red][B]Gratulacje dla zwycięzców!!![/B][/COLOR][/SIZE]

Arktogea OTHELLO I, CWC, NpwR!!!
Arktogea OCEANIA - II kl. otwarta

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=5][COLOR=DarkRed]Gratuluję dzisiejszym zwycięzcom!!![/COLOR][/SIZE]

Ja też mam dobrą info, pośrednio związaną z SH.
[SIZE=5][COLOR=Red]Suczka z mojej hodowli [B]I'M EVERYBODYS'[/B] [B]DARLING Asiaczek[/B] prezentowana przez nasza koleżankę [B]Savannah [/B]- zdobyła[B] BOG3[/B]!!![/COLOR][/SIZE]
Strrrasznie się cieszę!!!
pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][SIZE=5][COLOR=darkred]Gratuluję dzisiejszym zwycięzcom!!![/COLOR][/SIZE]

Ja też mam dobrą info, pośrednio związaną z SH.
[SIZE=5][COLOR=red]Suczka z mojej hodowli [B]I'M EVERYBODYS'[/B] [B]DARLING Asiaczek[/B] prezentowana przez nasza koleżankę [B]Savannah [/B]- zdobyła[B] BOG3[/B]!!![/COLOR][/SIZE]
Strrrasznie się cieszę!!!
pzdr.[/quote]
Joasiu serdecznie gratulujemy sukcesu!!!! :multi:
A jak uplasowała się I i II lokata na BOG V? :razz:

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=blue]:multi: GRATULACJE DLA ZWYCIĘZCÓW!!!:multi: [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=#0000ff] [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=#0000ff][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/CENTER]
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=blue]Beata,Darek tak trzymać, Queeniki górą[/COLOR][/FONT]:loveu:

[CENTER]:beerchug: [/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][COLOR=red]Gratulacje dla głogowskich wystawcow :klacz: :klacz: :klacz: [/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#ff0000]Sh_maniak wraz z Tiwaye Asanpi for Potęga Naturalnosci Eskimoski Domek dzis w Trencinie CaC i res Cacib :multi: [/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...