Jump to content
Dogomania

Spacer po Warszawie


mikimol

Recommended Posts

[quote name='LittleMy']z nieba mi spadacie, bo mi psy zdziczaly jakos ostatnio i chetnie bym je pojedynczo zapoznala z kims cierpliwym. w ktorys ladny weekend moge sie na gorke wybrac :)[/QUOTE]

daj znać kiedy będziesz miała czas. Piegus jest cierpliwy, chyba ze jakiś pies zachowuje się w stosunku do niego zbyt grubiansko, to warknie i "opluje", czyli pokaże, ze mu się to niepodoba i potem zazwyczaj jest już spokój. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kurka:angryy: nie przychodzily mi powiadomienia na maila, ze ktos odpisal:mad::angryy: to i nie wiedzialam ze piszecie tutaj:placz: jakby co zapraszam na gg - pewniak ze odpisze:cool3: ew maila;) i postaram sie tutaj zagladac czesciej...my poki co chetniej chodzimy w godzinach 13-14, ale sa dni kiedy na dluzszy spacer moge isc po poludniu - jednak przez caly przyszly tydzien godziny od 17 odpadaja

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[B]Dziewczyny zjarzyjcie do Toski vel Klary [/B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=121538"][B]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=121538[/B][/URL]
[B]Poszukujemy dla niej DT z Warszawy ze względu na rozpoczęte leczenie.[/B]
[B]DT zmieniły się godziny pracy i nie może poświęcić suni wystarczającej ilości czasu:placz:[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Dziewczyny blagam o pomoc- poszukiwana jest osoba z Sadyby- Warszawa z okolic ulicy Korsykanskiej ktora by sie zgodzila na wychodzenie z staruszkiem wyzelkiem na codzienne spacery. Nawet odplatnie. Piesek by mial 24godzinna opieke ze strony osoby niepelnosprawnej, jedyny problem to codzienne spacery

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/wwa-awaria-staruszek-wyzel-prosi-o-dt-ds-pilnie-125222/index2.html#post11424475[/URL]

W tej chwili ten biedak jedzie do hotelu- ale to rozwiazanie krotkotrwale.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Mam wielka prosba do warszawiakow. Kto z Was mieszka kolo Torwaru? Ja nie moge sie tam dodzwonic a wybieram sie na te zawody.

[URL="http://worldcup.equisport.pl/?p=290#more-290"][COLOR=#5493b4]http://worldcup.equisport.pl/?p=290#more-290[/COLOR][/URL]

Wszedzie pisza, ze bilety tylko w tiketpro albo w empikach.
[COLOR=darkblue]Czy nie bedzie szansy kupic biletow w dniu zawodow w kasach Torwaru??[/COLOR] Tego chcialabym sie dowiedziec. Jesli ktos moze przechodzi kolo Torwaru i moglby sprawdzic bede z gory wdzieczna

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[SIZE=5][COLOR=Red][U][B]UWAGA[/B][/U][/COLOR][SIZE=6][COLOR=Red]!!![/COLOR][/SIZE] osoby spacerujące na Bemowie - na Fortach Bema została ponoć rozsypana [/SIZE][SIZE=5][COLOR=Red][U][B]trutka na psy[/B][/U][/COLOR][/SIZE][SIZE=5] :angryy:- z tego co wiem już 6 zwierząt nie żyje:-([/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

My są z Bródna, więc jeśli chodzi o samo towarzystwo do spacerów, to możemy się czasem poszwędać ;), ale jeśli o wspólne psie harce, to raczej nie, bo jeden pies tylko piłeczkowy, drugi latający za latającym za piłeczką, a trzeci to w ogóle zajęty własnymi sprawami ;)
Najczęście można nas spotkać w parku bródnowskim, im późniejsza godzina tym większe prawdopodobieństwo :lol:

Link to comment
Share on other sites

ktoś z bródna, ale zbieg okoliczności:crazyeye:myślałam, że z mojego zadupia to nikogo nie ma ;)
my najczęściej chodzimy na łąki przy kościele św. Marii Magdaleny i te przy CH Targówek. w parku tez czasem bywamy, ale raczej rzadko. na razie nie za bardzo moze jeszcze plywac, a nie powstrzymam go, by nie wskoczyl do wody:roll:
masz az 3 psiaki? a jakie rasy? :)
fajnie byloby razem pospacerowac, niekoniecznie chodzi mi o psie harce, duffel moj moglby sie troche przyzwyczaic do obecnosci innych psow, bo on to taki dzikus jest:cool3:

Link to comment
Share on other sites

A jak na tych łąkach z kleszczami? Bo z parku, odpukać, jeszcze nie zdażyło nam się przynieść. Co do kąpieli w parkowym basenie to zdecydowanie odradzam, z reguły kończy się ona długotrwałym leczeniem.
Mam 2 yorki i BOSkę :)
Jestem otwarta na propozycje spacerkowe, mam dużo czasu :razz:

Link to comment
Share on other sites

w zeszlym roku duffel sie kapal w parku i co prawda nic mu nie bylo, ale widzialam ostatnio w jakim ta woda jest stanie i teraz juz mu raczej nie pozwole...
na lakach nie ma jakichs wysokich traw, wiec z kleszczami nie ma zbyt duzego problemu, przynajmniej moj nie lapie.
chetnie bysmy sie umowili na spacerek :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...