Jump to content
Dogomania

Spacer po Warszawie


mikimol

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

moze byc jutro, moze byc i pojutrze ;) jutro bede w domu dopiero poznym popoludniem zapewne wiec jesli wam pasuje to moze tak okolo 18:30?
no wlasnie ja za parkiem nie przepadam ze wzgledu na te tlumy dzieci, które mój pies nie za bardzo lubi, a na lakach jest raczej pusto, wiec wolalabym na nich...

Link to comment
Share on other sites

możemy się umówić przy piekarni "Szwedka"/myjni samochodowej. zaraz obok jest wejście na łąkę, tylko że o tej porze zazwyczaj jest na niej tłum psów, więc proponuję przejście na tą drugą, która jest bardziej przy Castoramie i CH Targ[I]ówek, [/I]tam zazwyczaj jest spokojnie, nikogo nie ma :)

Link to comment
Share on other sites

Spacerki to fajny pomysł, tylko od nas na Bródno to kawałek drogi i komunikacja kiepska, ale może jakaś dziewczynka, albo nawet więcej niż jedna dziewczynka umówi się z przystojniakiem wilczym szpicem na spacerek po wawerskich lasach..... :cool3::cool3::cool3:

Link to comment
Share on other sites

My raczej rezygnujemy, ponieważ Baaj większość psów zwyczajnie przeraża. Zarównoe wielkością, jak i przytłaczającą radością, a jak to nie przeważa, to jest jeszcze zabawa w skubanie po tyłku podczas ganiania i tak oto większość psów raczej omija go łukiem, chociaż nie jest typem agresywnym.

Link to comment
Share on other sites

Park Skaryszewski jest w porządku, ale bywa tam tłoczno, bardzo dużo ludzi i dzieci, nie wiem jakiej rasy masz psa, ale na spokojne wybieganie się proponuję wybrać się do lasku na Olszynke Grochowską, tam jest spokój i pies może mieć luz.:multi:


[quote name='Nyu']Witam!

Od niedawna mieszkam w Warszawie i chciałabym się dowiedzieć czy wiecie gdzie można wybiegać i wybawić pieska w okolicach Grochowa, Gocławka.. ogólnie Pragi Południe?

Z góry dzięki za pomoc! :)[/quote]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa&Duffel']A Zorka będzie jutro w parku? Bo może byśmy się wybrali ;)[/quote]
Wczoraj byłyśmy ok 18:30 i były tłumy, dopiero po ok godzinie-półtorej się przeluźniło. Dzisiaj pewnie będę później, ale jutro jesli możesz tak ok 19:00/20:00 to chętnie się spotkamy ;)

[B]AngelsDream[/B] - masz wilczaka? Kojarzę małą Furię, ale żadnego dorosłego osobnika nie wypatrzyłam w okolicy ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AngelsDream']Wilczaka, wilczaka. :D

W parku bywamy rzadko, bo wolimy tereny, gdzie wilczysko z czarnym cudem mogą sobie swobodnie biegać bez udziału cudzych psów podbiegających i dzieci takoż. :)[/quote]
a ja właśnie szukam takiego partnera dla mojego Mixa Huskiego :]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AngelsDream']

W parku bywamy rzadko, bo wolimy tereny, gdzie wilczysko z czarnym cudem mogą sobie swobodnie biegać bez udziału cudzych psów podbiegających i dzieci takoż. :)[/quote]
a gdzie chodzicie na spacerki? zastanawiam sie gdzie sa fajne tereny do wybiegania psa w naszej okolicy....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...