Jump to content
Dogomania

Spacer po Warszawie


mikimol

Recommended Posts

[quote name='Guciek']My tu mieszkamy od niecałego miesiąca, zazwyczaj wybieramy się na Pola Mokotowskie, aczkolwiek szukam też innych fajnych terenów, gdzie nie będę musiała jechać godzinę komunikacją miejską... ;-) Mieszkam na Włochach, w okolicy Okęcia :-)

Tak BTW to wczoraj na spacerze z rudzielcami spotkałam Twojego chłopaka Bonsai ;)[/QUOTE]

Tak, opowiadał mi. :) Tak myślałam, że to Ty. :) Może i my się kiedyś spotkamy. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='puchu']To masz trochę terenów od Krakowskiej w stronę Ursusa. Jak chcesz możemy kiedyś razem pozwiedzać :)[/QUOTE]

Ooo, bardzo chętnie :-) Zazwyczaj na dłuższe wypady mam czas w weekendy, jak nie wracam do domu na wieś ;-)

[quote name='Bonsai']Tak, opowiadał mi. :) Tak myślałam, że to Ty. :) Może i my się kiedyś spotkamy. ;)[/QUOTE]

No to się spotkałyśmy :) :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puchu']To masz trochę terenów od Krakowskiej w stronę Ursusa. Jak chcesz możemy kiedyś razem pozwiedzać :)[/QUOTE]

Ooo, bardzo chętnie :-) Zazwyczaj na dłuższe wypady mam czas w weekendy, jak nie wracam do domu na wieś ;-)

[quote name='Bonsai']Tak, opowiadał mi. :) Tak myślałam, że to Ty. :) Może i my się kiedyś spotkamy. ;)[/QUOTE]

No to się spotkałyśmy :) :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Guciek']My tu mieszkamy od niecałego miesiąca, zazwyczaj wybieramy się na Pola Mokotowskie, aczkolwiek szukam też innych fajnych terenów, gdzie nie będę musiała jechać godzinę komunikacją miejską... ;-) Mieszkam na Włochach, w okolicy Okęcia :-)

No i piękny park szczęślwicki:cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Guciek']Ooo, bardzo chętnie :-) Zazwyczaj na dłuższe wypady mam czas w weekendy, jak nie wracam do domu na wieś ;-)[/QUOTE] Też w na dalsze spacery wybieram się w weekendy :)
Jak wpiszesz na zumi Opacz Mała, to będą tereny trochę w górę i w prawo, okolice drzew.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Może są chętni na weekendowe spacery i psie zabawy w parku w Powsinie ? Miejsce rozległe, można znaleźć takie gdzie nie ma za dużo ludzi, można spuścić psy ze smyczy i brak jeżdżących aut w sąsiedztwie. No a ja szukam kolegów lub koleżanek dla moich półrocznych " małych" szczeniorków cane corso :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puchu']To masz trochę terenów od Krakowskiej w stronę Ursusa. Jak chcesz możemy kiedyś razem pozwiedzać :)[/QUOTE]

A gdzie dokładnie? Jaka trasa? Bo ja lubię nowe miejsca, nudza mnie już stare trasy i znane mi co do szczegółu okoliczne parki.
Pytam bo mieszkam na Ochocie, dokładnie Rakowiec.

Link to comment
Share on other sites

Ryją tam pod ulicę, więc nie wiem jak to teraz wygląda.

Z Krakowskiej skręcasz w Szyszkową, jak droga skręca w lewo, skręcasz w prawo
[IMG]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/tereny/szyskowa.jpg[/IMG]

Tereny między WKD a ul. Leonidasa
[URL="http://s178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/tereny/?action=view&current=opuszaska.jpg"][IMG]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/tereny/opuszaska.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Szkoda, że masz samca Ewo ;) Ja mieszkam niedaleko i chętnie bym się spotkała (park bródnowski, lasek), ale mój 9 mc doberman jest bardzo dominujący i niedelikatny w zabawie (kładzenie łapy na plecach, podcinanie podczas szaleczej gonitwy, a jak już przewróci to lubi złapać za gardło itp. - agresji w tym nie ma, ale wyraźna chęć dominacji) - jedyny samiec jaki to toleruje to 80 kg Cane Corso :saint1:, a tak to uwielbia suki labradora, które są równie stuknięte jak on :evil_lol: Chyba, że masz Goldena Anioła, ale wątpię ;).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puchu']Ryją tam pod ulicę, więc nie wiem jak to teraz wygląda.

Z Krakowskiej skręcasz w Szyszkową, jak droga skręca w lewo, skręcasz w prawo
[IMG]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/tereny/szyskowa.jpg[/IMG]

Tereny między WKD a ul. Leonidasa
[URL="http://s178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/tereny/?action=view&current=opuszaska.jpg"][IMG]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/tereny/opuszaska.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE]

Bardzo dziękuję!
Wybiorę się więc :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']Szkoda, że masz samca Ewo ;) Ja mieszkam niedaleko i chętnie bym się spotkała (park bródnowski, lasek), ale mój 9 mc doberman jest bardzo dominujący i niedelikatny w zabawie (kładzenie łapy na plecach, podcinanie podczas szaleczej gonitwy, a jak już przewróci to lubi złapać za gardło itp. - agresji w tym nie ma, ale wyraźna chęć dominacji) - jedyny samiec jaki to toleruje to 80 kg Cane Corso :saint1:, a tak to uwielbia suki labradora, które są równie stuknięte jak on :evil_lol: Chyba, że masz Goldena Anioła, ale wątpię ;).[/QUOTE]
Duffel generalnie tez lubi brutalne zabawy, w podobny sposób co opisalas bawi się ze swoim ulubionym kolega, również goldenem. A ile się przy tym nawarczą... ale to cały czas jest zabawa i oni się uwielbiają ;)
On generalnie jest bardzo przyjazny wobec wszystkich psów, jedyna granica to kiedy pies próbuje na nim kopulowac- bardzo tego nie lubi i wyraźnie protestuje,warczac i przeganiajac 'napastnika'.
Także można by kiedyś sprobowac, a nuż się dogadaja ;)

Link to comment
Share on other sites

Nie, mój nie kopuluje, najwyżej się kładzie na powalonym przeciwniku :evil_lol:. Spróbować zawsze można ;) To co? Pasuje ci ten czwartek w lasku bródnowskim? Najlepiej by było się spotkać jakoś żeby było jeszcze jasno, ja mogę w przedziale 12-15, napisz czy ci te godziny odpowiadają :).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...